Prześladowanie chrześcijan stało się faktem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Prześladowani są wyznawcy chrześcijaństwa w krajach arabskich, na przykłąd w Egipcie. Zdarzaja się takie przypadki w Chinach, ale co nie każdy zauważa to samo dzieje się we wszystkich krajach UE. Konsekwentnie prowadzona jest polityka antychrześcijańska. Powody takiego stanu rzeczy są oczywiste, według przywódców UE wspólnota religijna jest zagrożeniem na drodze do realizacji idei integracji europejskiej. Religia jest po prostu sprzeczna z "europejskimi wartościami".

 

Co ciekawe w kanonie powszechnie akceptowanych "wartości" są jednopłciowe małżeństwa i budowa systemu permanentnej kontroli nad obywatelem, o którym nie śniło się nawet Orwellowi. Pod hasłami tolerancji i poprawności politycznej konsekwentnie walczy się z chrześcijańska tradycją. Najlepszym przykładem jest historia Bożego Narodzenia i choinki, jako jego symbolu.

 

W wielu zachodnich społeczeństwach okres bożonarodzeniowy nazywa się neutralnym zwrotem, "wakacje zimowe". Nikogo już nie oburza to, że usuwa się z przestrzeni publicznej choinki, oficjalnie w celu respektowania praw Żydów i Muzułmanów. W niektórych krajach UE zakazano prowadzenia procesji religijnych. Dobrym przykładem jest Drezno, gdzie nie wolno przeprowadzić procesji w intencji pamięci ofiar barbarzyńskich bombardowań dywanowych, które w 1945 roku zmiotły to miasto z powierzchni ziemi. 

 

Poza tym chrześcijanie są stale narażeni na zniesławienie za pośrednictwem mediów i są oskarżani o wszelkiego rodzaju grzechy a zwłaszcza fanatyzm. Ludzie, którzy wychowują nowego posłusznego euroczłowieka są bardzo zaniepokojeni odradzającymi się ruchami konserwatywnymi. Dobrym dowodem na to, że Europa jeszcze nie zginęła, było to, co działo się niedawno we Francji przy okazji forsowania ustawy zezwalającej na związki jednopłciowe oraz kolejnej zakazującej używania w dokumentach państwowych "przestarzałych określeń" ojciec i matka, ponieważ mogłyby kogoś urazić. Aż trudno uwierzyć, że musiało dojść dopiero do tego, żeby ludzie zaczęli pytać, o co chodzi...

 

Po wielomilionowych manifestacjach władze francuskie postanowiły jak to bywa w przypadku socjalistów, zareagować ustawą. Tym razem postanowiono stworzyć prawo, które pozwoli na rozwiązanie dowolnej wspólnoty religijnej, "której członkowie wykazują oznaki fanatyzmu". Powszechnie odbiera się to jako cios w kierunku ortodoksyjnych Imamów i tak zwanych katolickich tradycjonalistów". Oczywiście określaniem, kto jest potencjalnym fanatykiem, jak to bywa w totalitaryzmach, zajmie się policja, która dostała za zadanie sporządzenie listy potencjalnie problematycznych duchownych.

 

Aby przedstawić chrześcijan, jako najgorszy motłoch telewizje rzekomo informacyjne pokazują wciąż przemontowane migawki, które mają za zadanie wskazanie wielką strzałeczką, kto jest winny i kogo trzeba eliminować z przestrzeni publicznej. Na celowniku znaleźli się już tradycjonaliści katoliccy z Bractwa Kapłańskiego Świętego Piusa X. Prezydent Hollande zapowiedział też powołanie specjalnej "rady do spraw monitorowania przestrzegania rozdziału Kościoła i państwa" we Francji. Warto przypomnieć, że w ZSRR nazywało się to Radą do spraw Wyznań (ros. Совет по делам религий).

 

Najbardziej bolesne jest to, że większość rzekomych chrześcijan, również w naszym kraju, raczej przyłącza się do połajanek kreowanych w stronę Kościoła ze strony środowisk lewicowych, które niestety opanowały większość mediów w Polsce. Stworzono dziwne wrażenie, że ateista musi nienawidzić Kościoła, co powinno dziwić w erze propagowania tolerancji dla odmienności.

 

Przekształcenie europejskich społeczeństw w nową łatwozarządzalną masę jest kluczowe w powodzeniu projektu UE. Jeśli uznano, że tradycja chrześcijańska zagraża temu celowi, to tym gorzej dla niej. Ważne jednak, abyśmy umieli obserwować wydarzenia i wyciągać z nich własne, a nie podsunięte wnioski, zanim nie będzie za późno.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika gość1

kto odrzuca w pełni świadomie

kto odrzuca w pełni świadomie Jezusa jako zbawiciela usłyszy te słowa: idźcie precz przekleci w ogień wieczny zgotowany diabłu i jego aniołom. oj zal mi was prześmiewcy i niedowiarki. żal was bo nie przyjmujecie prawdy, żal bo na ochotnika chcecie być potępieni.

Portret użytkownika rafi6099

Czytam te komentaże ok 80% z

Czytam te komentaże ok 80% z nich to tzw. lizanie tyłka ANIOŁOWI ZŁA
Nie zdajecie sobie sprawy jak ogromne jest to zło i jakie ma oblicze ta bestja  jako istota ludzka Ludzkość BRNIE KU KAŻE I RELIGIE RÓŻNYCH WYZNAŃ
Zapewniam was że pisząc ten komentaż Nie Zamierzam Z Błędu was Wyprowadzać Ludzie modlą się WIERZĘ W ŻECZY WIDZIALNE I NIEWIDZIALNE A WNIC NIE WIERZĄ OD 2000 TYSIĘCYLAT NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO NA DOBRE WRĘCZ ODWROTNIE CHODZICIE DO KOŚCIOŁA NA POKAZ - BUTY CIUCHY ITD.
JAK WAM CZEGOŚĆ NAUKOWA NIE UDOWODNIŁA I POTWIERDZIŁA TO NIE MA I NIE JSTNIEJE HEHEHEHE
 KOŚCIÓŁ JEST WIELKA NIEŻADNICA ---BOGU SIE SPRZENIEWERZYŁ I JAK PODAJĄ OFICJALNE STATYSTYKI OK 67% TO ODMIEŃCY 0K 25 KARIEROWICZE A RESZTA ZALEDWIE 7 - 8 % LUDZIE W BOGA WIEŻĄCY NIE MAJĄCY NIC Z KARIERY TYLKO JAK MA FARTA ZOSTAJE PROBOSZCZEM 
Ja różnie się od was tym że dano mi dar dane mi było zobaczyć to czelustne zło jego aniołów zobaczyć dobro miłość miłosierną i To w szystko w Biały dzień dane mi było być kuszonym trzy razy I GDY CZŁOWIECZE WIELBI DUSZA TWOJA PANA ROZRADOWANA W MIŁOSIERDZIU BOGA WSZECHMOGĄCEGO JESTEŚ W STANIE WIELE ZROZUMIEĆ OCENIĆ I ŻYĆ DAJĄC SIEBIE RODZINIE LUDZIOM BO JESTEŚMY BRAĆMI I SIOSTRAMI I BĘDĄ OGROMNE ZMIANY I JAKDANE MI BYŁO PRZEPOWIEDZIEĆ OD DNIA GDY DOZNAŁEM ŁASKI BOGA WSZECHMOGACEGO WIELE WYDAŻEŃ GDZIE LUDZIE KTÓRZY TEGO SŁUCHALI WIEDZA ŻE SIĘ DOKONAŁO 
BÓG NASZ ZANIM DOPROWADZI DO SADU OSTATECZNEGO DA WIELKIEGO WŁADCĘ KRÓRY PANOWAĆ BĘDZIE 1000 LAT JAK NOE I SZATAN ZOSTANIE SPĘTANY I UWIĘZIONY NA OWE 1000 LAT A POTYM OKRESIE LUDZKOŚĆ ZNOWU SIĘ BOGU SPRZENIEWERZY I BĘDZIE SAD
A TO WSZYSTKO JEST TAKIE PROSTE JAK 1+2=3

Portret użytkownika Robert LeeRZ1

Wszystkie religie są złe i

Wszystkie religie są złe i fanatyczne.I nie ma co bronić morderczej sekty Katolickiej, też i Żydowskiej i Islamskiej oraz ich odłamów.Szkoda,że ludzie nie potrafią już myśleć samodzielnie i nie potrafią odróżnić dobra od zła:(
My Lechici Królewscy też byliśmy kiedyś potężnym narodem Słowiańskim,ale zabór Watykanu spowodował to co spowodował,niewolę i parafianizm.fe:

Portret użytkownika Pac Man

Ehhh chrześcijaństwo... nowy

Ehhh chrześcijaństwo... nowy testament.. ludzie kiedy w końcu zaczniecie zauważać, że ta cała wasza religia to jedna wielka bajka. Zrozumcie to w końcu, że wasz mesjasz "Jezusek" to zmyślona postać, która nigdy się nie narodziła... Polecam obejrzeć film "Zeitgeist - spisek rządzi światem" dokładnie tam wytłumaczyli, skąd się wzieła postać Jezusa i cala ta religia.

Portret użytkownika Rysiek

Filmy z serii Zeitgeist są

Filmy z serii Zeitgeist są specjalnie wprowadzone po to by sprowadzić na manowce takich jak ty, łatwowiernych młodych , co im się wydaje, że cała kilkutysiącletnia tradycja to ściema. Te filmy zrobione są przez masonerie i już jak widać spełniają swoje zadanie. NIE DAJ SIĘ NABRAĆ !!
Przeczytaj np takie orędzia jak:
1)Powstanie grup satanistycznych i kontrola nad światem -20.11.2010
2)Nowy Porządek świata- Plan kontroli waszych pieniędzy i waszej żywności-      17.04.2011
3)Globalna władza, antychryst i znamię Bestii -15.11.2010
 
i następnie porównaj z ogólnie znanymi informacjami na ten temat np oglądając filmy na youtube:
1)Ostatni wywiad z Aaronem Russo z 2007r (czas trwania 1:09:47)
2)Wezwanie do przebudzenia lektor pl (2:29:33)
3)Alex Jones - End Game- Blueprint for Global Ensavement-lektor pl      (2:19:30)
4)Znamię Bestii - Chip RFID? (4:54)
5) Wpisz adres: www,chlebznieba.pl/indexphp?id=331
Porównaj informacje z tych dwuch źródeł?
Widzisz jakieś zbieżności?
Jeśli tak, to masz potwierdzenie świata bożego przez świat ziemski!
Kumasz to?
 

Portret użytkownika Isabella

Modl sie ,zeby Ci Jezus

Modl sie ,zeby Ci Jezus wybaczyl. Jezus nasz przodek mial brata blizniaka;
1. z braci zginal na krzyzu
2. z braci zalozyl najstarsza rodzine krolewska w Europie.
Dlatego juz od wiekow zapowiada sie czlowieka ,ktory przejmnie wladze swiecka i koscielna.
Jego potomkowie mieszkaja w Polsce i Szkocji.
Krol Dawid mezczyzna z niebieskimi oczami, rudy z grupa krwi 0Rh-
Jezus czlowiek z niebieskimi oczami , wlosy o kolorze zboza
y-dna Szkotow i nasze R1A.
JEZUS  to kamien wegielny ,to skala na ktorym Bog ojciec mial budowac swoj kosciol;
wersja kosciola katolickiego
 Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą (...)”
Mateusz 16:18
Ten fragment powinien brzmiec 
  Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Petra  [czyli z jezyka greckiego Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą (...)”
Mateusz 16:18
Klucze krolestwa Bozego zwane tez kluczami krola Dawida sa w herbie Poznania.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:POL_Poznań_COA.svg
 
http://www.nonpossumus.pl/ps/Mt/16.php
Wyznanie Piotra
13 Gdy Jezus przyszedł w okolice Cezarei Filipowej, pytał swych uczniów: "Za kogo ludzie uważają Syna Człowieczego?" 14 A oni odpowiedzieli: "Jedni za Jana Chrzciciela, inni za Eliasza, jeszcze inni za Jeremiasza albo za jednego z proroków". 15 Jezus zapytał ich: "A wy za kogo Mnie uważacie?" 16 Odpowiedział Szymon Piotr: "Ty jesteś Mesjasz, Syn Boga żywego". 17 Na to Jezus mu rzekł: "Błogosławiony jesteś, Szymonie, synu Jony. Albowiem nie objawiły ci tego ciało i krew, lecz Ojciec mój, który jest w niebie. 18 Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą. 19 I tobie dam klucze królestwa niebieskiego; cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane w niebie". 20 Wtedy surowo zabronił uczniom, aby nikomu nie mówili, że On jest Mesjaszem.
Pierwsza zapowiedź męki i zmartwychwstania
21 Odtąd zaczął Jezus wskazywać swoim uczniom na to, że musi iść do Jerozolimy i wiele cierpieć od starszych i arcykapłanów, i uczonych w Piśmie; że będzie zabity i trzeciego dnia zmartwychwstanie. 22 A Piotr wziął Go na bok i począł robić Mu wyrzuty: "Panie, niech Cię Bóg broni! Nie przyjdzie to nigdy na Ciebie". 23 Lecz On odwrócił się i rzekł do Piotra: "Zejdź Mi z oczu, szatanie! Jesteś Mi zawadą, bo myślisz nie na sposób Boży, lecz na ludzki".
Tak jak kiedys przyjscie Jezusa zapowiedzial swiety Jan Chrzciciel ,tak i teraz Bog zeslal czlowieka ,ktory zapowie przyjscie ponowne Jezusa. Ten czlowiek jest juz wsrod nas.Tak Polacy, Szkoci i Zydzi tzw. wschodnioeuropejscy maja wszyscy  te same y-dna R1A.

Portret użytkownika Igor

Ludzie! Ja, czasem pójdę do

Ludzie! Ja, czasem pójdę do kościoła z własnej, wewnętrznej potrzeby, ale nie mogę w kółko słuchać historii o zydowstwie, o pomocy boga w wielkich rzeziach zydowstwu... Wierzę natomiast w to że Jezus był Czystym Dobrem, Czynił tylko dobro i przebaczal... Ja pragnę tylko przebaczenia ze strony Pana, nie chodzę tam dla kleru, dogmatów, itd... Zresztą, może się okazać że to właśnie kościół katolicki jest 'wielką nierzadnica'.

Portret użytkownika Dr Piotr

Mnie zastanawia jedno,

Mnie zastanawia jedno, skoro KK i chrześcijaństwo tak przeszkadzają w budowie jednolitej multi-kulti masy ludzkiej w UE, to czemu się nie przyczepią również do islamu, a w zasadzie przede wszystkim do nich?! Przecież islam w porównaniu z chrześcijaństwem jest 1000 razy bardziej radykalny, niereformowalny! To islam jest i będzie dla nich największym problemem, a nie chcrześcijaństwo. Jedyne wyjaśnienie jakie mi przychodzi do głowy, to to, że nie chcą walczyć ze wszystkimi naraz i najpierw wzięli się za łatwiejszy ich zdaniem cel, który można zniszczyć bez użycia siły, a potem islam zniszczą w sposób bardziej zdecydowany, głównie z użyciem broni.

Portret użytkownika Lucifer

Wszystko przebiega zgodnie z

Wszystko przebiega zgodnie z planem Illuminati.
"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego."
 
“Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.”

Portret użytkownika Rysiek

06.09.2013 Matka Zbawienia:

06.09.2013 Matka Zbawienia: zostanie ogłoszona nowa zaciekła wojna światowa. To tytuł orędzia ze strony PARUZJA.INFO
Pamiętając, że orędzie dot. abdykacji (11.02.2012-Mój biedny Św. wikariusz Benedykt XVI zostanie odsunięty od stolicy Apostolskiej w Rzymie) zostało ogłoszone dokładnie (co do dnia) rok wcześniej niż nastąpiło- w przypadku wojny światowej MOŻE BYĆ
tak samo !!!

Portret użytkownika Saj

Miałem 8? Lat jak Polska

Miałem 8? Lat jak Polska występowała do UE i już wtedy mi się to nie podobalo, teraz jak to czytam to mam ochote śpiewać "NWO is coming" w rytmie świątecznej piosenki Coca-coli. Jeżeli Nas Chrześcijan uda im się wybić do nogi, to będę kibicował Islamowizżeby pokazali NWO czym jest porzadek.

Strony

Skomentuj