Prosta modyfikacja lekarstwa na robaki pasożytnicze leczy wszelkie szczepy chińskiego koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: tg

Efekt przeciwnowotworowy uzyskuje się poprzez prostą modyfikację szeroko rozpowszechnionego i stosunkowo taniego leku, tj. niklosamidu, poprzez zmianę jego kwasowości (pH). Teraz naukowcy zamierzają na jego podstawie stworzyć spraye do nosa i gardła, które będą zapobiegać i leczyć wszelkie szczepy koronawirusa, w tym te, które nie zostały jeszcze odkryte.

Niklosamid jest z powodzeniem stosowany w leczeniu pasożytów od pięćdziesięciu lat. Mechanizm działania leku polega na hamowaniu szlaku metabolicznego pasożytów, blokując im tym samym dostarczanie energii. W ostatnich latach wykazano również, że niklosamid jest skuteczny w leczeniu raka, cukrzycy, reumatoidalnego zapalenia stawów i wielu innych chorób. Na przykład, zgodnie z ostatnimi pracami, jest silnym środkiem przeciwwirusowym, hamując dostarczanie energii do komórki gospodarza, której wirus używa do replikacji.

 

Naukowcy wiedzieli również z poprzednich badań, że niklosamid, nawet w bardzo niskich stężeniach, może całkowicie zablokować replikację SARS-CoV-2. Teraz zespół z Duke University wykazał, że aby osiągnąć pożądany potencjalny efekt, potrzebna jest prosta modyfikacja niklosamidu, tj. po prostu zmiana pH roztworu.

 

Brak żywego wirusa do przetestowania pozwolił naukowcom skoncentrować się na zdolności leku do obniżania poziomu cząsteczki ATP (głównego źródła energii) w komórkach dróg oddechowych, gdzie wirus zazwyczaj najpierw zafiksuje się. Eksperymenty wykazały, że niskie stężenia leku zmniejszyły ATP na tyle, aby całkowicie zatrzymać namnażanie wirusa bez uszkadzania zdrowych komórek. Wzrost zasadowości roztworu wystarczył do pokonania bariery śluzowej i dostania się do komórek dróg oddechowych.

„Ponieważ lek działa na komórki, a nie na wirusa, może być stosowany jako środek zapobiegawczy i terapeutyczny przeciwko SARS-CoV-2 i wszystkim jego wariantom, a także każdemu nowemu wirusowi” – powiedział autor David Needham.

Zespół planuje obecnie potwierdzenie wyników na hodowlach zainfekowanych komórek, po czym rozpocznie badania kliniczne. Produkt końcowy ma być sprayem do nosa i gardła w celu zapobiegania i leczenia infekcji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Adri4n

Dużo się mówi tutaj o tym że

Dużo się mówi tutaj o tym że nie ma wirusa bo żadne laboratorium go nie wyizolowało, czy jest jakieś źródło tej informacji żeby w razie można było się podeprzeć? Bo to dobry argument ale żeby był zupełnie dobry trzeba byłoby się móc czymś podeprzeć.

Portret użytkownika ZerwipejsMyckojad

Nie ma żadnego świrusa! Jest

Nie ma żadnego świrusa! Jest za to wojna z ludzkością, która trwa od zawsze, ale od 2 lat jest wyjątkowo zabójcza. Kto tego nie widzi, jest ślepy, i nic ani nikt nie jest w stanie mu pomóc. Wielu z was śmieje się z Biblii, wielu śmieje się z tych, którzy wierzą w Stwórcę albo po prostu WIEDZĄ, że on jest. Ktoś inny napisałby, że tacy ludzie obudzą się wkrótce z ręką w nocniku. Ja tego nie napiszę, bo wiem, nic nie jest w stanie ich obudzić. Głupota jest niezwyciężona i nie ma na nią lekarstwa. Ale do meritum. Skoro wojna z ludzkością, to kto ją toczy przeciwko nam? Jest niemal oczywiste, że nie ludzie. Ci ludzie, którzy są po drugiej stronie są tylko pionkami, kukiełkami. Kto pociąga za sznurki? Nie-ludzie. I właśnie Biblia to wyjaśnia szczegółowo. Upadłe anioły robią wszystko, żeby nie tylko fizycznie zgładzić jak najwięcej ludzi, bo śmierć ciała tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia. Chodzi im o to, żeby ludzie uwierzyli w kłamstwo, odwrócili się od Stwórcy i przestali być Świątyniami Boga (bo tym w istocie są "ciała" ludzi). Czyli stali się "niezbawialni", ponieważ tylko to, co zostało stworzone przez Najwyższego, może być czyste, święte i doskonałe. Dotyczy to więc także zwierząt. Przyjmując śmiercionkę na chorobę, której nie ma (nie twierdzę, że ludzie nie umierają, ale powodem nie jest żaden wirus!), ludzie udowadniają swoją głupotę (bo wierzą w kłamstwo), swój paniczny strach przed śmiercią i przywiązanie do świata materialnego. Co więcej, zmieniają swój kod DNA (dokładnie to robią śmiercionki!) i przestają być istotami "należącymi" do Boga - stają się własnością Oskarżyciela (diabła). Własnością w sensie dosłownym. Rozpisałem się i na pewno wywołałem burzę mózgów u rzekomych ateistów i innych zjebów, którzy za chwilę będą pisać bardzo "uczone" komentarze w większości "po łacinie". Ale o to chodzi - jest nadzieja, że chociaż w jednym zjebie spowoduje to szok na tyle silny, że po wielu latach wreszcie przeskoczy jakiś impuls elektryczny pomiędzy dwiema ostatnimi szarymi komórkami w ich mózxgach i coś zaczną jarzyć...

Portret użytkownika baca to rumcajs

dodam tylko ze sie NIE OBUDZA

dodam tylko ze sie NIE OBUDZA a tlumaczy to wielkopolska mistyczka NOSKO ZOFIA ktora powiedziala ze w czasach ostatecznych ludzie beda jak manekiny bo siedza w nich DEMONY.

jak chcesz obudzic kogos kto jest OPETANY , malo masz ateistow  nihilistow i pseudokatolikow czekajaacych jak dalej to NWO bedzie robic

NIE ZNASZ PRZYSLOWA CIEKAWOSC TO PIERWSZY STOPIEN DO PIEKLA?

Otoz ludzie sa ciekawi jak zostana wymordowani bo nie wierza ze beda .

 

Portret użytkownika baca to rumcajs

nie wirus a ladunki nuklearne

nie wirus a ladunki nuklearne

objawy choroby popromiennej ujawniaja sie po 14 dniach tak jak pierwsze objawy covida byly w Chinach i we WLOSZECH

a potem juz ci genialni z NWO wiedzieli jak zrobic to bez uzywania wirusa... wystarczylo przekonac do zalozenia masek zakazonych grafenem , do testow pcr zakazonych grafenem i szczepionek zakazonych rowniez grafenem

No i macie teraz GRAFENOVIDA....

covid to odwrotnosc DI V CO czyli dwutlenek wegla i znak V oznaczajacy albo maske albo zwyciestwo ( oszustwo)

zatruwacie sie noszac maski dwutlenkiem wegla to objawia sie rozwaleniem pluc stad dusznosci

brakiem wechu i smaku - uszkodzenie lemieszowej przegrody w nosie odpowiedzialnej od tych zmyslow

omdlenia czyli niedotlenienie od noszenia maski rok

grzyby w plucach powodujace uszkodzenie pluc od maski i braku jej zmiany co 20 minut.

cos pominalem z objawow?

Po prostu ludzkosc sama przez uznanie tych obostrzezen w wprowadzaniu masek i  szczepionek wprowadzila sobie na rynek covida

19 - od uszkodzenia genomu 19. dotyczacego wszystkich chorob serca , pluc i mozgu... stad te objawy u covidowcow.

 

Strony

Skomentuj