Promieniowanie z Fukushimy spowodowało pojawienie się ryb mutantów u wybrzeży Stanów Zjednoczonych

Kategorie: 

Źródło: http://android-robot.com/radiaciya-s-fukusimi-stala-predposilkoy-poyavleniya-rib/

Cez-137 w wodzie doprowadził do powstania zmutowanych ryb. Przyczyną zatrucia może być awaria w Fukushimie sprzed kilku lat. Zespół naukowców z USA odkrył niebywałe anomalia w wodach przybrzeżnych Oregonu.

 

 

Pojawienie się Cezu-137 wywołało powstanie ryb mutantów. Badacze ustalili, że jako pierwsze zatruciu uległy łososie.

 

Przypomnijmy, że do wypadku w Fukushimie doszło w 2011 roku. Jest to, zdaniem pracowników Oceanographic Institution (Woods Hole), główna przyczyna mutacji, informuje Android-robot.com. Eksperci twierdzą, że Cez -137 nadal rozprzestrzenia się w wodach przybrzeżnych Ameryki i to dopiero początki destrukcji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Vraukolaukas

Nie będę kwestionował tego,

Nie będę kwestionował tego, czy promieniowanie powoduje mutacje, bo się na tym nie znam. Ale i istnieją dużo ładniejsze zdjęcia żywych, zmutowanych stworzeń. Takie jek tu zamieszczone to żaden materiał dowodowy. Już kiedyś widziałem jak to na podstawie takich zdjęć "udowadniano", że syreny istnieją. Po pierwsze - rozkład, po drugie - stworzenie z oceanu, którego poziom poznania jest...prawie żaden. Wrzućcie w gogle "morskie potwory", a znajdziecie całą masę zdjęć autentycznych stworzeń "nie z tej ziemi", a jednak żyjących i... zwyczajnych.

Nie wiem i chyba nie chce wiedzieć o co wam chodzi z tym straszeniem fukushimą. A wiecie ile przeprowadzono na świecie prób atomowych? A słyszeliście o Czarnobylu? A wiecie, że zwierzęta mają w D to straszenie i przystosowały się do życia w skażonym środkowisku, a przyroda zawładnęła tym pozbawionym ludzi obszarem Ukrainy?

Nie twierdzę, że promieniowanie jest zdrowe ale ktoś tu chyba przyjął zbyt dużą dawkę i wieszczy koniec świata i co gorsza spisek(!). 

Eppur si muove...

Portret użytkownika keri

A ktoś inny wieszczy, że

A ktoś inny wieszczy, że Fukushima go nie dotyczy a wybuch reaktora to sprawa natury.

Tylko dlaczego komuś, kto ma inne zdanie oparte na rzetelnych poszukiwaniach przypisujesz przyjęcie dużych dawek promieniowania? Tym samym stwierdzasz, że i Ty je przyjąłeś, gdyż mieszkasz na tym samym terenie Smile

Portret użytkownika Vraukolaukas

Jak ktoś twierdzi, że

Jak ktoś twierdzi, że promieniowanie jest zdrowe i naturalne, to nie komentuję, bo staram się unikać pisania komuś, że jest idiotą itp.

Próbowałem pewnego osobnika sprowokować ale się nie objawił. I nie wiem, czy szukał rzetelnie - dla mnie sprawia wrażenie nawiedzonego.

Skąd wiesz, gdzie mieszkam? Smile Ale, że my wszyscy to dzieci Czarnobyla, to i masz rację, pewnie swoje też przyjąłem. Smile

Eppur si muove...

Portret użytkownika keri

Wielcy naukowcy sprawiają

Wielcy naukowcy sprawiają wrażenie nawiedzonych,

wielcy poszukiwacze prawdy sprawiają wrażenie nawiedzonych,

znakomici studenci rzeczowych kierunków studiów sprawiają wrażenie nawiedzonych.

Ty siedzisz w nocy i rozprawiasz o nawiedzonych. Więc kim jesteś? Smile

Portret użytkownika K-PAX

Bzdura z fakenews, ilość

Bzdura z fakenews, ilość radioaktywnego materiału z fukuszimy to niewielki minimalny ułamek tego co roku dostaje się do atmosfery z węgla. Byłem 20 km od tej elektrowni i licznik gaigera wskazywał niewielkie promieniowanie, mniejsze niż na hałdach na śląsku. Kłamstwo tallina i podobnych jemu. Zespół naukowców typu "Anioł prawdy" z znz.

Portret użytkownika K-PAX

Widzę że z angielskim jesteś

Widzę że z angielskim jesteś na bakier albo nie rozumiesz co oglądasz a to jeszcze gorsze. W odleglości 20 km licznik pokazywał nam od1,8do 2,0 uSv/h (u to mikro sieroto) a na hałdach popiołow lub powydobywczych na śląsku wskaźnik ten dochodzi do 2,5 uSv/h więc zamknij japę niemoto. dodatkowo pokazujesz filmik w odleglosci 1km i wartosc 4 masakra jaki ułomny jestes

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Twoje informacje są z tyłka

Twoje informacje są z tyłka wzięte - nie masz pojęcia o dawkach i tym co pokazują liczniki na załączonych filmach. Takich pętaków jak ty powinni chłostać batami dopóki nie przyznają się że bezczelnie okłamują ludzi wypisując nieprawdę. Zresztą szczęście że ludzie mają własne rozumy i umieją podjąć właściwe decyzje, co widać po tym jak oceniają twoją fałszywą zgniliznę.
A tu PRAWDA z dzisiaj K-PAX ty podła kreaturo !
https://www.youtube.com/watch?v=_cveXTf0eXA

Portret użytkownika Bee

K-paxsie oczywiscie, ze

K-paxsie oczywiscie, ze wegiel ma swoje minusy, ale prosze nie porownuj go z tym promieniowaniem z fuk. Tak sobie mysle, ze gdybys teraz staral sie o dziecko nie wybralbys tego miejsca do jego narodzin. Ja szanuje japonczykow, ktorzy ISO doprowadzili do perfekcji. Ich kultura, sztuki walki to jest pasjonujace.Rozumiem, ze dla nich to ogromny cios. Jednak jak ktos kiedys powiedzial, ze ziemia to jeden zywy organizm. Nikomu nie wolno ukrywac tego nieszczescia, bo zemsci sie to na wszystkich. Tam gdzie ja zyje ostatnio byly przecenione jablka z francji...hmmmm...ciekawe czemu...dobrze wiemy, ze pewne rzeczy lepiej ukryc, bo szkodza gospodarce ( czyt. korpo etc.) Jednak wiekszosc ludzi ma rodziny i one maja prawo byc chronione. Nie moze byc tak, ze prawda musi byc ukryta. Że cel uswieca srodki. Ze kasa jest najwazniejsza. Jesli bedzie prawda znajda sie ludzie, ktorzy beda wspierac i ratowac ta sytuacje. Jesli bedzie klamstwo pokolenia nam nie wybacza...

.

.

Portret użytkownika DeusExMachina

Jaki masz miernik? Jakie fale

Jaki masz miernik? Jakie fale Alfa Beta czy Gamma wykrywa i z jaką dokładnościa? Czy ten miernik jest w ogóle sprawny? Z tego że w górniczych hałdach może być podniesiony poziom jakiegoś promieniowania nie wynika że nie ma go gdzie indziej (w tym przypadku w Fukushimie).

Chcesz mi powiedzieć że chodziłeś po Fukushimie w obszarze przy zniszczonym reaktorze z licznikiem?;)

Portret użytkownika K-PAX

Byłem w odległości 3km od

Byłem w odległości 3km od elektrowni. Nie mam żadnego licznika a co do promieniowania na hałdach na śląsku czy też sławnej pod Gdanskiem to opieram się na licznych opracowaniach z internetu (artykuły jak i filmiki), a w Japonii mieliśmy przewodnika który posiadał dwa liczniki jeden made in cccp a drugi nowy japonski. A i nigdzie nie twierdzę że nie istnieje promieniowanie poza hałdami wręcz przeciwnie ono jest naokoło nas, a ja mam z nim (niestety) dużo do czynienia ze względu na wykonywany zawód.

Strony

Skomentuj