Projekt pomocy Polkom po relacjach z islamistami

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Niestety Magdalena Żuk nie jest jedyną ofiarą przemocy, gwałtów, tortur czy zabójstw, dokonywanych na Polkach w krajach arabskich. Takie rzeczy dzieją się na Polkach codziennie. Nie słyszymy o tym, gdyż wiele kobiet się po prostu do tego oficjalnie nie przyzna.

 

Jeszcze trzy lata temu profesor Sadowski informował o tym, iż w Polsce jest prawie 300 tysięcy Polek związanych z muzułmanami. Obserwując obecnie wzrastające natężenie relacji mieszanych, jestem zdania, że jest duże prawdopodobieństwo, iż ta liczba mogła wzrosnąć o kilkadziesiąt procent. Oczywiście nie są tu wliczone Polki, które po prostu wyjeżdżają do krajów muzułmańskich.

 

Główne zadania projektu, którym zajmie się Fundacja Estera, to pomoc prawna w ochronie Polek i ich dzieci przed sytuacją zagrożenia życia, przemocy, handlu ludźmi i zagrożeń związanych z amputacją części intymnych dzieci. Pomoc w odzyskiwaniu porwanych dzieci, pomoc w uzyskaniu sprawiedliwości po gwałcie, informowanie, edukowanie i ostrzeganie.

 

Czytaj dalej na blogu www.miriamshaded.pl.

 

Autorem tekstu jest Miriam Shaded, polska działaczka społeczna oraz prezes Fundacji Estera. Artykuł pochodzi z bloga www.miriamshaded.pl.

Ocena: 

Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Isabella

10 lat temu bylo wiele

10 lat temu bylo wiele ksiazek na ten temat ,ale wiekszosc narodu nie czytata i nie pisata wiec nie przeczytala to co powinna.

Kiedys ostrzegalam goscia, ze pewien Arab uzywa na jego corce

a on na to :a co ja na to moge !

no to co my mozemy na taka glupote ! 

Strony

Skomentuj