Protesty socjalistów we Francji sparaliżowały cały kraj

Kategorie: 

Źródło: twitter

Multikulturowe, socjalistyczne społeczeństwa zachodniej Europy, znajdują się już chyba na skraju zupełnej zapaści. Grozi im nie tylko to, że islamiści przejmą ich kraje, ale też, że sami przyspieszą swój upadek poprzez umiłowanie do socjalizmu i strajków.

 

We Francji trwają protesty na skutek zmian w prawie pracy zezwalających na uelastycznienie stosunku pracy i wydłużenie czasu jej świadczenia z 35 do nawet 48 godzin tygodniowo. Francuzom trudno jest się na to zgodzić dlatego kolejne centrale związkowe paraliżują kraj strajkami.

 

Teraz sytuacja się pogarsza. Mówi się o bezterminowym strajku kolei francuskich i paryskiego metra. Do tego dochodzi oczywiście strajk kontrolerów lotów i obsługi naziemnej lotnisk. Zablokowano też rafinerie i w rezultacie na stacjach paliwowych brakuje benzyny i oleju napędowego. W rezultacie na 11 dni przed rozpoczęciem największej piłkarskiej imprezy na świecie, kraj jest sparaliżowany.

Nie widać szansy na szybkie rozwiązanie impasu, ponieważ władze Francji są zdeterminowane, aby przeforsować zmiany prawa pracy. Oznacza to, że o ile władza ostatecznie się nie ugną chaos będzie trwał również podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej a nawet dłużej.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika alvaro31185

Jak widzicie francuz sobie

Jak widzicie francuz sobie nie pozwoli na niewolnicze ustawy i wzniecul bunt w kraju i benzie walczyl az obali te  ustawe jesli nie rzad  a POlak heheh  podkuli ogonek i i da sobie wsadzic wiadomo co unas podobnie z praca kolorowy dostanie a polak nie lewackie scierwo sie wytlucze ai ue dostanie z zemby za swe decyzje   przestanmy sie polact nie nawidzec w zajemnie i powinnismy zrobic to samo co we francj

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Portret użytkownika inzynier magister

Francuskie elity to

Francuskie elity to najbardziej masońskie grypy tajnych baractw ! Ich masońska rewolucja francuska pomordowała tysiące niewinnych ludzi i kapłanów katolickich, do tej pory mordują wszystkich którzy chcą ujawniać prawdę o cywilizacji śmierci NWO ! Prawdopodobnie szybko załatwią związki zawodowe bo tzw. republika musi istnieć i dalej budować nowy porządek. Oni nie chcą budować sprawnej gospodarki ale mordować ludzi w tym dzieci nienarodzone oraz robić młodym wodę z mózgu poprzez wprowadzanie zboczeńskiej edukacji ! "Deklaracja GCPPD 2016 wezwała liderów G7 do „usunięcia barier prawnych”, utrudniających dostęp do aborcji i takiej interpretacji istniejących przepisów, które umożliwią kobietom na całym świecie – bez problemów – uśmiercić dzieci poczęte.Lewicowi parlamentarzyści zaapelowali, by w sytuacji, gdy nie jest możliwe zalegalizowanie aborcji na żądanie, wprowadzić rozporządzenia, które znacznie złagodzą istniejące przepisy, by maksymalnie ułatwić dostęp do „dobrej jakości usług aborcyjnych.”Ponieważ aborcję można wykonać „na życzenie” w większości państw G7, liderzy światowi zostali wezwani do uzależnienia udzielania dalszej pomocy innym krajom od „poluzowania” przepisów broniących życia nienarodzonych. „Usunięcia barier prawnych” ograniczających dostęp do aborcji, domaga się także UNFPA. Powołując się na Agendę 2030 na rzecz ekorozwoju, szefostwo Funduszu przekonuje, że dalszy „zrównoważony rozwój” uzależniony jest od „powszechnego dostępu do zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego.”Agenda 2030, przyjęta przez 193 kraje w drodze uchwały ONZ pod koniec ubiegłego roku, wyznacza sobie za cel zwiększenie dostępu do „zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego” w ciągu najbliższych 15 lat. http://www.pch24.pl/upowszechnienie-aborcji-na-swiecie-palacym-problemem-podczas-szczytu-grupy-g7-,43594,i.html#ixzz4ADffWchT

Jeżeli macie rozum to zdanie to ' szefostwo Funduszu przekonuje, że dalszy „zrównoważony rozwój” uzależniony jest od „powszechnego dostępu do zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego.' powie wam że ci ludzi to banda morderców ! Przecież to jest abstrakcja jakaś ! "zrównoważony rozrówj" jest uzależniony od mordowania ?!

Cywilizacja orficka w natarciu

https://www.youtube.com/watch?v=qliK9s0kGq0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika tomasz26

efekt przeludnienia i

efekt przeludnienia i długotrwałego prania mózgu rożnymi systemowymi ''naukami' lol.. na ziemi żyje 3/4 za wile ludzi ! szykuje się niezła jazda depopulacyjna ,albo sterylizować przy narodzinach ,albo wojna tak jak za Atlantów ...po nas choćby potop:)

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika FOL

Mówiłem, ze w 2016 roku na

Mówiłem, ze w 2016 roku na zachodzie europy, poza UK bedzie "Majdan". Już po EUR 2016 zacznie się w Niemczech. To mówiłem w połowie 2015 roku. Czemu sie zacznie?? GEOPOLITYKA USA. USA nie może dopuścić do realizacji Jedwabnego Szlaku, którego warunkiem (odbiorcą) jest bogata zachodnia europa. Polska bedzie pod ochroną absolutną bo USA nie może pozwolić aby przeszła lub została w jakimś konflikcie podbita przez Rosję, bo był by to UPADEK USA i nawet TTIP nie pomogło by.

Portret użytkownika Akamai

Nie wolno nam się absolutnie

Nie wolno nam się absolutnie oddać w usmańską niewolę. Tak wielu naszych przodków przelewało krew za naszą wolność. Nie mamy moralnego prawa by wpuścić do kraju kolejnego okupanta. Przecież jesteśmy w NATO. Po co na naszej ziemi jeszcze dodatkowe wojska z innego kontynentu ? Będą nas bronić ? Przed kim ? Zobaczcie co wyprawiają w Ameryce Południowej. To neokolonializm, a nie chęć obrony interesów jakiegoś innego kraju. Przecież tu chodzi tylko o kasę. Tak jak to stało się na Ukrainie. Chodziło tylko o czarnoziem. Najlepszą gatunkowo glebę, którą zasiewa teraz Monsanto tym gównem. które będziemy musieli potem żreć. Bo konsumować tego się nie da. Rodacy obudźcie się !

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika OgnistyOko

Najgorsze zło gdy wpadniemy w

Najgorsze zło gdy wpadniemy w niewoli usmanskiej i po usmanskiej edukacji to będzie taka że każda Polka nie bedzie chciała seksu czy taniec z Polakiem za to chetnie bedzie chciala tylko z ciemnoskórym Jankesem potanczyc jamajska taniec i miec z nim ładna kolorowe dziecko .

Portret użytkownika Kimbur

Adminie, może zbyt mlody z

Adminie, może zbyt mlody z Ciebie człowiek by zrozumieć, że zamiłowanie do socjalizmu i strajków to nie jest przyczyna zła na świecie, a już szczególnie we Francji. Przeciwnie, francuscy pracownicy (niemieccy też, tam jest dużo strajków) wyrobili sobie dobrą pozycje twardo broniąc swych praw i dlatego zarabiają przynajmniej 4 razy więcej niż my Polacy, którzy pracujemy średnio o 1/7 więcej niż Francuzi.

Stan techniczny i technologiczny gospodarki na świecie jest tak daleko zaawansowany, że spokojnie ludzie mogliby pracować jedynie po 4 godziny dziennie, a dóbr konsumpcyjnych by wystarczylo dla wszystkich (przynajmniej w krajach Unii, SZA, Kanady, Japonii, Korei, Chin itp.).

Ale czy wtedy Rotszildy i Rokefelery byliby zadowoleni? Przecież tu chodzi o to, by na świecie była kasta nadludzi, którzy będą sterować swoimi robolami do czasu aż zamiast roboli będą mieli do dyspozycji roboty-androidy. Wtedy roboli będzie można wyrżnąć!

Prawdopodobnie owieczki strzyże się dopóki dają opłacalne runo, potem zarzyna by było mięsko. Wyglada na to, że czas strzyżenia ma się ku koncowi. nadchodzi więc czas zarzynania...

Portret użytkownika ACHILES

To co obecnie dzieje się u

To co obecnie dzieje się u żabojadów, TO BADANIE MAS SPOŁECZNYCH, przez samozwańcze unijne elyty, JAK BARDZO MASY DADZĄ SOBIE KAGANIEC NA RYJKI POZAKŁADAĆ I POZAMYKAĆ SIĘ W TAKICH WSPÓŁCZESNYCH obozach pracy. 

Ale jak się FRANCUSKIE SPOŁECZEŃSTWO, nie da i pójdą w zaparte KONSEKWENTNIE, DO SAMEGO EURO 2016, to się poddadzą ci unijni pajace u sterów władzy i ulegną POD SPOŁECZNYM OPOREM, niewolnictwa wprowadzania w WERSJI HARD !!!

Strony

Skomentuj