Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro stwierdził, że Biały Dom jest zarządzany przez Ku Klux Klan

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

W trakcie wywiadu dla BBC, prezydent Wenezueli, Nicolas Maduro, skrytykował Donalda Trumpa, określając go mianem "białego supremacjonisty" i stwierdził, że Biały Dom jest zarządzany przez Ku Klux Klan.

Maduro bez ogródek obwinił surowe sankcje amerykańskie za przyczynę gospodarczych problemów jego kraju i przyznał, że administracja Trumpa wymyśliła sobie kryzys humanitarny, który nie istnieje, aby przejąć kontrolę nad wenezuelskim narodem. Maduro powiedział:

Mamy do czynienia z polityczną wojną imperium Stanów Zjednoczonych. Ku Klux Klan rządzi Białym Domem i chce przejąć Wenezuelę. Trump jest białym supremacjonistą. Oni nienawidzą nas, latynoskich Amerykanów, Meksykanów, Wenezuelczyków. Umnieszają nas, ponieważ widzą tylko swoje własne interesy.

W innym wywiadzie dla Euronews, oberwało się również Unii Europejskiej, która zdaniem Maduro "ślepo identyfikuje się ze złą polityką Donalda Trumpa". Komentarze przywódcy Wenezueli są następstwem przemówienia prezydenta USA, który bezpośrednio uderzył w Nicolasa Maduro. W zeszłym tygodniu Trump powiedział:

Potępiamy brutalność reżimu Maduro, którego socjalistyczna polityka sprowadziła naród wenezuelski, niegdyś najbogatszy w Ameryce Południowej, do stanu nędzy i rozpaczy.

 

Stany Zjednoczone kwestionują Nicolasa Maduro jako prezydenta Wenezueli, uważając, że zeszłoroczne wybory zostały sfałszowane. Od tego czasu wraz z innymi zachodnimi rządami, uważają Juana Guaido za tymczasowego przywódcę tego południowoamerykańskiego kraju. W ostatnich latach miliony ludzi wyemigrowały z Wenezueli z powodu rosnącej inflacji i bezrobocia oraz niedoborów żywności i medykamentów. Maduro upiera się jednak twardo przy stanowisku, że tzw. kryzys humanitarny jest wymysłem USA i wymówką usprawiedliwiającą interwencję wojskową w Wenezueli.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

Panie Maduro, maj pan rozum!!

Panie Maduro, maj pan rozum!! Co to za Ku-Klux-Klan który o zgrozjo rozumu korozjo hołubi Żydów i w obronie ich zasrany tyłes i "złoty interes" gotowy jest pogrążyć świat w IIIWŚ. , którego przywódcy zięć to etniczny Chazar czy inny wsobniak albo zgoła pomieszaniec a jego wnuki to już szkoda gadolić nie wiadomo co one są?! Pan się opamiętaj, panie Maduro!

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika ....................

A to nie Wenezuela

A to nie Wenezuela sprzedawała ropę za euro? Gdzie jest Unia w takim razie skoro ona na tym korzysta. USA ma tam swój interes, po interwencji za dolary będą dostawali ropę.

Portret użytkownika Kwazar

Maduro stwierdził że tam

Maduro stwierdził że tam rządzi Ku Klux Klan ? Tam już dawno rzozsiadł się SZATAN na tronie szatańskim we własnej osobie i okazałości.Dobre sobie prezydencie Maduro Ku Klux Klan ? Krótkowroczne to trochę stwierdzenie i naiwne. a PAZAURSKA JEGO SZATANA na tronie coraz bliżej :) 

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

"...Krótkowroczne to trochę

"...Krótkowroczne to trochę stwierdzenie i naiwne. a PAZAURSKA JEGO SZATANA na tronie coraz bliżej Smile " - przepraszam - że co proszę? "PAZAURSKA JEGO SZATANA" - co to jest? Chcialem zalajkować post ale cvo będę lajkował jakiś bełkot słany w komenty bez sprawdzenia co się napisało?

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika Kwazar

Dawaj mi mojego lajka i

Dawaj mi mojego lajka i będzie bez urazy z mojej strony ! Ty chcesz żeby wszystko było od początku do końca jasno i przejrzyście pukładane.Żeby kawa na ławie stała.Z ciebie to nigdy żaden artysta nie będzie. Czasami tak bywa, jak ze sztuką się głowa mała w odbiorze sztuki mierzy.Poza tym, mam predyspozycje do dysleksji,dysfunkcji ADHD, HDMI i lubię malować w brązie i pisać też lubię, tak jak piszę, bo lubię.

Portret użytkownika Mojeimię44

No i Maduro ma rację (może

 Maduro ma rację (może oprócz tego ku klux klanu). To międzynarodowe sankcje zabijają Wenezuelę. Ciekawe, że nikt nie mówi o tym, że to właśnie socjalistyczny rząd wyprowadzil Wenezuelę na najsilniejszą gospodarkę ameryki południowej. Wszędzie gdzie Usrael wepchnie swój paluch tworzy się problem. Przykładem może być ostatni szczyt w Warszawie. Jedno, dwa zdania o Polsce w kontekście 2 wojny światowej i już w Polsce powstał zament. To samo robią na całym świecie. A Trump u siebie zawiesił parlament i chce wprowadzić stan wyjątkowy spychając demokeacje na drugi plan a na pierwszy plan chce wprowadzić kult jednostki tzn. Kult Trumpa- dyktatora. Taka fałszywa jest demokracja. Dwa standardy. Pierwszy to amerykański standard demokratyczny gdzie i tak zaczyna rządzić dyktator Lord Trump i drugi standard dla reszty świata gdzie kult jednostki jest zakazany. 

Mimo zbliżającej się wojny życzę Maduro powodzenia w walce o honor Wenezuelczyków w świecie pogrążonym w syjonistyczno- masońskim porządku rzeczy. W świecie gdzie nawet Polska maszeruje w takim kierunku jaki wyznacza nowy demokratyczny wynalazek jakim jest skryta dyktatura Lorda Trumpa. 

https://youtu.be/icpN6lXRW7Y

Trump nie nawidzi latynosów i stawiać im chce bariere nie do przejścia. Więc dlaczego tak mu zależy na Wenezueli? Odpowiedzią jest ropa naftowa i korpoeacje zajmujące się jej wydobyciem. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj