Przerażające znalezisko dokonane w miejscu katastrofy samolotu milionera na Morzu Bałtyckim

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

W ubiegłą niedzielę na Łotwie doszło do katastrofy lotniczej, o której teraz dyskutuje cały świat. Samolot Cessna wystartował z Hiszpanii i miał lądować w Kolonii, ale rozbił się na Morzu Bałtyckim. Na pokładzie były przypuszczalnie cztery osoby. Cessna miała problemy z ciśnieniem w kabinie.

We wtorek wieczorem pojawiło się nieco więcej informacji o najbardziej tajemniczej katastrofie lotniczej ostatnich lat. Po południu portal Elu24 poinformował, że samolotem leciał 72-letni Karl-Peter Grisemann, jego 68-letnia żona Juliane Grisemann, ich 26-letnia córka Lisa Grisemann i jeszcze 27-letnia córka.

 

We wtorek 6 września zespół poszukiwawczo-ratowniczy Łotewskiej Marynarki Wojennej kontynuował badanie miejsca katastrofy prywatnego odrzutowca, który rozbił się na Morzu Bałtyckim w niedzielę 4 września po przelocie przez Europę z Hiszpanii, nie odpowiadając na wezwania dyspozytora.

 

„Najpierw w pobliżu miejsca katastrofy znaleziono wrak samolotu, kawalki maszyny i plamę oleju, a po południu natrafiono również szczątki ludzkie” – powiedział łotewskiej telewizji Pēteris Sabbata, szef łotewskiej operacji poszukiwawczo-ratowniczej.

 

Rzeczniczka łotewskiej marynarki wojennej Liva Veita potwierdziła również, że ratownicy znaleźli części ciała osób, które prawdopodobnie znajdowały się na pokładzie rozbitego samolotu.

 

Części ciała zostały wysłane do identyfikacji w celu ustalenia tożsamości zmarłych. Rodziny zaginionych zostały poinformowane o śmierci najbliższych.

 

Co wcześniej wiedziano o katastrofie lotniczej, która miała miejsce 4 września w pobliżu Ventspils na Łotwie?

 

Cessna 551 zmierzała z Jerez, miasta w południowej Hiszpanii, dokąd dotarła tydzień temu. Podczas lotu powrotnego komunikacja z maszyną została zerwana. Na ratunek i aby wyjaśnić okoliczności wypadku na miejsce zdarzenia wysłano samoloty NATO. Najdziwniejsze jest to, że piloci myśliwców z Hiszpanii i Francji, którzy wzbili się w powietrze, nie widzieli nikogo na pokładzie samolotu. Potem samolot przeleciał jeszcze trochę i rozbił się w Morzu Bałtyckim w pobliżu łotewskiej Windawy.

 

Istnieje wiele powodów, by sądzić, że pilot był nieprzytomny. Ekspert ds. bezpieczeństwa lotniczego Hans Kjell powiedział szwedzkiej agencji prasowej TT, że problemy z ciśnieniem mogły spowodować omdlenia zarówno pilota, jak i pasażerów.

 

„Zwłaszcza na wysokościach, na których latają małe samoloty, może to nastąpić szybko” – powiedział.

 

Według Diario de Sevilla, z pilotem samolotu skontaktowano się tylko raz, krótko po starcie z hiszpańskiego lotniska, kiedy zgłosił problem z ciśnieniem w kabinie.

 

Szef szwedzkiej misji poszukiwawczo-ratowniczej, Lars Antonsson, powiedział agencji prasowej AFP, że samolot Cessna rozbił się „kiedy zbiornik paliwa był pusty”.

 

Zakłada się, że na pokładzie znajdowały się cztery osoby, tj. pilot, kobieta i dwoje ich dzieci. Na pokładzie były też dwa psy. Dziennikarze donoszą, że w katastrofie zginął Karl-Peter Grisemann, właściciel firmy taksówek powietrznych i samolotu medycznego Quick Air. Według wstępnych danych to on siedział za sterami samolotu, informuje hiszpańska Diariodesevilla. Po starcie Grisemann poinformował kontrolera o problemach z ciśnieniem w kabinie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika spokoluz

Przerażającym znaleziskiem

Przerażającym znaleziskiem jest to , że zginęła cała najbliższa rodzina i zaczyna się proces spadkowy olbrzymiego majętku , który miał już swoich następców ale ....... najbliżsi spadkobiercy sa tam gdzie właściciel majątku. Teraz majatek będzie dzielony na dalszych krewnych co zapewne nie było zamysłem na przyszłość właściciela majątku.

To jest przerażająca informacja gdyż majątek nie trafi tam gdzie powinien.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Hannto

Zgaduje że według autora tego

Zgaduje że według autora tego "artykułu" tym przerażającym znaleziskiem były ludzkie szczątki w rozbitej maszynie i wokół niej. No to zdradzę teraz autorowi niezwykłą tajemnice. Zazwyczja kiedy samolot się rozbija to ludzie którzy nim lecieli umierają w większości i ich ciała (lub części ich ciał) można znaleźć we wraku i dookoła wraku. Wiem że to jest dla ciebie szok ale postaraj się to przyswoić żeby nie robić z siebie więcej durnia.

Portret użytkownika inzynier magister

Musimy się zjednczyć pod

Musimy się zjednczyć pod wodzą Maryi Dziewicy i Jezusa Chrystusa oraz Ducha Świętego i pokonać szatańskich enwuowców z loży deble ab chao !!!! pokonamy debili ab chao jeśli w Polsce szybko zabierzemy się za tajne organizacje debili ab chao z lozy wolnomurarskich !!! do tego trzeba zamknąć wrogie stacje telewizyjne i oswobodzić Polskę z masonerii lucyferian ab chao !!! Tylko modlitwy katolickie mogą wspomagać walczących z diabłami NWO, inne modlitwy chrześcijan są za słabe !

Ponad 1/3 Amerykanów gotowa chwycić za broń przeciwko rządowi. 

Sondaż przeprowadzony przez Instytut Polityki na Uniwersytecie Chicago pokazuje, że w społeczeństwie amerykańskim cały czas są żywe chęci obrony swojej ojczyzny i prawdziwie patriotyczne nastroje.

Z sondażu przeprowadzonego w maju wśród tysiąca zarejestrowanych wyborców wynika, że ponad jedna trzecia – 37% – zgadza się ze stwierdzeniem, że “może być konieczne w pewnym bliskim momencie, aby obywatele chwycili za broń przeciwko rządowi.”

Większość amerykańskich wyborców zgadza się ze stwierdzeniem, że rząd Stanów Zjednoczonych jest “skorumpowany i nastawiony przeciwko zwykłym ludziom, takim jak ja”. Co gorsza – gorsza, dla rządu – nawet 51% wyborców określających się jako “bardzo liberalni” również zgadza się z tym stwierdzeniem.

Obecny rząd amerykański pod nominalnym przewodnictwem Joe Bidena doszedł do władzy w wyniku sfałszowania wyborów prezydenckich w 2020 roku.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ba

Masz racje i tym RZĄDEM

Masz racje i tym RZĄDEM będzie ONZ ,  i ten rząd  jest nazwany w Biblii Bestią :

Objawienia 17: 12  „A dziesięć rogów, które ujrzałeś, oznacza dziesięciu królów,+ którzy jeszcze nie otrzymali królestwa, lecz na jedną godzinę otrzymują władzę jako królowie wraz z bestią. 13  Ci mają jedną myśl i dlatego dają bestii swą moc i władzę.+ 14  Ci stoczą bitwę z Barankiem,+ ale Baranek ich zwycięży,+ ponieważ jest Panem panów i Królem królów.+ Zwyciężą też ci, którzy są z nim powołani i wybrani, i wierni”.+

Dziesięć rogów to narody ziemi od USA , CHIN , Rosji , - to wszystkie narody , a liczba 10 symbolizuje całość - wszystkie narody Ziemi , a Bestia to ONZ

 

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika ba

Wkrótce narody Ziemi oddadzą

Wkrótce narody Ziemi oddadzą władze Bestii - ONZ jako jedynemy światowemu rządowi :

Nie mają wyjścia,  albo rząd światowy ONZ ,  albo holokaust atomowy , juz to wszystkie narody ziemi zaczynają rozumieć, a malutkich straszą ograniczoną wojną atomową i jej sie należy spodziewać ,  aby przekonać tych maludkich aby poparli Rząd Światowy  - ONZ  , Biblia donosi :

Objawienia 13: 16  I wywiera nacisk na wszystkich+ — małych i wielkich, i bogatych i biednych, i wolnych i niewolników — żeby im dano znamię na ich prawą rękę albo na ich czoło+ 17  i żeby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać oprócz tego, kto ma znamię — imię+ bestii albo liczbę jej imienia.+ 18  Tutaj wchodzi w grę mądrość: Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, bo jest to liczba człowieka;+ a liczba jej — sześćset sześćdziesiąt sześć.+

 

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Strony

Skomentuj