Prymas polski twierdzi, że aktem miłości jest przyjęcie "szprycy" !

Kategorie: 

Źródło: internet

Jako polscy katolicy, wyznawcy Chrystusa i obeznani z przepowiedniami Maryi Dziewicy o poważnych problemach papiestwa, ale i świadomi istnienia istoty nazywanej szatanem, zdajemy sobie sprawę z ciężkiej sytuacji jaka się pojawiła w Watykanie, a chodzi o herezjarchę pana pastora Bergolia. Jakiś czas temu ogłosił poparcie dla skrajnego klimatyzmu, zapraszał do siebie wrogów życia robiąc konferencje z twórcami nowego porządku, zrobił wielkie spotkanie na temat depopulacji, można o tym przeczytać szereg artykułów.

Dlatego nikogo nie dziwi fakt, że tzw. "papież Frańciszek" namawia katolików i nie tylko, by przyjęli do własnych organizmów niebezpieczne wstrzyknięcie nie przebadanych substancji, nazywanych "szczepionkami" ! Na stronie "Vatican News" w artykule propagandowym instytucji religijnej pastor Bergolio: "połączył swój głos z głosami biskupów w Ameryce Północnej i Południowej, aby nakłaniać ludzi do wstrzyknięcia przeciw Covid-19." - i nazwał to, uwaga: "aktem miłości" !

Jak czytamy w notce Watykanu: "W przekazie wideo wyprodukowanym we współpracy z Radą Administracyjną papież Franciszek pochwalił pracę badaczy i naukowców nad wytwarzaniem bezpiecznych i skutecznych szczepionek przeciwko Covid-19. Dzięki Bożej łasce i pracy wielu mamy teraz szczepionki, które chronią nas przed Covid-19” – powiedział w promocyjnym filmie opublikowanym w środę.

Ciekawe, że nie wspomniał o oficjalnych danych jakie się publikuje, w których podaje się ogromne liczby zgonów po podaniu "preparatów GMO", ale i wielkiej ilości kalek poszczepiennych, które to osoby będą inwalidami do końca swoich dni ! Oczywiście w ramach poparcia medycznej  partii pana Bergolia, nasz polskojęzyczny prymas Wojciech Polak, w dniu 26 sierpnia 2021 oznajmił w homilii wygłoszonej z okazji święta Matki Boskiej Częstochowskiej co następuje "Za papieżem Franciszkiem Kościół powtarza dziś, że w obliczu trwającego wciąż zagrożenia epidemiologicznego zaszczepienie się jest aktem miłości. I aktem miłości jest przyczynianie się do tego, aby większość ludzi się zaszczepiła."

Jak państwo przeczytali, wstrzyknięcie niebezpiecznych dla zdrowia substancji jest "aktem miłości", bo przecież aktem miłości nie jest ostrzeganie przed powikłaniami..., to jest jak się słyszy w domyśle akt niedobry, a wielu uważa, że "terrorystyczny". Sytuacja w Watykanie robi się coraz bardziej oczywista, mamy obecnie na "tronie piotrowym" pastora Bergolio, który wykonuje wszystko zgodnie z "Nowym Porządkiem Światowym, ale czy jest on zgodny z Porządkiem Chrystusa, to już inna sprawa...

Link: https://www.vaticannews.va/en/pope/news/2021-08/pope-francis-appeal-covid-19-vaccines-act-...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika tubylec

Już nie tylko Szczepany

Już nie tylko Szczepany przyciągają magnes .. okazuje się że wiele produktów spożywczych, zwłaszcza mięso, leki, suplementy, kosmetyki, herbatki z torebek również go przyciągają. Obejrzyjcie sobie ten film żebyście wiedzieli na co uważać:

https://www.bitchute.com/video/TLzbRguGI9jQ/

Ja sprawdziłem dzisiaj magnesem neodymowym kawę i herbatę którą piję, na szczęście magnetyzmu nie zanotowałem ale będą kolejne testy. Najlepiej to chodzić do sklepu z magnesem i od razu na miejscu wszystko sprawdzać.

Czytałem kiedyś przepowiednię że nadejdą czasy kiedy nic co w sklepach nie będzie się nadawało do jedzenia. To chyba właśnie nadeszły.

Portret użytkownika axell69

Kolejny raz ,  trudno

Kolejny raz ,  trudno policzyć  który,  wasz kościół  zdradza was   a wy   TK  (turbo katolicy) nadal  bronicie   tą świątynię   zdrady ??  zdrady  ochydy  kłamstwa  i czynów   nieludzkich . Insztalator     nie pisz   ty wiecej artów     bo  przecież  to nie ma żadnego sensu , nikt ciebie   nie wysłucha   i  napewno nie  pomoże . Napisz może     bezpośrednio do watykanu   lub   notkę  zrób w książce  Skarg i Donosów (w  każdej  wsi jest ambasada wytykanu ) że wasz  krul  chytrus  znów   w  c**ja    was   zrobił....efekt będzie  gwarantowany  tak  jak przepowiednie   z  fatimowa

Portret użytkownika alvaro31185

Inne pytanie a mianowicię :

Inne pytanie a mianowicię :
Masz kobiete no jesteś znią żyjecie razem i kochacię się/ i odwrotnie pytanie do kobiet ,
jedno z was jest nie zaszcepione w tym zwiasku - Ladujesz ze swoja kobita w łózku wiadomo co robita - . Iczy podczas stosunku zaznaczam pod czas stosunku czy przypadkiem składniki tej szcepionki nie przechodza np z partnerki zaszcepionej na nuie zaszepionego partnera i odwrotnie gdy to wykrywalne jest już w slinie? takie moje spostrzeżenie. że jednych drugich mogą szcepić odrazu - nie bezpowodu sie mawia że mRNA może przestawić geny człowieka na kolejne pokolenia .

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Strony

Skomentuj