Prostytucja i handel narkotykami będzie wliczany do PKB państw członkowskich UE

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Żadną tajemnica nie jest fakt, że gospodarki krajów członkowskich UE są w opłakanym stanie. To bardzo zła wiadomość dla państw, które chciałby jeszcze nas zadłużać, ale  powoli kończą się im możliwości. Na szczęście są odpowiednie organy, które postanowiły coś  z tym faktem zrobić. Rada Europy przedstawiła Parlamentowi Europy lekarstwo na tą bolączkę w postaci zmiany metodologii liczenia PKB. Już w przyszłym roku państwa członkowskie (w tym i Polska) do dochodu narodowego będą wliczać czarny rynek obejmujący branże takie jak prostytucję, przemyt oraz produkcję i handel narkotykami.

 

Dzięki takiemu oszukańczemu zabiegowi fatalny poziom zadłużenia liczony w stosunku do PKB, zostanie sprytnie zmieniony, co pozwoli na dalsze radosne zadłużanie europejskich narodów. Fakt, że sięga się po takie metody wskazuje nam na to, że bankructwo socjalizmu europejskiego jest bliżej niż nam się wydaje. Aby dokonać to ekonomiczne oszustwo potrzebne będą kolejne rzesze urzędników, którzy będą musieli się zająć oszacowaniem tego, jaką wartość rynkową mają poszczególne usługi seksualne lub jakie są ceny zakupu narkotyków.

 

Następnie wystarczy przemnożyć te wartości przez ustalony (na pewno rzetelnie) popyt na te usługi i towary, a nasz dochód narodowy wystrzeli na całkiem przyzwoity pułap. Takie narzędzie w rękach zdolnego do wszystkiego ekonomisty takiego jak na przykład  pan Rostowski na pewno uratuje nas na jakiś czas przed przekroczeniem konstytucyjnego progu zadłużenia 60% wartości PKB.

 

Otworzy to pole do kreatywnej księgowości na dużo większa skalę niż obecnie, gdy po prostu przelewa się z pustego w próżne. Kto wie może kiedyś uda się tym sposobem nawet cofnąć nasze finanse przed pierwszy próg ostrożnościowy 50% PKB, który notabene właśnie jest „zamrażany”, a to, że bezwzględna wartość długu wyrażona walutą pozostanie dokładnie na takim samym poziomie, na jakim była  nie jest dla tych ludzi szczególnie istotne, bo nikt tego i tak nie zauważy, a jak wiadomo, czego nie widać tego sercu nie żal zatem zadłużamy się dalej.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Spock
Portret użytkownika Spock

Komentarze

Portret użytkownika gregor ju

jak polacy moga wypowiadac

jak polacy moga wypowiadac sei na taki temat skoro sami musieli zwrocic czesc pobranej kasy od unii dupki .nie powiem co kupili bo to kazdy wie chyba.i tez pierdolenie ze delegat w unii dostaje 6 tys zlotych merkel wypowiedziala sie ile wiec 10 tys 700 € miesiecznie bez wyzywienia i hoteli na reke .

ateista   prosze nie wciskac tematow religijnych bo to sa glupoty ok !!!
"Wer mit den großen Hunden pissen will , muß auch das Bein so hoch kriegen"!!!
ɟdoʞ
ɯǝp
ɟnɐ
ʇɥǝʇs
ʇlǝʍ
ǝuıǝɯ

Portret użytkownika eTomek

Z treści artykułu

Z treści artykułu wywnioskowałem, że osoby prostytutuujące się i dilerzy narkotyków nie będą opodatkowani, lecz szacunkowo liczone zyski z tych nadal nielegalnych (bo wysoce szkodliwych dla społeczeństwa) działalności będą wliczane do PKB każdego państwa Unii, żeby państwa mogły się bardziej zadłużać podczas postępującego kryzysu gospodarek.

Portret użytkownika gregor ju

co to jest twoim zdaniem

co to jest twoim zdaniem szkodliwa dzialalnosc bez jaj lepiej legalna taka jak w niemczech jak ta w polsce  night cluby w ktorych laski nawet nie öwiedza co to lekarz a i pozatym w niemczech odprowadzaja podatki ok maja stale opodatkowanie . wiec jak nie wiecie  to teraz wiecie. i przestancie pierdolic glupoty o tym co w unii sie dzieje jak sami nic nie macie pojecia .a siedzac w polsce i sluchajac pierdool w tv czy tam gdzies w gazetkach pisanych przez tumanow ktorzy sami wymyslaja rzeczy nie majace miejsca tylko przypuszczanki wiec zanjmijcie sie swoim gownem zanim ruszysz inne ok .

ateista   prosze nie wciskac tematow religijnych bo to sa glupoty ok !!!
"Wer mit den großen Hunden pissen will , muß auch das Bein so hoch kriegen"!!!
ɟdoʞ
ɯǝp
ɟnɐ
ʇɥǝʇs
ʇlǝʍ
ǝuıǝɯ

Portret użytkownika Zenek

Małe co nieco czemu pasozydom

Małe co nieco czemu pasozydom tak zalezy na ciągłym podbijaniu świata dla tego swojego demona yahwe. A syria i Iran sa bogatymi w ropę państwami na której da się wiele lat porobić machlojki na giełdzie. Bo przecież wymyslenie by bandytów i złodziei od tory powsadzać do pierdli za ustawiczne czynienie ludziom HOLOKAUSTÓW swoim religijnym obłąkaniem to przecież dla politykierów MISSION IMPOSIBLE. Oni wolą krostom na dupie poprzypisywać wartość by na tej podstawie erotyzować się tym swoim wzrostem PBK. Dobrze, że jeszcze nie wyliczają zasobów powietrza nad danymi państwami i na tej podstawie nie naliczają odpowiednich poprawek do globalnego zadłużenia bo przecież te tysiące ton walającego się bezpańsko w powietrzu tlenu niezbednego ludziom do zycia szybko znajdą jakiegoś pazernego zatroskanego światowym dobrobytem żyda  własciciela który będzie go im odsprzedawał za małe lichwiarskie co nieco judaszowych szekli. Bo do tego dązy ten taniec ekonomicznych debili z kamieniem w sercu i cyrografami diabła yahwe na czołach. O samozagłady życia na Ziemi.
 
http://treborok.wordpress.com/swiatowy-kryzys-zatrudnienia/
 
 

Portret użytkownika AMRŚP

płatne bezrobocie to jest

płatne bezrobocie to jest ukłon w stronę możnowładców tzw biznessmenów, którzy korumpują rządy. Ten ukłon polega na zdaniu.. "Chłopcy byście byli bardziej bogaci i mieli dla nas dodatki pensyjne, wypłacimy hołocie chlebowe z podatków biedoty"...

ateista   prosze nie wciskac tematow religijnych bo to sa glupoty ok !!!
"Wer mit den großen Hunden pissen will , muß auch das Bein so hoch kriegen"!!!
ɟdoʞ
ɯǝp
ɟnɐ
ʇɥǝʇs
ʇlǝʍ
ǝuıǝɯ

Portret użytkownika borek

jestem za tym żeby do pkb

jestem za tym żeby do pkb były dodane też dochody klechów , jak uczciwie zapłacą podatek od swoich majątków i zarobków to spokojnie starczy na szkoły , służbę zdrowia i wojsko a za końcówkę kwoty starczy na nową autostradę a może nawet dwie . Ja muszę płacić emeryt też płaci to i klecha niech płaci tym bardziej że oni mają z czego

Portret użytkownika gregor ju

dobrze napisales tylko jak

dobrze napisales tylko jak kolega nizej nie uzywaj swietych bo ich kurwa niema to tylko wymysly by krasc i jebac na nich jak i innych loserow.rzad powinien oddac kase ludowi ktory moglby nia zarzadzac a nie jakis przyglop ktory zaslania sie imunitertem by krasc a za 20 lat jak bedzie juz w stanie umierajacvym zgoni sie na niego tylko ta kase co ukradl po 20 latach bedzie miala wartosc juz 60 krotna wiec co mu szkodzi i tak dzieci po dzieciach beda mialy z czego zyc a reszta jest tylko w dupie o sorki na papierze .

ateista   prosze nie wciskac tematow religijnych bo to sa glupoty ok !!!
"Wer mit den großen Hunden pissen will , muß auch das Bein so hoch kriegen"!!!
ɟdoʞ
ɯǝp
ɟnɐ
ʇɥǝʇs
ʇlǝʍ
ǝuıǝɯ

Strony

Skomentuj