Przemysł mięsny jest potencjalnym źródłem następnej pandemii

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Brytyjska organizacja inwestycyjna Farm Animal Investment Risk and Return (FAIRR) opublikowała wyniki badań na temat hodowli zwierząt na świecie. Analiza, obejmująca sześćdziesięciu największych producentów mięsa, produktów mlecznych i ryb, wykazała, że 70% z tych firm ma duże szanse stać się źródłem nowej infekcji.

 

Dyrektor FAIRR Maria Lettini powiedziała, że przemysł mięsny był „słabo przygotowany” na ryzyko przenoszenia wirusa ze zwierząt na ludzi. Pandemia koronawirusa rzuca nowe światło na brak odpowiedniej ochrony w branży. Przemysł spodziewa się ogromnych strat, jeśli nie zostaną podjęte na czas odpowiednie środki.

 

Według raportu cztery największe amerykańskie firmy mięsne w ostatnich miesiącach straciły 25% swojej wartości rynkowej. Dotyczy to również zwierząt gospodarskich, czyli jednego z najcenniejszych zasobów. W raporcie odnotowano również wzrost częstotliwości wybuchów infekcji, od SARS i świńskiej grypy H1N1 do MERS i COVID-19, w gospodarstwach hodowlanych.

 

Największą krytykę autorów wywołali tacy giganci mięsni, jak brazylijskie JBS i indyjskie Venky. Obaj są dostawcami McDonald's. Autorzy zalecają fundamentalne i skoordynowane reformy w dziedzinie ochrony biologicznej, szkolenia personelu i wprowadzenia środków nadzoru, szczególnie w krajach rozwijających się.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Pasożyt zwany roboczo

Pasożyt zwany roboczo "człowiekiem cywilizowanym" sam tego piwa naważył i sam je wychleje!
Życie na tej planecie jest tak skonstruowane, że nie jest odporne na nierównowagę... Równowaga to podstawa! Gdy jej nie ma, ekosystem zaczyna odpowiadać na anomalie w nieprzewidywalny sposób... Hodowla zwierząt wykonywana z umiarem, nie narusza równowagi... Ale produkcja już tak. I pomijając już moralne aspekty patologii polegającej na produkowaniu zwierząt, nie ma takiej opcji, żeby nie doszło do odpowiedzi Matki Natury na tę patologię!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Próbują całkowicie zniszczyć

Próbują całkowicie zniszczyć/restrukturyzować produkcję i przetwórstwo mięsa, wszystko wskazuje na to, że rządzący tym światem przygotowują ludzi na jedzenie mięsa z probówki, ta technologia jest coraz tańsza, poza tym jeżeli kill bill w coś inwestuje to musi widzieć w tym przyszły interes (przynajmniej dla elit). Za chwilkę będziecie wcinać "pysznego" bigmaka z probówki wyrośniętego na odżywkach od big pharmy - Smacznego i Wesołego "Mutancenia"

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika emel

Szkarłatny Leon wrote:

Szkarłatny Leon wrote:
całkiem możliwe że pożywką dla komórek macierzystych z których się to mięsko produkuje będzie "pulpa" z utylizacji ludzkich ciał

Jakbyś nie wiedział, to na tym polega obieg materii i energii w przyrodzie. Umierające organizmy się rozkłądają na substancje, z których kojelne organizmy budują swoje ciała.

Portret użytkownika inzynier magister

To już wiemy o co chodzi !

To już wiemy o co chodzi ! Muszą zniszczyć wszelką produkcję żywności zdrowej i w to miejsce wprowadzić sztuczne mięso GMO !

"Szanowni państwo, jeśli wywołają globalny głód, to już teraz mają na to rozwiązanie. Portal ZmianyNaZiemi co parę dni informuje nas o postępach w produkowaniu sztucznego mięsa GMO ! Polacy też robią tego typu doświadczenia, przecież pato-elita musi naśladować wszystko to co pojawia się w zachodniej cywilizacji ufonautyczno iluminackiej.

Dalsza relacja chłopca o przyszłości Agendy 2050 informuje nas: „Nie bierzcie chipów, nie bierzcie. Nie bierzcie paszportu światowego, ponieważ chłopczyk – prorok powiedział: „Wszyscy ci, którzy przyjmą ten mikro schemat, gdy pociągną ich za nitkę, pójdą brać pieczęć”(Tak jak zapowiada Zoltan Istwan – dopisek Argonauty). ludzie powinni się zastanowić, ponieważ wkrótce będzie pieczęć dla wszystkich, ponieważ chipy już weszły do życia.(…) Początkowo te szóstki nie będą widoczne, ale potem jak elektroniczna tablica na czole i na ręce będą świecić zielonym światłem.

Jeśli osoba spróbuje pozbyć się tych szóstek i odrąbie sobie rękę, to szóstki pojawią się na kikucie, i wtedy, gdyby człowieka porąbać na kawałki, to na każdym kawałku pojawia się trzy szóstki. Na początku ludzie będą się wstydzić i ukrywać ten znak, ale później przestaną się krępować i zaczną otwarcie nosić tę pieczęć Antychrysta.(…) Stopniowo ci ludzie staną się bardzo źli, będą ich męczyć choroby i ropiejące rany."

https://innemedium.pl/wiadomosc/swiety-chlopiec-z-rosji-oraz-polak-z-roku-2014-przewidzieli-zaraze-projektu-apokalipsy

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Magister oni już pokazują 666

Magister oni już pokazują 666 i się nie krępują. Większość ludzi mówi to jeszcze nie teraz, to dopiero będzie a to już jest. Gwiazdy oficjalnie mówią, że sprzedały się szatanowi, są miliony fałszywych proroków którzy mówią nam jak żyć i chociaż widzą szatanistyczne znaki to twierdzą, że Jezus to fikcja. Ciekawe, że Jezus i apostołowie to wszystko przewidzieli a ludzie widząc szatanistów i tak nie wierzą w Jezusa i dają się nabrać na pseudo proroków, którzy w mózgach mają sieczki. Znam wielu takich, którzy twierdzą, że jesteśmy Bogami. 

Portret użytkownika Jack Ravenno

Widocznie taki kolor

Widocznie taki kolor świecenia zostanie osiągnięty w otoczeniu lucyferyny. W zależności o dobecności enzymów kolory mogą byc różne Smile Ale zielonkawy jest raczej najpowszechniejszy - będzie najtańszy (o ironio)

Strony

Skomentuj