Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro stwierdził, że Biały Dom jest zarządzany przez Ku Klux Klan

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

W trakcie wywiadu dla BBC, prezydent Wenezueli, Nicolas Maduro, skrytykował Donalda Trumpa, określając go mianem "białego supremacjonisty" i stwierdził, że Biały Dom jest zarządzany przez Ku Klux Klan.

Maduro bez ogródek obwinił surowe sankcje amerykańskie za przyczynę gospodarczych problemów jego kraju i przyznał, że administracja Trumpa wymyśliła sobie kryzys humanitarny, który nie istnieje, aby przejąć kontrolę nad wenezuelskim narodem. Maduro powiedział:

Mamy do czynienia z polityczną wojną imperium Stanów Zjednoczonych. Ku Klux Klan rządzi Białym Domem i chce przejąć Wenezuelę. Trump jest białym supremacjonistą. Oni nienawidzą nas, latynoskich Amerykanów, Meksykanów, Wenezuelczyków. Umnieszają nas, ponieważ widzą tylko swoje własne interesy.

W innym wywiadzie dla Euronews, oberwało się również Unii Europejskiej, która zdaniem Maduro "ślepo identyfikuje się ze złą polityką Donalda Trumpa". Komentarze przywódcy Wenezueli są następstwem przemówienia prezydenta USA, który bezpośrednio uderzył w Nicolasa Maduro. W zeszłym tygodniu Trump powiedział:

Potępiamy brutalność reżimu Maduro, którego socjalistyczna polityka sprowadziła naród wenezuelski, niegdyś najbogatszy w Ameryce Południowej, do stanu nędzy i rozpaczy.

 

Stany Zjednoczone kwestionują Nicolasa Maduro jako prezydenta Wenezueli, uważając, że zeszłoroczne wybory zostały sfałszowane. Od tego czasu wraz z innymi zachodnimi rządami, uważają Juana Guaido za tymczasowego przywódcę tego południowoamerykańskiego kraju. W ostatnich latach miliony ludzi wyemigrowały z Wenezueli z powodu rosnącej inflacji i bezrobocia oraz niedoborów żywności i medykamentów. Maduro upiera się jednak twardo przy stanowisku, że tzw. kryzys humanitarny jest wymysłem USA i wymówką usprawiedliwiającą interwencję wojskową w Wenezueli.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

Panie Maduro, maj pan rozum!!

Panie Maduro, maj pan rozum!! Co to za Ku-Klux-Klan który o zgrozjo rozumu korozjo hołubi Żydów i w obronie ich zasrany tyłes i "złoty interes" gotowy jest pogrążyć świat w IIIWŚ. , którego przywódcy zięć to etniczny Chazar czy inny wsobniak albo zgoła pomieszaniec a jego wnuki to już szkoda gadolić nie wiadomo co one są?! Pan się opamiętaj, panie Maduro!

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika ....................

A to nie Wenezuela

A to nie Wenezuela sprzedawała ropę za euro? Gdzie jest Unia w takim razie skoro ona na tym korzysta. USA ma tam swój interes, po interwencji za dolary będą dostawali ropę.

Portret użytkownika Kwazar

Maduro stwierdził że tam

Maduro stwierdził że tam rządzi Ku Klux Klan ? Tam już dawno rzozsiadł się SZATAN na tronie szatańskim we własnej osobie i okazałości.Dobre sobie prezydencie Maduro Ku Klux Klan ? Krótkowroczne to trochę stwierdzenie i naiwne. a PAZAURSKA JEGO SZATANA na tronie coraz bliżej :) 

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

"...Krótkowroczne to trochę

"...Krótkowroczne to trochę stwierdzenie i naiwne. a PAZAURSKA JEGO SZATANA na tronie coraz bliżej Smile " - przepraszam - że co proszę? "PAZAURSKA JEGO SZATANA" - co to jest? Chcialem zalajkować post ale cvo będę lajkował jakiś bełkot słany w komenty bez sprawdzenia co się napisało?

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika Kwazar

Dawaj mi mojego lajka i

Dawaj mi mojego lajka i będzie bez urazy z mojej strony ! Ty chcesz żeby wszystko było od początku do końca jasno i przejrzyście pukładane.Żeby kawa na ławie stała.Z ciebie to nigdy żaden artysta nie będzie. Czasami tak bywa, jak ze sztuką się głowa mała w odbiorze sztuki mierzy.Poza tym, mam predyspozycje do dysleksji,dysfunkcji ADHD, HDMI i lubię malować w brązie i pisać też lubię, tak jak piszę, bo lubię.

Portret użytkownika Mojeimię44

No i Maduro ma rację (może

 Maduro ma rację (może oprócz tego ku klux klanu). To międzynarodowe sankcje zabijają Wenezuelę. Ciekawe, że nikt nie mówi o tym, że to właśnie socjalistyczny rząd wyprowadzil Wenezuelę na najsilniejszą gospodarkę ameryki południowej. Wszędzie gdzie Usrael wepchnie swój paluch tworzy się problem. Przykładem może być ostatni szczyt w Warszawie. Jedno, dwa zdania o Polsce w kontekście 2 wojny światowej i już w Polsce powstał zament. To samo robią na całym świecie. A Trump u siebie zawiesił parlament i chce wprowadzić stan wyjątkowy spychając demokeacje na drugi plan a na pierwszy plan chce wprowadzić kult jednostki tzn. Kult Trumpa- dyktatora. Taka fałszywa jest demokracja. Dwa standardy. Pierwszy to amerykański standard demokratyczny gdzie i tak zaczyna rządzić dyktator Lord Trump i drugi standard dla reszty świata gdzie kult jednostki jest zakazany. 

Mimo zbliżającej się wojny życzę Maduro powodzenia w walce o honor Wenezuelczyków w świecie pogrążonym w syjonistyczno- masońskim porządku rzeczy. W świecie gdzie nawet Polska maszeruje w takim kierunku jaki wyznacza nowy demokratyczny wynalazek jakim jest skryta dyktatura Lorda Trumpa. 

https://youtu.be/icpN6lXRW7Y

Trump nie nawidzi latynosów i stawiać im chce bariere nie do przejścia. Więc dlaczego tak mu zależy na Wenezueli? Odpowiedzią jest ropa naftowa i korpoeacje zajmujące się jej wydobyciem. 

Portret użytkownika MDG

Tak tak tak. Biedny Maduro

Tak tak tak. Biedny Maduro chciał dobrze, ale to ludzie nie chcą jego dobrej woli Biggrin Chyba dostaliście nowe wytyczne z centrali KC GRU na Łubiance.

Sankcje USA są wymierzone w przemysł naftowy, a nie spożywczy. Pytanie dlaczego w Wenezueli nie ma produkcji jedzenia, której to import wynosi ponad 90%? No tak, bo przecież zły świat nie pozwolił otworzyć Maduro fabryk produkujących żywność, chociażby farm, ferm kurczaka czy mleczarskich. No tak, to wina USA Smile

Fakty są takie, że Maduro już nie rządzi. Przegrał Wenezuelę, tak samo jak kacapstan, który na niego postawił. Po prostu, ruskie znów dostały po żopie i ze spuszczonym łbem muszą się znów pokajać przed panem z USA. Niemalże wszystkie kraje Ameryki Południowej, Europy, Azji, Afryki itd. popierają USA i chcą obalenia reżimu Maduro.

W Polsce podczas ruskiej okupacji też wmawiano, że bieda to wynik zachodu. W każdym kraju okupowanym przez rusków była bieda i zacofanie tłumaczone działaniem USA.

Jak widać, USA są najpotężniejsze skoro tyle potrafią. Widać wyraźnie, że to co zrobi pan z USA, tam sługa z rosji musi wykonać co też obserwujemy na codzień.

Portret użytkownika UPAdlina

Jak zwykle bredzisz ukro

Jak zwykle bredzisz ukro-trollu od tymy. Pozostało wam tylko majaczenie, bo rzeczywistość jest dla was horrorem, hehehehehe! Zamach stanu się nie udał bander-trollu, a wojsko stoi murem za Maduro. Poparcie dla uSSmańskiej marionetki guaido jest tylko ze strony kilku klakierów uSSmanii, zaś większość popiera demokratycznie wybranego Maduro. 

NARODY ZJEDNOCZONE: 170 krajów uznało Maduro za prawowitego prezydenta Wenezueli

23 uznało Guaido

88% – Maduro

12% uznaje – Guaidó 

Buhahahahaha! Znowu robisz z siebie mega-idiotę trollu. Bandycki uSSman znowu dostał kopa w zad, tak jak w Syrii i Afganistanie, hehehehe! 
W Polsce była okupacja żydo-ZSRR, a nie Rosji, tak jak teraz jest okupacja żydo-uSSmanów. Poniał ukr? Bieda w Polsce była właśnie skutkiem sankcji uSSmanów trollu, bo to jest ich standardowe działanie, aby podburzać naród, który wzięli sobie na cel. Dociera do bander-ukra? 
Widać, że uSSman juz nie ma siły, bo w Syrii dostał bęcki, w Afganistanie dostał bęcki, kolejni "sojusznicy" robią na niego zlewkę (jak Turcja), w Iranie nie udało mu się zrobić "majdanu" i to samo w Wenezueli, hehehehehehehe! Rosja i Chiny rozdają karty, a słabnący uSSman z kwikiem wycofuje się z kolejnych wojenek, w których okopano mu zad, hehehehehe! Kwiki i majaczenia banderowni tego nie zmienią.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Mojeimię44

I po co piszesz jak nie wiesz

I po co piszesz jak nie wiesz? Sankcje są praktycznie nałożone na każdą gałąź przemysłu Wenezueli oraz na eksport i import. Opisywałem już na tej stronie w jakim roku, w jakim miesiącu na co były nałożone sankcje i nie będę się powtarzał. Wystarczy, że sobie w necie poszukasz. Nie siej fałszywej propagandy i nie zakłamuj faktów. Zresztą robisz to niemal codziennie i to jest jedyna rzecz jaka ci wychodzi. Zanim zaczniesz wdawać się w polemikę potrzebna ci będzie odpowiednia wiedza a nie tylko syjonistyczna propaganda.  

Portret użytkownika MDG

Dalej nie odpowiedziałeś,

Dalej nie odpowiedziałeś, dziecinko. Dlaczego Maduro nie zbudował przemysłu spożywczego? Chyba do produkcji mleka, sera, jajek nie potrzeba technologii z USA czy UE? No ale tak, to wina zachodu, że Maduro nie mógł kupić krów na mleko, ani kur na jajka, które importują na potęgę Biggrin Po prostu Maduro przegrał wszystko i już nie rządzi bo tego nie potrafi. Prawdopodobnie do lata zostanie obalony, najpóźniej do jesieni. Wtedy pod protektoratem USA Wenezuela stanie się krajem dostatnim takim jakim stała się Polska po tym jak wyrzuciła na zbity ryj ruskiego okupanta i weszła pod skrzydła WszechUSA i WszechUE.

Kiedy ruskie okupowały Polskę i mordowały Polaków podczas tej okupacji biedę też tłumaczono zachodem. A tymczasem na zachodzie był i jest dobrobyt. A ruskie nawet nie mogłby temu przeciwdziałać hehehe, widać na jakim rozwoju umysłowym są ruskie, a na jakim zachód. Ruskie do dziś korzystają z WC na korytarzach, a na wioskach mają dziury w ziemi. Bolszaja technika.

Portret użytkownika UPAdlina

Bandycki uSSman zawsze działa

Bandycki uSSman zawsze działa w standardowy sposób. Sankcje często dotyczą właśnie żywności i leków, co ma doprowadzić do buntów społecznych. Nie bredź więc trollu. 
Maduro cały czas rządzi, bo jest legalnym prezydentem Wenezueli, a armia stoi za nim trollino. Przewrót sponsorowany przez uSSmanów znowu im się nie udał, hehehehehe!
Pod okupacją uSSmanów Polska stała się rynkiem zbytu dla zachodniego badziewia oraz rezerwuarem taniej siły roboczej trollino. Wenezuela na pewno nie ma zamiaru stać się uSSmańskim błaznem, takim jak obecnie Polska. Zapomnij chachełku.
Okupantem był żydo-ZSRR, a nie Rosja trollino.
WC na korytarzach i dziury w ziemi? Toż to przecież twój ukro-grajdół trollino, hehehehehe! 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Skomentuj