Promieniowanie z Fukushimy spowodowało pojawienie się ryb mutantów u wybrzeży Stanów Zjednoczonych

Kategorie: 

Źródło: http://android-robot.com/radiaciya-s-fukusimi-stala-predposilkoy-poyavleniya-rib/

Cez-137 w wodzie doprowadził do powstania zmutowanych ryb. Przyczyną zatrucia może być awaria w Fukushimie sprzed kilku lat. Zespół naukowców z USA odkrył niebywałe anomalia w wodach przybrzeżnych Oregonu.

 

 

Pojawienie się Cezu-137 wywołało powstanie ryb mutantów. Badacze ustalili, że jako pierwsze zatruciu uległy łososie.

 

Przypomnijmy, że do wypadku w Fukushimie doszło w 2011 roku. Jest to, zdaniem pracowników Oceanographic Institution (Woods Hole), główna przyczyna mutacji, informuje Android-robot.com. Eksperci twierdzą, że Cez -137 nadal rozprzestrzenia się w wodach przybrzeżnych Ameryki i to dopiero początki destrukcji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Vraukolaukas

Nie będę kwestionował tego,

Nie będę kwestionował tego, czy promieniowanie powoduje mutacje, bo się na tym nie znam. Ale i istnieją dużo ładniejsze zdjęcia żywych, zmutowanych stworzeń. Takie jek tu zamieszczone to żaden materiał dowodowy. Już kiedyś widziałem jak to na podstawie takich zdjęć "udowadniano", że syreny istnieją. Po pierwsze - rozkład, po drugie - stworzenie z oceanu, którego poziom poznania jest...prawie żaden. Wrzućcie w gogle "morskie potwory", a znajdziecie całą masę zdjęć autentycznych stworzeń "nie z tej ziemi", a jednak żyjących i... zwyczajnych.

Nie wiem i chyba nie chce wiedzieć o co wam chodzi z tym straszeniem fukushimą. A wiecie ile przeprowadzono na świecie prób atomowych? A słyszeliście o Czarnobylu? A wiecie, że zwierzęta mają w D to straszenie i przystosowały się do życia w skażonym środkowisku, a przyroda zawładnęła tym pozbawionym ludzi obszarem Ukrainy?

Nie twierdzę, że promieniowanie jest zdrowe ale ktoś tu chyba przyjął zbyt dużą dawkę i wieszczy koniec świata i co gorsza spisek(!). 

Eppur si muove...

Portret użytkownika Vraukolaukas

Jak ktoś twierdzi, że

Jak ktoś twierdzi, że promieniowanie jest zdrowe i naturalne, to nie komentuję, bo staram się unikać pisania komuś, że jest idiotą itp.

Próbowałem pewnego osobnika sprowokować ale się nie objawił. I nie wiem, czy szukał rzetelnie - dla mnie sprawia wrażenie nawiedzonego.

Skąd wiesz, gdzie mieszkam? Smile Ale, że my wszyscy to dzieci Czarnobyla, to i masz rację, pewnie swoje też przyjąłem. Smile

Eppur si muove...

Portret użytkownika K-PAX

Bzdura z fakenews, ilość

Bzdura z fakenews, ilość radioaktywnego materiału z fukuszimy to niewielki minimalny ułamek tego co roku dostaje się do atmosfery z węgla. Byłem 20 km od tej elektrowni i licznik gaigera wskazywał niewielkie promieniowanie, mniejsze niż na hałdach na śląsku. Kłamstwo tallina i podobnych jemu. Zespół naukowców typu "Anioł prawdy" z znz.

Strony

Skomentuj