Proaborcyjny "Marsz Kobiet" w USA, amerykańską wersją polskiego "Czarnego Protestu"

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Wystarczyło niecałe 24 godziny urzędowania nowego prezydenta USA Donalda Trumpa, aby na ulice amerykańskich miast wyszły oburzone kobiety, które pragną zachować, a nawet rozszerzyć prawo do zabicia swoich nienarodzonych dzieci nazywanych przez lewicę "płodami". Mimo, że nie ma jeszcze nawet projektu ustawy antyaborcyjnej, liczne lewicowe mędrki już zaczynają protestować.

Obserwując rozwój wypadków w Stanach Zjednoczonych znowu można odnieść wrażenie, że ktoś odgrywa tam dokładnie ten sam scenariusz, który testowano w Polsce. Wszak niedawno cały kraj pasjonował się wywołanym nie wiadomo dlaczego kryzysem związanym z prawem do aborcji. Rozhisteryzowani lewacy zorganizowali rzekomo spontaniczny protest zwany "Czarnym Protestem". W jego trakcie teatralnie wyrażano sprzeciw względem ochrony życia ludzkiego przed urodzeniem.  

 

Prawdopodobnie protesty były już dawno przygotowane, bo wiceprezydent Mike Pence to kłopoty dla aborcyjnego przemysłu w USA. Do tej pory depopulacja poprzez metodyczne mordowanie nienarodzonych dzieci była subsydiowana przez amerykański rząd w ramach wsparcia dla organizacji pozarządowej Planned Parenthood, która odpowiada za zdecydowaną większość amerykańskich aborcji. Są one przeprowadzane w sieci klinik należących do tej organizacji i rozsianych po całych Stanach Zjednoczonych.

Jedyne co zapowiedział nowy prezydent Trump to zakaz finansowania takich organizacji jak Planned Parenthood z zagranicznych źródeł. Wygląda na to, że to wystarczający powód aby protestować sugerując, że kobietom dzieje się jakaś krzywda. Zresztą każdy pretekst jest dobry, żeby trochę podgrzać atmosferę. Żal tylko patrzeć na kolejne gwiazdy muzyki i Hollywood, które kompromitują się wykrzykując rozmaite irracjonalne hasła skierowane przeciw Donaldowi Trumpowi. Na licznych wiecach organizowanych w amerykańskich miastach występuje szereg gwiazd na przykład Madonna, wzywająca do wysadzenia Białego Domu.

Trzeba przyznać, że prawdopodobny inspirator tych wydarzeń, George Soros walczy o swoje w USA, w dokładnie taki sam sposób jak w Polsce, tylko procesy te zachodzą za oceanem znacznie szybciej. Trzeba jednak pamiętać, że skala interesów, które może zaburzyć Donald Trump jest znacznie większego kalibru niż ta w Polsce, więc może to przebiegać gwałtowniej.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika fix

Dopoki mezczyzni nie beda

Dopoki mezczyzni nie beda rodzic dzieci (nie mam na mysli tych po zmianie plci) dopoty nie maja prawa wypowiadac sie na ten temat. A swoja droga czemu nadal w szpitalach trzeba sie prosic o znieczulenie do porodu, a i tak kobiety go nie dostaja hehehe... ( gdyby faceci rodzili naturalnie ofkors juz dawno wszystkie szpitale bylyby bardzo dobrze zaopatrzone w wazne sprawy dla ciezarnych) 

Portret użytkownika konservaTor

"Gdzie najłatwiej spotkać

"Gdzie najłatwiej spotkać feministkę i przy czym? Na demonstracji pod kościołem, ,znienawidzonej konserwatywnej partii politycznej i jej działaczy, pod redakcją pisma katolickiego czy prawicowego. Gdzie najtrudniej spotkać feministkę? Na demonstracji pod domem publicznym, dzielnicą czerwonych latarni, redakcją pisma pornograficznego czy firmą produkującą takie filmy. Zawsze znajdziesz feministki, gdy trzeba bronić wolnego seksu, antykoncepcji, aborcji, choć to są rzeczy podstawowe dla biznesu erotycznego, gdzie kobieta jest przedmiotem handlu. Prawie nigdy nie napotkasz feministki, gdy trzeba bronić dobrych obyczajów, skromności, dobrze pojętego wstydu i dobrego smaku oraz kultury, choć to one właśnie działają na korzyść kobiet. I ty się jeszcze dziwisz i oburzasz? To nie wina ludzi i komentatorów, że feministki tak się ustawiły w społeczeństwie i tak robią."|

Portret użytkownika Andre804

Ach, kochane Znz, te Wasze

Ach, kochane Znz, te Wasze proroctwa na temat końca Świata w 2012 były tak samo trafne, jak wypowiedzi na temat prawa aborcyjnego w Polsce. Widać że nie macie nawet ochoty zgłębić tematu, bo łatwiej pisać bzdury, które, jak widać, bardzo ochoczo hłoną Wasi najwierniejsi komentatorzy. Kto chociaż trochę zainteresował się tematem, ten wie że w Polsce aborcja była możliwa tylko w wyjątkowych, bardzo restrykcyjnych warunków, takich jak np. niepełnosprawność płodu, lub gwałt. PiS rozważał ten problem, poprzez cofnięcie refundacji badań prenatalnych...śmiech przez łzy.Większość tepych strzał (m.in.tu bywających), nie znając tematu, jako prawdę przyjęła wypowiedź Kukiza, że chodzi o walkę z puszczalskimi Karynami, notorycznie zachodzących w ciążę. No słabo jak na ludzi, twierdzących że nie dadzą się zmanipulowac mediom.

Sam popieram patriotyzm i religijność, ale nie bójmy się wytknąć błędu wybranym przez nas kierownikom państwa.

Portret użytkownika Omg ludzie !!!

Jeśli kobieta chce dokonac

Jeśli kobieta chce dokonac aborcji to dlaczegi nie? Jesli potem ma je wyrzucić na śmietnik (były takie sytuacje). A co jeśli zdiagnozuje sie chorobe u dziecka ? Jak ktoś chce wychowywać dziecko, które nie ma szans na samodzielność, prosze bardzo w domu dziecka jest pełno odrzuconych. W ogóle to grozi nam przeludnienie. Powodzenia w życiu w wyimaginowanym świecie gdzie wszyscy są równi. Dodatkowo, proszę, jeśli ktoś chce sie wypowiadać niech najpierw przeanalizuje temat i wypowie sie nie pod wpływem emocji lub z góry narzuconym ideom.

 

Portret użytkownika śrubka

Jestem za tym aby baby które

Jestem za tym aby baby które wrzeszczą za prawem do mordowania dzieci mających przyjść na świat skrobały się dowoli. Żal dzieciaczków ale...im więcej skrobanek sobie zrobią tym szybciej je zeżre rak macicy i inne raki i choróbska związane z antykoncepcją i aborcją. Wyginie ten ochydny gatunek współczesnych tępych feministek które wrzeszczą za mordowaniem jako prawem do ich wygodnego życia, a są na tyle głupie że nie wiedzą jak szkodliwe są tampony, podpaski, papier toaletowy czy wszelkiego rodzaju kosmetyki pseudo upiększające-trujące. No i aborcja też jest jedna wielka ingerencją w organizm. Tego też nie wiedzą.

Najbardziej idiotyczne jest to, że te które wrzeszczą za skrobankami, wrzeszczą też za prawem do in vitro najlepiej za darmo, bo przecież im, wyskrobanym się należy. Mam głupawą nadzieję że któraś z tych feministek czyta mój komentarz. Jest wiele kobiet które pragną mieć rodzinę, a przez wasze idiotyczne podejście do życia uczycie obecnych "mężczyzn" jak kobieta "chce" być traktowana. Obecny "mężczyzna" jedyne co ma do zaoferowania kobiecie to tabletki antykoncepcyjne, prezerwatywy, aborcje i nic poza tym.

Życie stało się piekłem przez głupotę, a może nie wiem, może to jakieś opętanie przez demony?

Można wszeszczeć za prawami dla zwierząt i jednocześnie za skrobankami?

 

Pozdrawiam osoby broniące praw nienarodzonych.

Strony

Skomentuj