Prezydent Wenezueli oskarża USA o wywoływanie raka u przywódców Ameryki Południowej

Kategorie: 

ibtimes.com

Wśród przywódców krajów znajdujących się w Ameryce Południowej rozpoczęła się dziwna epidemia zachorowań na raka. Wśród ofiar tej choroby znalazł się miedzy innymi wróg USA i jednocześnie prezydent Wenezueli Hugo Chavez, który zasugerował, że za tajemniczymi przypadłościami może stać Rząd USA.

 

Wypowiedź Chaveza zbiega się w czasie z upublicznieniem informacji o wykryciu raka tarczycy u rezydent Argentyny, Cristiny Fernandez de Kircher. Przypomnijmy, że na chorobę nowotworową zapadł również sam Chavez, który leczył się na Kubie. Oprócz niego raka zdiagnozowano również u dwóch ostatnich prezydentów Brazylii, Dilma Rousseffa oraz Lula da Silvy oraz u prezydenta Paragwaju Fernando Lugo.

 

Jak twierdzi Hugo Chavez to za dużo przypadków i należy rozważyć możliwość, że ktoś za tym stoi a celem jest osiągnięcie dominacji na kontynencie poprzez eliminacje niektórych przywódców za pomocą jak to określił "tajemniczych technologii medycznych".

 

Metody podtruwania przeciwników politycznych różnymi substancjami są typowe dla państw po wschodniej stronie naszej granicy, ale nie jest wykluczone, że takie metody mogą być wykorzystywane również przez państwa nieuważane powszechnie za zbójeckie.

 

To nie pierwszy raz, gdy Chavez rzuca oskarżenia wydające się na pozór irracjonalnymi. Wcześniej wsławił się tym, że publicznie wytykał Amerykanom, iż bawią się w Boga używając broni tektonicznej. Prezydent Wenezueli uznał, że nietypowe, płytkie i bardzo niszczące trzęsienie ziemi w Haiti zostało wywołane sztucznie, jako test broni.

Amerykanie z reguły nie odpowiadają na tego typu stwierdzenia i zapewne teraz również zignorują kolejne oskarżenia pod swoim adresem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika apage

lek znajdzie sie w 2 dni:

[img_assist|nid=5558|title=lek znajdzie sie w 2 dni|desc=parafrazujac tresc na demotywatorze - moze ktos z tamtych okolic wie ze oni maja dostepne leki ... na nowotwory albo zabijaja lasy deszczowe gdzie rozliny mogace leczyc nowotwory sie znajduja ??|link=none|align=right|width=500|height=415]

Portret użytkownika jaro

Mam dla was propozycję -

Mam dla was propozycję - chcecie srać na USA to wywalcie swoje telefony komórkowe, komputery, ipody, nawigacje GPS i dziesiątki innych ukochanych waszych gadżeytów - to obywatel USA z własnej kieszeni i podatkó opłaca większość tych wynalazków i mediów. To jak? Dotarło do waszych niemyślących łbów?

Portret użytkownika lord.homzik

Mam wiele tego typu gadżetów

Mam wiele tego typu gadżetów i niestety żaden z nich nie jest z usa nawet większość z nich nie została tam wymyślona ponieważ amerykanie są za tępi na to robią to za nich przyjezdni. Wieć mimo wszystko sram na usa i nie muszę owych gadżetów wywalać. Dotarło to do twojego niemyślącego łba?

Portret użytkownika Neshi777

E mówiąc o Rosji czy USrA to

E mówiąc o Rosji czy USrA to chodzi Wam tylko o tych u góry tak? jednostki w większości idą za rozkazami jak szczuty w budowanym labiryncie... to są tacy sami ludzie tlyko w innym stopniu karmieni tymi samymi bredniami co my? Myślicie, że wiemy coś o jaimś narodzie? Polacy są znani albo jako złodzieje albo Pijacy w innych krajach... tak jak w naszym kraju za złodzieji uznaje się inne anarodowości. Nie ma reguły a to sytuacja w danym kraju ładnie manipulowona aby dawać określone rezultaty... to jest tak jak z wodą... czemu kropla wody spadając ma formę parasola a na powierzchni kuleczki? to świadczy o idealnym dostosowaniu do warunków... jej właściwości, właściwości otoczenia itp. Więc to samo się tyczy ludzi. Że ktoś jest zły teraz  dla nas nie znaczy że jest tak naprawdę zły. Z dziecinstwa pamiętam filmy animowane różnej produkcji i takzwane anime Japonskie ... tam przedstawione pozornie jako zle charaktery póxniej okazywały się jako działające w dobrej wierze i wielkim bólu zważywszy na swoje życiowe doświadczenia. Tak więc zanim ocenisz kogoś oceń siebie. Chcę aby wszyscy na ziemi wraszcie się ubudzili i zauważyli, że wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy z Nas liczy się jednakowo. Inaczej nadal bedziemy manipulowani... a ludzie jak pionki po planszy gnać na polu walki za klamliwymi liderami ( a raczej przed bo liderzy się woją nie pałają) używającymi ładnych słów byle tlyko osiągnąć cel. Kiedy kazdy to zrozumie będziemy potrafić zidentyfikować to co nie pasuje nam. Idąc stwierdzeniem że w większymm modelu moim największym dobrem jest dobro innych nigdy dobro nasze nie zostanie naruszone rpzez dobro innych a nasz świat rozkwitnie. Kiedy my zabierzemy bezprawnie coś komuś to niedlugo będziemy się bać że ktoś zabierze coś nam. Nie tedy droga jak widać ...nasze obecne realia są odwróceniem tego co powinno naprawde być. Pozdrawiam wszystkich pracujących nad sobą aby się rozwijać również duchowo i egzystencjonalnie a całej reszcie życzę aby dogonili w tym tych pierwszych ;). Pozdrawiam

Portret użytkownika suzej wen

Wobec takich niejasności te i

Wobec takich niejasności te i inne państwa powinny mieć HAARP RADARY urządzenia, które będą rozpoznawać płaszczyzne fal emitowanych przez takie tachnologie. Umożliwi to szybkie dotarcie to obszaru z którego "fale" HAARP zostały wygenerowane i obarczeniem winą za ewentualny sabotaż tektoniczny danego kraju...Jeżeli taki system detekcji nie zostanie szybko uskuteczniony to świat czeka masa pomówień, oskarżeń i jeszcze więcej niejasności prowadzących do globalnego konfliktu oraz 3 wojny światowej toczonej na niewidzalne moce aktywujące siły przyrody jako zaawansowana broń globalnego rażenia...S.W.

co ma być to będzie

Portret użytkownika Wojox

Nikt nie podał, więc spieszę.

Nikt nie podał, więc spieszę. Rak i inne cuda można wywołać zaburzając środowisko elektromagnetyczne wokół człowieka. Nie zdziwię się że systemy HAARP itp, oprócz pogody, manipulacje myśli/samopoczucie/depresje/itp. potrafią też niszczyć zdrowie. Jedno jest pewne. Mogą też stosować metody powiedzmy "ezoteryczne", w to ludzie nie wierzą, ale jakie to sprawy się dzieją niesłychane...  

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Sahara

Chavez pewnie jest

Chavez pewnie jest powszechnie uważany za wariata a on po prostu nie boi się na głos mówić tego co jest tajemnicą poliszynela. Wcale by mnie nie zdziwiło gdyby to co mówi było prawdą. Z drugiej strony można zauważyć, że mieszkańcy Ameryki Płd są bardziej otwarci na sprawy w mniemaniu oficjanej nauki co najmniej nieprawdopodobne. Chociażby czaszki czy mumie, często odnajdywane w grotach skalnych czy muzeach, a uważane w tamtejszych kręgach za pochodzące z nie naszego świata. 

Aby korzystać z Internetu potrzebne jest IP. IQ niestety już nie...

Strony

Skomentuj