Protest w Czechach - mężczyzna zdjął spodnie i wstrzymał przejazd amerykańskiego konwoju wojskowego

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Podczas przejazdu pojazdów opancerzonych ulicami miejscowości Vyškov w Czechach doszło do nietypowego zdarzenia. Mężczyzna w mundurze wojskowym zablokował drogę żołnierzom NATO.

 

 

Według świadków, człowiek wyszedł na ulicę, ściągnął spodnie i wypiął pośladki w kierunku Amerykanów. Dość szybko zareagowała jednak czeska policja, a delikwent został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy.

 

Konwój amerykańskich pojazdów opancerzonych przemierza Czechy, zmierzając na ćwiczenia Saber Strike-2016, które rozpoczną się wkrótce w krajach bałtyckich.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika jajestem

Wybacz kolego, ale straszny z

Wybacz kolego, ale straszny z Ciebie prostak. Mieszkam w Łodzi, i ani jednego żyda nie znam osobiście. Są, oczywiście, jak we wszystkich większych miastach, ale nie wygląda to tak jak przedstawiasz. Twoje słowa niewiele mają wspólnego z rzeczywistością, i nie tylko w tym temacie, wnioskuję zatem, że sobie tutaj tak siedzisz i mielisz, byle pomielić.. Przykre to. No ale myślę, że niewielu już, bierze Twój bełkot na poważnie. Ech...Pozdrawiam!

Portret użytkownika keri

Jak mieszkasz w Łodzi to nie

Jak mieszkasz w Łodzi to nie masz właściwej perspektywy. Łódź to najobrzydliwsze miasto w Polsce i najbardziej depresyjne. Mieszkają tam jacyś ludzie strasznie brzydcy, idzie się ulicą i dostaje się depresji patrząc na nich. Oni nie mają nic wspólnego ze słowiańską urodą.

Portret użytkownika kit

To fakt. Spędziłem tam parę

To fakt. Spędziłem tam parę ładnych lat i do tej pory mi trauma nie przechodzi. Koszmarnie rozplanowane. Jakby było zbudowane i rozwijane z myślą o tym, żeby odstraszało plugawością. A nieliczni rdzenni mieszkańcy wyglądają i zachowują się tak jakby we wszystkich pokoleniach najbardziej obcą osobą "dołączoną do rodziny" były kuzyni i kuzynki.

Portret użytkownika jajestem

Chyba przydałby Ci się dobry

Chyba przydałby Ci się dobry psycholog, i psychoterapia, po tej traumie hue hue ;-) Lub bardziej radykalne rozwiązania ;-D A zdaje się że nieliczne Twoje szare komórki, wyglądają i zachowują się, jak by były stworzone do plucia plugawością na lewo i prawo, tak z automatu, bez namysłu... To fakt.

Zastanawiam się, jak można odebrać rozplanowanie jakiegokolwiek miasta, czyli zwyczajny rozkład budynków i ulic, że  odstrasza plugawością !!?? Tu są chyba jednak potrzebne bardziej radykalne rozwiązania ;-D

Wybacz im ojcze, bo niewiedzą co czynią.

Kto jeszcze?

Nie mniej jednak, zawsze będę nosił was w szystkich w swoim sercu!

 

 

Portret użytkownika jajestem

Wnioskuję, że Ty w Łodzi nie

Wnioskuję, że Ty w Łodzi nie mieszkasz. Pewnie raz byłeś, z raz przeszedłeś się piotrkowską, ale już wszyscy ludzie z Łodzi są strasznie dla Ciebie brzydcy, i nikt nie ma słowiańskiej urody, i wszyscy przyprawiają cię o depresję, wyglądem...

Wasze poglądy są przerażające, bo taki tok myślenia, przekłada się zapewne na wszystkie płaszczyzny waszego życia.

Łódź to nie tylko to smutne i szare centrum, na szczęście. Sam nie przepadam za tym miastem, ale to o czym mówicie, to jakiś kosmos. Takimi uogólnieniami urażacie wielu prawdziwych Polaków mieszkających w Łodzi, oraz obnażacie własny, jakże płytki tok myślenia. Pewnie nie wiesz, że książek po okładkach się nie ocenia?

Pozdrawiam i życzę głębszego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość! Zmień perspektywę ;-D

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj