Przed spotkaniem Putina i Trumpa z nieba nad Helsinkami zniknęły mewy

Kategorie: 

Źródło: tg

Przed spotkaniami prezydentów Rosji i Stanów Zjednoczonych Władimira Putina i Donalda Trumpa, które odbędzie się w Helsinkach, mewy zniknęły z ulic miasta, pisze Ilta-Sanomat. Jak zauważono, przed rozmowami między przywódcami obu krajów ulice są uszlachetniane, np. poprzez przycinanie trawników. Lokalni sprzedawcy zauważyli, ze w plenerze nie widać i nie słychać morskich ptaków.

 

Handlowcy twierdzą, że ptaki zwykle latają nad placem przed pałacem prezydenckim, ale od połowy tygodnia zniknęły. Teraz turyści nie są atakowani z góry. Podróżnicy mogą bezpiecznie jeść lody lub spożywać potrawy w ogródkach pod gołym niebem.

 

Służby municypalne nie wiedzą, co się stało z mewami. Zauważono, że oddaliły się one od stolicy Finlandii z powodu ptaków drapieżnych, których liczebność wzrosła dość znacznie w ostatnich dniach. Mewy się chronią, aby nie paść ofiarą ataków.

 

Spotkanie Putina i Trumpa odbędzie się miedzy 8:00 a 16:00 czasu lokalnego 16 lipca br. Będzie pierwszym pełnowartościowym kontaktem obu przywódców bez powiązań z wielkimi szczytami. Rok temu szefowie obu krajów spotkali się po raz pierwszy w Hamburgu przy okazji posiedzenia grupy G20, a następnie krótko komunikowali się w Wietnamie na szczycie APEC.

 

Fiński browar wyprodukował ograniczoną kolekcję piwa na cześć negocjacji. Wizerunki obu prezydentów będą zdobić etykiety butelek popularnego trunku.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika paralizator

juz tego talinna nie raz

juz tego talinna nie raz oskarzano o pie...rolenie glupot (nigdy nie weryfikowalem ale powinien zrobic to admin strony przed zamieszczeniem artykulu), duzo ludzi twierdzi ze ten gosc wypuszcza fake newsy a nawet bylo to udowadniane w komentarzach pod ktoryms z jego artykulow.

Skomentuj