Przedszkola i szkoły tylko dla szczepionych dzieci? Naczelna Rada Lekarska chce szczepiennego apartheidu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zwolennicy szczepień nie przyjmujący do wiadomości faktu, że preparaty te mogą mieć działania niepożądane, starają się narzucić wszystkim obowiązek wstrzykiwania małym dzieciom substancji z metalami ciężkimi i toksynami. Aby to wyegzekwować wśród coraz większej ilości świadomych rodziców odmawiających uszkadzania neurologicznego swoich pociech, Naczelna Rada Lekarska wezwała do szczepionkowego "rasizmu" mającego za zadanie napiętnowanie dzieci, które nie otrzymały kilkudziesięciu dawek szczepień sprzedawanych naszemu rządowi przez koncerny farmaceutyczne.

 

Lekarze nie po raz pierwszy pilnują interesów karteli Big Pharma. W sumie trudno się dziwić, skoro wielu z nich znajduje się na listach płac tych organizacji, które produkują nie tylko uszkadzające ludzi pseudo-szczepionki (zwłaszcza 3 w jednym lub 5 w jednym), ale też bohatersko ich potem leczą swoimi preparatami. Jest to przemysł obliczony na produkcję pacjentów-konsumentów, w którym biorą udział całe rządy państw.

 

To, że mówi się już o zastraszaniu rodziców nieprzyjmowaniem ich nieszczepionych dzieci do żłobków, przedszkoli czy szkół, jest wielkim skandalem i objawem totalnego zidiocenia lekarzy proponujących takie rozwiązanie. Jest to po prostu nielogiczne, bo skoro w szkole mamy 450 dzieci zaszczepionych i 50 dzieci niezaszczepionych, to przecież jeśli te dzieci zaczną chorować to będzie oznaczało, że ich rodzice popełnili błąd i nie dostarczyli przeciwciał poprzez wstrzyknięcie atenuowanych wirusów etc. Byłby to triumf proszczepionkowców. Okazuje się jednak, że dzieci niezaszczepione mogłyby ich zdaniem jakoś zagrozić dzieciom szczepionym, co prowadzi do jedynego sensownego wniosku - proszczepionkowcy nie wierzą w skuteczność preparatów, które tak z całego serca wspierają.

 

Skandalem nawet większym jest też to, że władze zaczynają straszyć rodziców konsekwencjami prawnymi w postaci grzywny za odmowę szczepień, a nawet padają już też propozycje aby powoływać kuratorów dla rodzin nieszczepiących dzieci, tak aby traktować je na równi z rodzinami gdzie panuje alkoholizm i przemoc. Ostateczną sankcją dla rodziców odmawiających wstrzyknięcia wymuszanych przez rząd preparatów ma być odebranie im dzieci i umieszczenie w rodzinach zastępczych.

 

Ten cały medialny hejt, jaki został ostatnio rozpętany przeciwko wyedukowanym ludziom świadomym oczywistego ryzyka idącego za wstrzyknięciem małemu człowiekowi takich dawek toksyn jakie dostają się do organizmów dzieci podczas szczepienia, nie bierze się znikąd. Szczepionki to jest oczywiście bardzo dobry biznes, zwłaszcza w krajach takich jak Polska, gdzie są obowiązkowe a nie zalecane jak w większości krajów UE. 

 

Na dodatek jest to biznes bez odpowiedzialności prawnej czy to rządu czy koncernu farmaceutycznego, za powikłania poszczepienne. Na dodatek lekarze po prostu nie zgłaszają NOP-ów (Negatywne Odczyny Poszczepienne) przeważnie wmawiając rodzicom, że regresy rozwojowe ich dzieci i problemy neurologiczne, nie mają związku przyczynowo skutkowego ze szczepieniami. Tak właśnie na masową skalę fałszuje się statystyki, żeby pokazywały to co mają pokazywać.

 

Wygląda na to, że przemysł szczepionkowy jest bardzo ważnym ogniwem skutecznej depopulacji, bo tworząc chore społeczeństwo zwiększa się prawdopodobieństwo jego szybszego wymierania i takie procesy rzeczywiście obserwujemy w Europie od kilku dekad. Nacisk jaki kładziony jest na przymusowe wstrzykiwanie tych preparatów, zdrowym ludziom, jest tak wielki, że można założyć, iż dla ludzi świadomych niebezpieczeństw jakie niosą za sobą szczepionki nadchodzą ciężkie czasy i trudne decyzje odnośnie przyszłości swoich dzieci.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika posppolity

i bardzo dobrze chłamu uczą w

i bardzo dobrze chłamu uczą w szkołach 12 lat obowiązkowego szkolnictwa ? troche za dużo. ale dość by wytworzyć posłusznego niewolnika systemowego.
9 lat uczyli mnie niemieckiego i po co??? skoro ja tego języka się brzydze.
wielu jest takich jak ja.
co niemieckim systemem się brzydzą ale niemcy giną tak jak pojawili się na początku epoki lisa tak teraz w epoce Wilka nadchodzi ich koniec Smile
Ważniejsze zdrowie dzieci niż nauka o rozmnażaniu pierowniaków lub daty rewolucji francuskich.
historia - kłamią, biologia - kłamstwo z ewolucją i wiele niepotrzebnych informacji.
szkoły nie rozwijają wyobraźni tylko ją tępią

Portret użytkownika blabla

Widzisz, tyle tylko, że

Widzisz, tyle tylko, że szkoła pełni też funkcję społeczną. I poza 30% nauki, w tym 10% potrzebnej (np. matematyka) są inne relacje. Aspołeczne wychowanie nie jest dobre.

Dajcie sobie na luz już z tym według mnie. Bo wiemy dobrze, że np. zioło *ak47 jest mniej szkodliwe od alkoholu min. wódka, piwo. A ostatnio Ziobro w sejmie porównał to do Morfiny. To jak porównywać krzesło do krzesła elektrycznego. Za polityką stoi lobby alkoholowe, które w Polsce jest bardzo wpływowe co ewidentnie było widać po jego wypowiedzi. Tak samo ze szczepieniami, lekami na recepte. Polityka dyktuje warunki na tym polu, a za nią stoi lobby farmaceutyczne.

No i dlatego nie warto strzępić sobie nerwów bo tu "wielcy" robią wielkie pieniądze. A jak wiadomo nie ma takiego okrucieństwa jakiego by się ludzie (firmy) dopuścili*ły jesli ktoś będzie chciał im popsuć interes. A z tego co się orientuję to mowa o dziesiątkach miliardów złotych i tysiącach(setkach tysięcy?) ludzi zatrudnionych w tych przemysłach. To wbrew pozorom nie jest wcale taka prosta sprawa i Polacy kierują się własną korzyścią w tym momencie.

Portret użytkownika inzynier magister

brakuje kogoś takiego jak

brakuje kogoś takiego jak Orban w Polsce, a najlepszym byłby polityk z charyzmą jak pan Kowalski żeby poblokował wszystkie plany depopulacyjne w Polsce, żeby nakazał sprawdzić wszyskie urzędy czy stosują NWO, potem szybko wprowadził prawo anty enwuowskie i aresztował wszystkich którzy łamią prawo antyenwuowskie ! taki polityk musiał by być bardzo wierzący w Chrystusa bo NWO to organizacja szatana !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika EGIPŁAN

NWO   to  tak  samo  jak  GMO

NWO   to  tak  samo  jak  GMO     --------SAMO   ZŁO a  tzw.szatan  to  przeważnie obcy  ludzkiej  rasie  REPTILIANS(UFO),którzy  rządzą  nią   pozyskując od  ludzi  dla  swego  istnienia   ludzką  bioenergię ....i  jako  niewidzialni  duszpasterze   strzygą  w  ten  sposób  swe  owieczki......m.inn. Najwięcej  bioenergi  ludziska  produkują  kiedy  się  denerwują....kiedy stresując  się   walczą na  wojnach,walczą  o kasę,walczą   z  urzędami...  i  kiedy  chorują  i  w końcu wpadają w  depresje .....Im  jest  ludziom  gorzej,  tym  dla  nich  lepiej  .....tak  jest  już  od  wielu milionów  lat.A  kiedy   ludzie  umierają  ,to  nie  diabły  zabierają  ich  dusze do  piekła  ale  REPTILE  je  wychwytują  i  pożerają  po  kawału  odszarpując kawałek  po  kawałku. BÓL  NIEWYOBRAŻALNY!!! Niejeden  świadomy DAVID  ICKE  pisze  o  tym książki  ....Dlatego  dla  większości  ludzi  ich  życie przypomina  komunistyczny  papier  toaletowy....a  więc   jest  niedość  że PRZEZ  REPTILI  O  900 LAT ! skrócone,  to  jeszcze  szare  i   do   d....., tylko  niektórym  jest  lepiej,tj  tym  wyzwolonym   ale  najlepiej  się  żyje  ich  sługusom(tworzącym  NWO)...ale  i  sługusy  też  gadom  oddają  swą  energię....TAK  TO  JEST  SPRYTNIE  PRZEZ  REPTILI  SKONSTRUOWANE.....LUDZKA  RASO  ...KIEDY  WRESZCIE  POWSTANIESZ  Z KOLAN?

 

Portret użytkownika Mesje

Kolego wystopuj bo jak

Kolego wystopuj bo jak narazie to sam jestes ofiara tych bredni.

Odetnij sie od ezo pierdul produkowanych do ssania energii i odkryj glebie swojego JA czyli duszy.

Rzeczywistosc jest troche inna niz Ci do berecika nawtykali. 

Dusze mozna oddac reptyla i zyje sie jak krol a potem cierpi w nicosci. A mozna dusze zachowac, ale miec przesrane za zycia i wowczas wejdziesz na wyzsze rejony.

Mr. Icke to informator obcych jak schitin i jego guru Enek

Jaka jest prawda? Tego dowiesz sie powoli odkrywajac swoja dusze.

Na poczatek proponuje opuscic ezo swiat...

Portret użytkownika EGIPŁAN

Tego  koleś  nie  trzeba 

Tego  koleś  nie  trzeba  stopować,bo  świadomość  u  ludzi  WZRASTA !!! tak  samo  jak wzrastają  wibracje  na  Ziemi (pole szumana... co  jest  faktem!)i  to  reptili uderza...nie  wyrzymują  tego  i  dlatego  się  tak  piętrzy i  p...  wszystko  na  Ziemi....chcą  wojny  bo  energii im  brak.....A D.Ickea  znam....teraz  musiał  się  ukryć....A  przed  kim,jak  sądzisz  podwójny  agencie? On  dokładnie  wie  ,co  zrobili  Maxowi  Spiersowi  w  Warszawie....I  cooo?  może  te  fakty  to  też  wg  ciebie  ezo....??? A  może To  ty   się  powinieneś  uduchowić  i  odczepić  od  zawartych  wcześniej  z  tymi  ciemnymi  gadami  kontraktów???Widać po  ilości  pozytywów  jak  ludziska  oceniły  moją  wypowiedż a  jak  twoją.....Szkoda  mi  jednak ciebie i twojej  zatraconej  duszy....

Portret użytkownika Ractaros96

Tytuł jest błędny.

Tytuł jest błędny. Przedszkola tak, mogą odmawiać przyjmowania niezaszczepionych dzieci, ale szkoły już nie (chyba, że tylko prywatne i to z własnej inicjatywy, choć wątpię czy zrezygnują z kasy rodziców tych dzieci). Dziecko nie musi chodzić do przedszkola, tylko zerówka jest obowiązkowa. Natomiast szkołę podstawową muszą ukończyć wszystkie dzieci bez wyjątku. Gimnazjum (dopóki jeszcze istnieje) też musi być obowiązkowo skończone, dopiero szkoły średnie nie robią ceregieli i naprawdę mogą kogoś wyrzucić (jednak do 18. roku życia, młody człowiek ma obowiązek się uczyć, np w innej szkole, jeśli z jednej został wyrzucony). Wykształcenie podstawowe musi mieć każdy bez względu na wszystko.

Naczelna Rada Lekarska sobie może chcieć, ale wszystkich Polaków obejmuje obowiązek nauki na poziomie podstawowym, a nawet i do 18. roku życia. Inaczej będzie to niezgodne z Konstytucją (w której ten obowiązek jest zapisany). Prawa Człowieka też o tym mówią, że każdy musi mieć dostęp do nauki (tj. nie wolno odmówić przyjęcia kogoś do szkoły z powodu rasy, wyznania, orientacji seksualnej, a już na pewno z powodu nie bycia zaszczepionym).

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika lill

Konstytucja konstytucją, ale

Konstytucja konstytucją, ale włsnie PIS wymiena sędziów w trybuanale konstytucyjnym

Jak wiadomo: mój sedzia to osądzi tak jak ja chcę.

A że pis jest na usługach korporacji - to sędziowie będa rozstrygać na korzyść korporacji

Bankom nosa utarli tylko bardzo malutki ciut i tylko na pokaz teraz mogą sie po popisyawać przed innymi światowymi monopolistami typu bayer.

Portret użytkownika nel35

Niech rozwalą tę stajnię

Niech rozwalą tę stajnię Augiasza. Od lat w różnych programach interwencyjnych podają przyklady krzywdzenia obywateli w majestacie bezprawia; potrafią każdego ograbić, umarzają sprawy jak im wygodnie. Nawet w ostatnim roku niektórzy "strażnicy prawa" potrafili kraść w sklepach, co jest niepojęte, żeby zeszmacić się dla 50zl. Czy uważali, ze im się upiecze, czy są po prostu głupi, a skoro tak, to nie powinni być sędziami.

Portret użytkownika wyzdro

Skoro 1 na 1000000 powikłanie

Skoro 1 na 1000000 powikłanie poszczepienne kończy się śmiercią lub kalectwem i jest to dopuszczalny odsetek to posługując sie tą logiką  powinniśmy poświęcić rocznie 5 zdrowy dzieci na nażądy dla tych tysięcy oczekujących w kolejce.Tak właśnie wygląda myślenie proszczepionkowców.

Strony

Skomentuj