Przeklęty rok 2020

Kategorie: 

Źródło: Internet

Gdy rok temu składaliśmy sobie życzenia noworoczne każdy patrzył na nadchodzący 2020 rok z nadzieją na dobre zmiany w swoim życiu. Okazało się niestety, że rok 2019 był ostatnim w miarę normalnym rokiem, a to co nas spotkało w 2020 to już po prostu inna, dystopijna rzeczywistość, która nas pochłania każdego dnia.

W roku 2020 wydarzyły się rzeczy nieprawdopodobne. Najpierw rozkręciła się tak zwana epidemia w Wuhan. Cały świat zobaczył dziwny spektakl jaki odegrano w Chinach. Ludzie byli zszokowani rozwojem wypadków w Państwie Środka. Radykalne zamknięcia całych miast budziły zaskoczenie. Widząc w wiadomościach zamaskowanych przechodniów na ulicach chińskich miast wydawało nam się to surrealistyczne. Nikomu nie przyszło wtedy do głowy, że to nasza niedługa przyszłość.

 

Koronawirus wywrócił nasz świat gdy zaczęła się tak zwana epidemia we Włoszech. Prawdopodobnie wirusa do Europy dostarczyli chińscy pracownicy włoskich fabryk, którzy masowo wracali z obchodów chińskiego nowego roku. Spowodowało to powstanie pierwszego ogniska tego wirusa grypopodobnego SARS-CoV-2 na naszym kontynencie. Potem wirus rozprzestrzenił się we wszystkich krajach.

 

Media donosiły o wysokiej śmiertelności patogenu sięgającej do 3,7% epatowano zdjęciami trumien na lodowiskach i wojskowych ciężarówek wożących trupy. Ludzie naprawdę zaczęli się bać. Około marca pojawiła się już konkretna paranoja COVID-owa, która falami wzbiera do dnia dzisiejszego. Nadal dużo ludzi jest ciężko przestraszonych. Niektórzy dziadkowie i babcie nie widzieli swoich wnuków od wielu miesięcy. Zamiast tego siedzą w domach tracąc naturalną odporność - wystawiając się tym samym wirusom - niczym podani na tacy.

 

Wszyscy zostaliśmy zmuszeni do chodzenia w szmatkach na ustach. Mało kto używa ich prawidłowo, czyli nie dłużej niż 30 minut. Większość z nas truje się brudnymi maseczkami z grzybami i wirusami, które nie dość, że przez nie przechodzą to jeszcze na niej osiadają, co stwarza doskonałe warunki do zakażeń gdy tylko ubieramy lub ściągamy taki namordnik. 

 

Przez pierwsze miesiące tego koszmaru wszyscy zwracali uwagę na niższą śmiertelność Polaków niż w latach poprzednich. Powodowało to sceptycyzm społeczeństwa względem rzekomej śmiercionośnej epidemii. W sukurs władzy przyszły media, które rozkręciły paranoję społeczną do niewyobrażalnych rozmiarów. Korzystając z sezonu grypowego indukowano strach społeczeństwa epatując statystykami, które pozostają do dzisiaj kontrowersyjne. Doszło do tego, że 19 letni licealista stworzył bazę danych, która udowodniła, że SANEPID konfabuluje z danymi. Skończyło się to odcięciem wszystkich od danych z powiatowych stacji SANEPIDu i monopolizacją statystycznej narracji przez rząd.

Gdy już jesteśmy przy statystykach warto wspomnieć, że w przeklętym 2020 roku brakuje akurat tyle grypy ile przybyło COVIDa. Zatracono już jednak zdolność wnioskowania na podstawie takich danych i na nikim właściwie nie robi to wrażenia, że rok do roku mamy porównywalną liczbę przypadków zachorowań na skutek wirusów grypopodobnych. Jedyne co się zmieniło to podejście do jednego jedynego wirusa, który jak się okazało ma śmiertelność porównywalną z grypą sezonową.

 

Po wielu miesiącach dezorganizacji polskiej służby zdrowia, która została zorientowana na zwalczanie jednej tylko choroby, w listopadzie Polacy zaczęli masowo umierać. Do tej pory liczba zgonów nie odbiegała od średniej wieloletniej, ale to się skończyło. Okazało się też, że zaczęli umierać głównie ludzie, którzy nie mieli COVIDa, ale odcięto ich od opieki medycznej robiąc sobie żarty z pacjentów i oferując im telefoniczne porady. Na skutek reakcji na COVIDA zmarło znacznie więcej osób niż rzekomo z powodu COVIDa. Nie lepiej jest w szpitalach, gdzie obecnie testuje się pacjentów na COVID do skutku, a potem odsyła się do umieralni zwanej szpitalem COVIDowym, gfzie przestaje mu się leczyć to z czym trafił do szpitala i zaczyna się tylko leczyć COVIDa ewentualnie intubując pacjenta. Nikt nie wie ile ofiar COVIDa to tacy właśnie porzuceni, a może i podrzuceni pacjenci. Miarą tragizmu tego roku niech będzie fakt, że zmarło więcej Polaków niż kiedykolwiek po II wojnie światowej!

 

Po kilku miesiącach sanitarnej tresury i zamykaniu przypadkowych branż, stało się jasne, że skutkiem COVIDa będzie nie tylko całkowity paraliż służby zdrowia, ale też fala bankructw firm zamykanych przez rząd! Już pierwszy marcowy lockdown można było interpretować jako zapowiedź nowej nienormalności. Kto może pracuje zdalnie, niektórzy po dziś dzień i zapowiada się to jako stała już forma zatrudnienia. Oczywiście nie wszystkie branże moga tak funkcjonować, trudno sobie wyobrazić górników pracujących zdalnie, chyba, że kopali by bitcoiny. Niewątpliwie rynek pracy przeżył tsunami. Zaczęły się też pierwsze zwolnienia i to zapowiedź trudnych czasów, w które wysterowali nas rządzący.

 

Władza dała w tym roku wiele popisów. Udało im się przywrócić w Polsce ducha milicji, której trzeba się bać. Od początku kryzysu koronawirusowego, polskie władze działały nielegalnie ograniczając Polakom prawa na podstawie aktu niższego rzędu, a nie ustawy jak wymaga tego Konstytycja RP. Błąd ten poprawiono dopiero w listopadzie i nic sobie nikt z tego nie robił, że bezprawnie nakazano zamaskować się całemu społęczeństwu i bezprawnie ścigano za brak maski.

 

Nauczyliśmy się żyć w świecie składającym się z absurdów prawnych jak godziny dla seniorów, a władza kolejnymi obostrzeniami popadła w śmieszność, której kulminacyjnym punktem jest groteskowa niby-godzina policjna od 19:00 31 grudnia 2020 r. do 07:00 1 stycznia 2021 r. Sytuacja zrobiła się tak zagmatwana, że nikt już nie wie co właściwie wprowadzono w Sylwestra i sprowadza się to do tego, że rząd wystosował "apel".

To chyba jakaś nowa norma prawna, bo ma skutkowac uznaniowością policjantów, którzy będą stwierdzać, czy należy się mandat za nieprzestrzeganie godziny policyjnej, której nie ma i która jest apelem, ale jest możliwośś otrzymania mandatu a anwet kary administracyjnej od SANEPIDu, co zapowiadał pan minister Niedzielski. Był on jednak łaskaw nie zauważyć, że w swej beznadziejności partia rządząca, nowelizując ustawę epidemiczną z 2008 roku, skasuje przez przypadek paragraf z karami administracyjnymi za nie przestrzeganie obostrzeń. Minister albo o tym nie wie, albo gra vabanque blefując.

Rok 2020 to już jawna likwidacja przedsiębiorczości innej niż korporacyjna. Od marca zamknieto niemal wszystko. Pojawiły się też słynne "tarcze" dla przedsiębiorczości. Była to jednak zasłona dymna. Przedsiębiorczość jest niewskazana, a przedsiębiorcy to dla władzy kombinatorzy i oszuści. Po pierwszym "lokdaunie" firmy jeszcze jakoś funkcjonowały. Horror gospodarczy dopiero się jednak rozpoczynał. 

W drugiej fazie "lokdauny" zostały nakierowane na konkretne branże. Do bankructwa przeznaczono hotelarstwo, branżę turystyczną, polską gastronomię, salony fittnes, siłownie, a niedawno stoki narciarskie. Metodycznie, rozszerzając restrykcje wymazuje się polską własność. Bankrutujący hotelarze to dobry czas na zakupy dla zagranicznych korporacji, które staną się silniejsze w tej branży. Nadchodzi Wielki Reset i to już w 2021! Nie będzie już miejsca dla przedsiębiorczości Polaków. Nowe społeczeństwo będzie pracowało dla rządu, korporacji albo będzie pozostawać na głodowym dochodzie podstawowym.

 

Rok 2020 to depopulacja rozwijająca się jak film Hitchcocka. Zaczęliśmy od trzęsienia ziemi jakim był pierwszy lockdown a potem napięcie rosło, aż doszliśmy do momentu gdy ci, których nie załatwił koronawirus, ani paraliż służby zdrowia, zostaną poproszeni o wstrzyknięcie sobie substancji zwanej szczepionką przeciw COVID. WIelki szczepionkowy cyrk już ruszył i kolejne kraje szykują sankcje dla tych, którzy nie chcą się zaszczepić. 

Szczepionka powstała w kilka miesięcy i obecnie trwa gorączkowa akcja propagandowa, mająca na celu namówienie wszystkich do wstrzyknięcia sobie tego eksperymentalnego preparatu, za którego skutki uboczne nikt - z jego producentem na czele - nie chce ponosić żadnej odpowiedzialności! Zapowiedźiano już segregację ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych. W tej chwili gra idzie o to, żeby jak najwięcej ludzi uwierzyło, że bez szczepienia nie będzie się dało normalnie funkcjonować.

W czasie gdy rozkręcono szczepionkową propagandę okazało się, że w WIelkiej Brytanii notuje się jakąś zmutowaną wersję SARS-CoV-2. Na szczęście okazało się, że to naprawdę rewelacyjna szczepionka. Nie dość, że działa na mutacje, które były, które są i które będą, to jeszcze można podać ją i jako koncentrat - do czego doszło w NIemczech - oraz rozcieńczyć ją bardziej niż zaleca producent i nadal będzie skuteczna i bezpieczna!

 

Cały czas nie wiadomo jednak jaki jest sens szczepienia się skoro nawet główny naukowiec WHO, dr Soumya Swaminathan stwierdziła, że zaszczepiony może dalej zarażać. Pojawiają się też kolejne informacje, że zaszczepieni w USA ludzie, zakażają się koronawirusem, co świadczy o tym, że ekspertka WHO ma rację. O co zatem chodzi z tą stręczoną tak nachalnie szczepionką?

Rynair wypuścił nawet serię reklam szczepionki przedstawiając ja jako jedyne panaceum na powrót do normalności. To pewne, że w przyszłym roku nacisk na nas na zaszczepienie się będzie cały czas rósł. Negatywne odczyny poszczepienne tak jak i teraz będą ukrywane, a zgony klasyfikowane jako niezwiązane ze szczepieniem. Ten walec już się raczej nie zatrzyma. 

 

Mimo to pozostaje wierzyć, że jakoś los się odmieni i nie zostaniemy przemieleni przez Nową Normalność i za rok w grudniu o tej samej porze, powiemy, że widać jakąś iskierkę nadzieji czego wszystkim nam życzę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wiktoria

Rozpoczyna się rok pod

Rozpoczyna się rok pod patronatem Saturna. Od dawna nie było czegoś tak bardzo okropnego jak to co nadchodzi. Bowiem Saturn jest najbardziej feralną planetą w horoskopie i nie ma nic gorszego ponad nim.

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

"Teczowa Oda do bezcennych

"Teczowa Oda do bezcennych jewrokolchoznych wartosci"

 

https://www.youtube.com/watch?v=g2qzVwjDh3k&t=14s

 

"Tak sie karmi Zlo" - mowi nam Rabbiej,

Do kosciola chodzi jednak rzadziej,

Prawosc i moralnosc jego mieczem,

Przed nim juz nigdy nie ucieczem.

 

Do дupy nawet juz nam zagladaja,

Хuj jeden wie czego tam szukaja,

Juz penetrowac chca nam odbyty,

A ja sie ich boje glupi i nieobyty.

 

Europejczykiem i gejem zostane,

portki sciagne i na kolana stane,

Bede uprawial wolny sex roznoraki,

Lepiej uprawiac to niz jakies buraki.

 

Bede jak ks. Charamsa czy Anna Grodzka,

Nawet jak z rana postawie klocka,

To sie tym goшnem bedziemy nacierali,

Jeczeli, stekali, orgazmu dostawali.

 

Potem tez sobie adoptujemy dzieci,

Uwolnimy ich z rak tych katolickich smieci,

I nie jest to jakas prostytucja,

Nam te prawa gwarantuje konstytucja.

 

Smieszek z Biedroniem beda rodzicami,

Kochac te dzieci beda jak siebie sami,

Pieluchy im zmieniac beda i pupe podcierac,

Nowe partnerskie zwiazki z nimi zawierac.

 

A tymi dziecmi sie powymieniamy,

Poprzebieramy i pouzywamy,

Przedszkola teczowe im porobimy,

Raj na ziemi im w Polsce zrobimy.

 

ks. Kardynal Nycz to dzielo poblogoslawi,

Pätz Julian zabawki im nowe sprawi,

Trzaskowski bedzie kierownikiem,

Pralat Charamsa ich spowiednikiem.

 

Beda przyjezdzac z Unii autorytety,

Chwalic te nowe polskie priorytety,

Przedszkola z Brukseli dostana prezenty,

dmuchanych chlopcow, teczowe eventy...

 

I bedzie tak trendy i tak na czasie,

Po czekoladowym dzieci dostana kuтasie,

Bedzie tak pieknie i tak radosnie,

beda dzieciatka juz sluzyc "Wiosnie".

 

Autor: Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

Bog Wszechmogacy slugom Jego

Bog Wszechmogacy slugom Jego umrzec nie pozwoli ...

Ja rozumiem ze te peдaly i inne pädofile watykanskie winne sa temu ze do kosciola nie chodzicie, prawda ?

Ja tez rozumiem ze do innego kosciola w okolicy tez nie chodzicie bo tam tez te sukienkowe peдaly grasuja niczym Niesiolowski Stefan ktory ani "niesiolowskim" ani nawet zadnym "stefanem" tez nie jest, prawda ?

Rowniez tez rozumiem, ze przez tych katabasow to wasza swieta wiare chrzescijanska zatraciliscie, prawda ?

Takze tez rozumiem, ze "nycz", "pätz", "wesolowski", "polak" i "zycinski" z "pieronkiem" bedacy rzeczywiscie kaplanami nie z Ducha Chrystusowego wasze zwatpienie religijne spotegowali, prawda ?

I tez rozumiem, ze sie oburzacie na majacego wyjatkowe parcie na szklo medialne ks. Izaakowicza -Zaleskiego, prawda ?

I nawet tez rozumiem, ze zyjacy w palacach biskupich faryzeusze oraz mieszkajacy w willach zwanych chyba dla przyslowiowych "jaj" plebaniami - sadyceusze odebrali wam reszte nadziei i wiary, prawda ?

I nawet i to tez rozumiem, ze nie szukacie tej prawdziwej wiary alternatywnie u braci prawoslawnych, u "Swiadkow Jehowy" czy chocby u "Bractwa Swietego Piusa X" albo u ewangelikow, prawda ?

Ale chyba nie jestescie az takimi idiotami i synami przyglupow bezrozumnych ze przez powyzsze diaboliczne postepowanie synow Pana Szatana obraziliscie sie na samego Wszechmogacego i Jego Syna Jezusa Chrystusa tak mocno, ze nawet Biblii vel Pisma Swietego nie czytacie i nie modlicie sie i dzieci swoich sami w duchu chrzescijanstwa nie wychowujecie, prawda ?

A Bog jest na codzien obecny tylko Go w swojej pysze i egoizmie nie widzicie przytloczeni duchowym kamieniem mlynskim waszych sw. Telewizorow i sw. Odbiornikow Samochodowych, prawda ?

https://www.youtube.com/watch?v=Y5a4-fDOTfs

Nawet obecny w tej prawoslawnej swiatyni tow. "Franciszek" ktory to zadnym papiezem oczywiscie nie jest bo jest nim kanonicznie skutecznie do dnia dzisiejszego Ojciec sw. Benedikt XVI, zaniemowil i zamyslil sie nad tym spiewem Asyryjczykow zyjacych w liczbie niecalych 2 tys. w Gruzji i mowiacych na codzien jezykiem Jezusa Chrystusa i Swietej Rodziny i Apostolow czyli po aramejsku ?

I tu ponizej tez Boga zobaczycie tylko sercem patrzcie a nie "rozumem" wytresowanym przez Ojca Adama, Ojca Icka i innych Ojcow w medialnej skrzynce zwanej sw. Telewizorem. Wyrzuccie wiec ten "szajs" na smietnik to po kilku latach zrozumiecie o czym mowie. Sam ten TV wyrzucilem 25 lat temu na "Schrott" wiec doswiadczenie na tym polu bogate mam. Dlatego tez pisze tak jak pisze co niektorych zakochanych w swoim Wszystkowiedzeniu nie tylko na tym forum tak bardzo to irytuje no bo ich wpisy sa przeciez takie karykaturalne i takie artystyczne ze az dech zapiera im samym tylko niestety a moje do дupy sa tak czy tak Smile

https://www.youtube.com/watch?v=lFfhjQpIo0w

Autor: Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny publicysta bialoruski

Portret użytkownika baca

tak sobie czytam czytam i

tak sobie czytam czytam i widzę że baran jeszcze toczy pianę Smile
baran, pozdrowionka z wycieczki światopoznawczej... dziś sobie krążę po pięknej szwecji gdzie nie ma kowidiotów w ogóle, potem uderzam na podmorski most do danii, jeszcze ze trzy promy zaliczę w drodze do irlandii i jakoś tydzionek zleci...
oczywiście pojadę sobie przez moją ulubioną anglię...
a co u ciebie?
czekasz na przepustkę od dzielnicowego do biedronki?
czy tak siedzisz bezmyślnie na necie czekając na zastrzyk w dupę?
he he... ty nigdy nie miałeś żadnego planu a co powiesz na mój plan A - podróżowanie po szerokim świecie?
bez czipa, bez zastrzyku bez problemów?
barani łeb, masakra... tylko pierdolić bez sensu potrafisz, bo nie masz na żadną sprawę żadnych poglądów...

 

Portret użytkownika drako_tr

Znajomy z oddziału kowidowego

Znajomy z oddziału kowidowego twierdzi, że B@ronik spędził nowy rok na chirurgii…podobno oberwał w maseczkę zbłąkanym korkiem od szampana…korek chirurdzy już wczoraj usunęli, ale maseczka mu do podniebienia przyschła Biggrin

Mówił coś jeszcze, ale nie zrozumiałem, bo znajomy razem z chorymi na kowid, bez przerwy się dezynfekują szpitalnym spirytusem Lol

Portret użytkownika euklides

Odpowiem za barana, bo on ma

Odpowiem za barana, bo on ma namordnik i nie może mówić.

Pytasz co tu w polinie? Ano siedzmy sobie w smogu i oglądamy telewiżję. Słuchamy i patrzymy jak nasz nieomylny bankier Morawiecki wdraża plan B, bo za mało osób szczepi się tym eksperymentalnym szczepionkopodobnym preparatem. W tym tempie jeszcze długo nie będziemy robić za miskę ryżu, więc trzeba przyśpieszyć reformy.

Mówisz, że Szwecja piękna? Jak smog trochę opadnie, to nam też się ukaże piękny poliński kraj z losowymi wzniesionymi domami  i innymi barakami przy głównych arteriach, które wkrótce znikną za pięknymi ekranami akustycznymi (chociaż do końca nie wiadomo, bo ekrany trochę się wypaliły - teraz lepszy interes to maseczki).

Podmorski most... Komu to potrzebne. Centralne lotnisko! Co prawda nigdy go nie zbudujemy, ale tą inwestycją otwieramy niedowiarkom oczy, że u nas można kręcić lody kosztem goja bez jakiegoś tam mostu. Co prawda samoloty są trochę mało perspektywiczne, ale CPL przerobi się to na gigantyczny polowy szpital, a te Boeingi, które kazała nam kupić Mosbacher, po odcięciu skrzydeł zostaną przystosowane do ruchu ulicznego i będą pełnić funkcję tymczasowych karetek pogotowia dla chorych na COVID.

W kwestii dróg to udało nam się w tym roku wyremontować w gminie kilometr drogi, tylko dzięki tak potrzebnym regulacjom w zakresie budownictwa i wzorowej polityki planowania przestrzennego jest to naturalnie teren zabudowany, więc tak jak na większości dróg ograniczyliśmy prędkość do 30 km/h, zwęziliśmy ją do połowy (reszta to droga rowerowa i deptak dla kaczek wybudowany w ramach piątki dla zwierząt) i postawiliśmy dziesięciu tzw "leżących milicjantów" żeby trochę powk...ć kierowców z platformy.

Portret użytkownika euklides

Ale też nie ma co się

Ale też nie ma co się nadmiernie cieszyć nawet jeśli ktoś jest na fali, bo smutni ludzie mają tak spi...e życie (kwestia wyborów), że postanowili spi...ć także nasze i nie ustaną w wysiłkach. Dzisiaj baca pomyka dróżkami jak bohater piosenek Lonstara, ale jutro chu..e nie wpuszczą go na trasę jak się nie zaszczepi i może mieć problem by spłacić swojego rumaka. A misie oprócz kontroli trzeźwości będą niedługo robić testy na COVID.

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika Mojeimię44

Tą szczepionkową wojnę ciężko

Tą szczepionkową wojnę ciężko będzie wygrać nam osobom, które nie chcą się zaszczepić i to mimo, że do szczepień namawiają przede wszystkim opłaceni lekarze, skorumpowane rządy, opłacone media, zbrodniarze wojenni, podrzegacze wojenni i maniakalni zwyrodnialcy. Dziś to oni są idolami tłumów. Mur

Sam Bill Gates mówi, że to nieprawda, że on zarobi kupę kasy na szczepionkach i że to teoria spiskowa którą trzeba usuwać jednak w tym samym czasie jest największym inwestorem w 6 największych korporacjach szczepionkowych i najwiekszym darczyńcą tych korporacji. Kurwa cyrk. 

Tu jedna z dziesiątek "darowizn" 

https://www.gatesfoundation.org/How-We-Work/Quick-Links/Grants-Database/Grants/2016/09/OPP1133548

W Wielkiej Brytani do akcji szczepień włączył się maniakalny podrzegacz wojenny słynny "doktor wirusolog" Tony Blair.

https://www.rt.com/op-ed/510577-tony-blair-vaccine-advice/

Zastanawiam się kiedy zaszczepieni certyfikatem jakości pfizer 666 postawią nam getta żebyśmy ich nie zarażali ;) 

Portret użytkownika Wiertara

o czym ty piszesz 44? Tu

o czym ty piszesz 44? Tu wszyscy sie zaszczepia pierwszy to ten BACA udajacy kierowce tira. Jesli bylby nim naprawde to juz byl by po testach w ryju i nosie. Dziwie sie ze jestes taki naiwny i wierzysz ze to sa jacys antysystemowcy... Po owocach (pracy) ich poznacie..

 

Strony

Skomentuj