Prezydent Wołodymyr Zelenski wezwał NATO do prewencyjnego zbombardowania Rosji bronią jądrową

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Prezydent Ukrainy zaszokował wczoraj świat swoim przerażającym pomysłem. Wołodymyr Zełenski wezwał "cywilizowany świat", by nie czekał, aż Rosja przeprowadzi atak nuklearny na Ukrainę, i uderzył prewencyjnie, aby pokazać Rosji, co się stanie, jeśli ten cios zostałby zadany.

 

Dziwaczna deklaracja ukraińskiego prezydenta odbiła się w komentarzach na całym świecie. Większość opinii była krytyczna względem dotychczasowego pupilka zachodnik mediów. Tym razem "komik z Ukrainy" posunął się jednak za daleko. Po deklaracjach Zelenskiego można tylko podejrzewać, że gdyby Ukraina nie oddała części sowieckiego arsenału nuklearnego, już dawno zrobiła by użytek z tej niszczycielskiej broni. 

 

NATO nie skomentowało jeszcze wybryku Zelenskiego, aler pozostaje mieć nadzieję, że dokonanie prewencyjnych ataków nuklearnych na Rosję nie jest jeszcze brane pod uwagę.

 

W międzyczasie pisowska władza w Polsce zadeklarowała udział Polski w programie Nuclear Sharing. Chodzi o stacjonowanie amerykańskiej broni atomowej na terytorium krajów sojuszniczych, ale tylko USA może z niej zrobić użytek. Do tej pory amerykańskie głowice stacjonują w Niemczech, we Włoszech i w Turcji. 

 

Waszyngton oznajmił jednak, że nie planuje rozmieścić broni jądrowej w krajach NATO przyjętych po 1997 roku, a po resztę komentarzy odesłał do prezydenta Dudy, który w wywiadzie stwierdził ze sprawa jest otwarta. Jeżeli to faktyczny koniec sprawy, to mamy kolejną dużą kompromitacje.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Prorocznia

...i kto jest większym

...i kto jest większym szaleńcem? Putin ze swoim carskim samobiczowaniem, czy Prezydent Ukrainy wzywający do wojny atomowej i mordujący swoich obywateli, którzy ośmielają się mieć inne poglądy niż On-Władza?

Portret użytkownika ba

Dlaczego Polski Rząd nie

Dlaczego Polski Rząd nie wyśle listu gończego za Wołodymyr Zelenski  co wzywa do ludobójstwa :

Polskie Prawo

Art. 118. - [Ludobójstwo] - Kodeks karny.

Dziennik Ustaw

Dz.U.2022.1138 t.j.
Akt obowiązujący

Wersja od: 1 września 2022 r. do: 31 grudnia 2022 r.

Art.  118.  [Ludobójstwo]

§  1. 
Kto, w celu wyniszczenia w całości albo w części grupy narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub grupy o określonym światopoglądzie, dopuszcza się zabójstwa albo powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu osoby należącej do takiej grupy,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

§  2. 
Kto, w celu określonym w § 1, stwarza dla osób należących do takiej grupy warunki życia grożące jej biologicznym wyniszczeniem, stosuje środki mające służyć do wstrzymania urodzeń w obrębie grupy lub przymusowo odbiera dzieci osobom do niej należącym,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.

Biblia sie nie myli co pisze o takich ludziach , bo kto namawia do ludobójstwa bronią jądrową o zdrowych zmysłach  juz nie jest :

2 Tymoteusza 3: 13  Natomiast ludzie niegodziwi i oszuści będą się posuwać od złego ku gorszemu, wprowadzając w błąd i będąc w błąd wprowadzani.+

 

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika Q.

A która to jest "rasa panów"

A która to jest "rasa panów" ? Bo dla mnie ludzie dzielą się tylko na dwie kategorie: mądrych i głupich. I kto niby poniża rosjan, gdzie ? To raczej rosjanie traktowali inne narodowości z pogardą.. nie pamiętasz ? Wszystkie republiki dawnego ZSRR-u były zamieszkane przez "nie rosjan" a jako tacy podlegali władzy radzieckiej czyli de facto Moskwie - stolicy Rosji, która samowolnie decydowała komu co gdzie i za co.. Jak potraktowani zostali polacy po 1939 r. przez Rosję ? Kto usiłował wszystkim wcisnąć ten bolszewicki komunizm ? Gdzie były gułagi, stalagi, łagry i jak długo ? Kogo tam zsyłano...? - wszystkich których uznano za wrogów ZSRR - czyli Rosji Radzieckiej... nie tak ? Kto mordował elity polityczne, wojskowe, naukowe i każdego kto mógł powiedzieć "NIE"- Rosji ??? Coś mi się wydaje że chyba zapominasz o dość istotnych kwestiach.. Rosjan ktoś poniża ? Gdziekolwiek się pojawią - szczególnie mając $$$ - wszyscy ich witają z otwartymi ramionami. A kto śmieje się nam w twarz nie oddając wraku Tupolewa prezydenckiego mimo upływu 12 lat od tej tragedii ? Kto zbeszcześcił zwłoki pasażerów i załogi mieszając bezładnie członki różnych osób w zapieczętowanych trumnach zabraniając w nie zaglądać ? Czyje jest przysłowie: kurica nie ptica - polsza nie zagranica. Kto sprzedawał nam gaz po cenie wyższej niż reszcie europy - nie Rosja Putina ?? Kto łaskawie nam zezwalał albo i nie na przepłynięcie przez ich wody terytorialne obwodu Kaliningradzkiego ? Po co wogóle ten kawałek Rosji tu jest ? Nie poto by mieć "oko" na Polskę ? Czyje służby wywiadowcze szpiegowały Polskę pod pozorem placówek dyplomatycznych - nie Ruskie ? Z czyjego polecenia działał w Polsce "seryjny samobujca" likwidując tych którzy mogli zagrozić rosyjskim wpływom na politykę w Polsce ? - nie Putina rosjanina ? Mam wymieniać dalej ? 

I ty jako polka stajesz w ich obronie ? Coś mi to nie współgra z patriotyzmem..

Portret użytkownika Medium

A która to jest "rasa panów"

A która to jest "rasa panów"

Rasa panów to dziś oligarchowie, a w dawnym Bloku Wschodnim - uwłaszczeni na majątku narodowym przedstawiciele jedynie słusznej nacji.

Jak potraktowani zostali polacy po 1939 r. przez Rosję ?

I tak Polacy z małej litery... No, no, no! Polacy zostali potraktowani jak kolaboranci szpiega niemieckiego - Piłsudskiego.

Rosjan ktoś poniża ? Gdziekolwiek się pojawią - szczególnie mając $$$ - wszyscy ich witają z otwartymi ramionami. 

Chodzi o traktowanie medialne, a nie w bezposrednich kontaktach.

 A kto śmieje się nam w twarz nie oddając wraku Tupolewa prezydenckiego mimo upływu 12 lat od tej tragedii ?

Widocznie we wraku są dowody albo p-ko Ameryce wprost, albo p-ko jej pacynkom w Polsce.

Czyje jest przysłowie: kurica nie ptica - polsza nie zagranica. Kto sprzedawał nam gaz po cenie wyższej niż reszcie europy - nie Rosja Putina ??

Bo Polska należy do słowiańskiej społeczności bardziej nawet niż inne narody, absolutnnie zgadzam się, że Polska nie powinna być dla Rosjan zagranicą.

Po co wogóle ten kawałek Rosji tu jest ?

A po co w Polsce jest np. Westerplatte?

Z czyjego polecenia działał w Polsce "seryjny samobujca" likwidując tych którzy mogli zagrozić rosyjskim wpływom na politykę w Polsce ?

Ano właśnie! Z czyjego?  

Portret użytkownika Q.

Odpowiem podsumowaniem czyli

Odpowiem podsumowaniem czyli jednym zdaniem - nie podzielam Twojego prorosyjskiego nastawienia. A oligarchowie to nie żadna tam "rasa" tylko zwykli przestępcy gospodarczy (tam rosjanie), których i w Polsce nie brak. 

Portret użytkownika mordo schab ciało

Wybiórczość prawa podważa

Wybiórczość prawa podważa jego moc jak i autorytetów je ustanawiających, a tym samym ukazuje, iż król jest nagi.

Tak samo robiły znane media społecznościowe, naginające swoje żelazne reguły regulaminu, aby móc opluwać dumę rosyjską.

Jest też zasada, że antagoniści powinni oddać sobie odpowiedni szacunek i siebie nie lekceważyć. Tego brak. Wątpliwe morale.

Skrypt Java (TamperMonkey) dla ZnZ przeciw niechcianym komentarzom: greasyfork.org/en/scripts/452807-zmiany-na-ziemi-bablock-plus.

Strony

Skomentuj