Promieniowanie z Fukushimy spowodowało pojawienie się ryb mutantów u wybrzeży Stanów Zjednoczonych

Kategorie: 

Źródło: http://android-robot.com/radiaciya-s-fukusimi-stala-predposilkoy-poyavleniya-rib/

Cez-137 w wodzie doprowadził do powstania zmutowanych ryb. Przyczyną zatrucia może być awaria w Fukushimie sprzed kilku lat. Zespół naukowców z USA odkrył niebywałe anomalia w wodach przybrzeżnych Oregonu.

 

 

Pojawienie się Cezu-137 wywołało powstanie ryb mutantów. Badacze ustalili, że jako pierwsze zatruciu uległy łososie.

 

Przypomnijmy, że do wypadku w Fukushimie doszło w 2011 roku. Jest to, zdaniem pracowników Oceanographic Institution (Woods Hole), główna przyczyna mutacji, informuje Android-robot.com. Eksperci twierdzą, że Cez -137 nadal rozprzestrzenia się w wodach przybrzeżnych Ameryki i to dopiero początki destrukcji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Vraukolaukas

Nie będę kwestionował tego,

Nie będę kwestionował tego, czy promieniowanie powoduje mutacje, bo się na tym nie znam. Ale i istnieją dużo ładniejsze zdjęcia żywych, zmutowanych stworzeń. Takie jek tu zamieszczone to żaden materiał dowodowy. Już kiedyś widziałem jak to na podstawie takich zdjęć "udowadniano", że syreny istnieją. Po pierwsze - rozkład, po drugie - stworzenie z oceanu, którego poziom poznania jest...prawie żaden. Wrzućcie w gogle "morskie potwory", a znajdziecie całą masę zdjęć autentycznych stworzeń "nie z tej ziemi", a jednak żyjących i... zwyczajnych.

Nie wiem i chyba nie chce wiedzieć o co wam chodzi z tym straszeniem fukushimą. A wiecie ile przeprowadzono na świecie prób atomowych? A słyszeliście o Czarnobylu? A wiecie, że zwierzęta mają w D to straszenie i przystosowały się do życia w skażonym środkowisku, a przyroda zawładnęła tym pozbawionym ludzi obszarem Ukrainy?

Nie twierdzę, że promieniowanie jest zdrowe ale ktoś tu chyba przyjął zbyt dużą dawkę i wieszczy koniec świata i co gorsza spisek(!). 

Eppur si muove...

Portret użytkownika keri

A ktoś inny wieszczy, że

A ktoś inny wieszczy, że Fukushima go nie dotyczy a wybuch reaktora to sprawa natury.

Tylko dlaczego komuś, kto ma inne zdanie oparte na rzetelnych poszukiwaniach przypisujesz przyjęcie dużych dawek promieniowania? Tym samym stwierdzasz, że i Ty je przyjąłeś, gdyż mieszkasz na tym samym terenie Smile

Apel Polskiego Stow. Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psnlin.pl

Portret użytkownika Vraukolaukas

Jak ktoś twierdzi, że

Jak ktoś twierdzi, że promieniowanie jest zdrowe i naturalne, to nie komentuję, bo staram się unikać pisania komuś, że jest idiotą itp.

Próbowałem pewnego osobnika sprowokować ale się nie objawił. I nie wiem, czy szukał rzetelnie - dla mnie sprawia wrażenie nawiedzonego.

Skąd wiesz, gdzie mieszkam? Smile Ale, że my wszyscy to dzieci Czarnobyla, to i masz rację, pewnie swoje też przyjąłem. Smile

Eppur si muove...

Portret użytkownika keri

Wielcy naukowcy sprawiają

Wielcy naukowcy sprawiają wrażenie nawiedzonych,

wielcy poszukiwacze prawdy sprawiają wrażenie nawiedzonych,

znakomici studenci rzeczowych kierunków studiów sprawiają wrażenie nawiedzonych.

Ty siedzisz w nocy i rozprawiasz o nawiedzonych. Więc kim jesteś? Smile

Apel Polskiego Stow. Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psnlin.pl

Portret użytkownika K-PAX

Bzdura z fakenews, ilość

Bzdura z fakenews, ilość radioaktywnego materiału z fukuszimy to niewielki minimalny ułamek tego co roku dostaje się do atmosfery z węgla. Byłem 20 km od tej elektrowni i licznik gaigera wskazywał niewielkie promieniowanie, mniejsze niż na hałdach na śląsku. Kłamstwo tallina i podobnych jemu. Zespół naukowców typu "Anioł prawdy" z znz.

Strony

Skomentuj