Prezydent Turcji zagroził wpuszczeniem do Europy trzech milionów uchodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Turecka inwazja w północnej Syrii sprowokowała do wypowiedzenia się na jej temat notabli Unii Europejskiej. Przewodniczący Komisji Europejskiej, Jean-Claude Juncker wezwał do wstrzymania operacji militarnej w Syrii. W odpowiedzi turecki prezydent Recep Erdogan zaczął szantażować, że wpuści do Europy 3 miliony uchodźców.

Mało kto już pamięta, że powódź uchodźców zalewających Europę w 2014 roku, została zatrzymana miliardami euro, które otrzymał turecki satrapa, prezydent Recep Erdogan. Dzięki temu wyraził on chęć uszczelnienia granic i od razu magicznie potok maszerujących ludzi przestał płynąć przez Bałkany w kierunku Niemiec i Skandynawii.

 

Wyrażony publicznie szantaż Erdogana, będący odpowiedzią na pohukiwania unijnych biurokratów, to dowód na to, że może on w każdej chwili wysłać do Europy wiele milionów przybyszów z krajów islamskich, którzy marzą aby żyć na socjalu w Europie Zachodniej. Oznacza to że Unia Europejska stała się zakładnikiem Turcji, która beznamiętnie wykorzystuje lewicowe szaleństwo jakie opanowało władze UE.

Konstruktorzy nowego ładu na świecie gorąco wspierają multikulturalizm, a zwłaszcza ekspansję Islamu, w którym lewica upatruje sprzymierzeńca do walki z Chrześcijaństwem. jest to jednak oczywiste działanie samobójcze, bo przybysze prędzej zrobią z nimi porządek, jako ateistami, niż z chrześcijanami.

Wpuszczenie do Europy wielu milionów uchodźców ekonomicznych będzie oznaczało zupełną anarchizację stosunków społecznych i całkowity brak bezpieczeństwa. Może to po prostu oznaczać zupełny upadek społeczeństw. Dlatego prezydent Erdogan dobrze wie, że nie mamy wyjścia i zgodzimy się na wszystko, a jak ma ochotę wyniszczyć Kurdów, którzy pomogli pokonać ISIS, to mamy siedzieć cicho bo i nam zagroził zniszczeniem.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Griegory

Jeden z liderów Konfederacji

Jeden z liderów Konfederacji Krzysztof Bosak uważa, że Polska powinna mieć poprawne relacje z Rosją. Bosak powiedział tak w wywiadzie dla prokremlowskiego "Sputnika", w dodatku w rozmowie z Leonidem Swiridowem - podejrzewanym w przeszłości o szpiegostwo

Portret użytkownika Griegory

 

 

Jeden z liderów Konfederacji Krzysztof Bosak uważa, że Polska powinna mieć poprawne relacje z Rosją. Bosak powiedział tak w wywiadzie dla prokremlowskiego "Sputnika", w dodatku w rozmowie z Leonidem Swiridowem - podejrzewanym w przeszłości o szpiegostwo

Portret użytkownika Leon

Janusz Korwin-Mikke udzielił

Janusz Korwin-Mikke udzielił wywiadu telewizji internetowej wRealu24.pl. Przyznał tam, że jest "opcją prorosyjską" i że jest naturalne iż "prawica jest prorosyjska". Wezwał też do postawienia Jarosława Kaczyńskiego przed Trybunałem Stanu za psucie relacji z Rosją. 

"Jarosław Kaczyński za to, że obraża Rosję, że jątrzy stosunki z Rosją, powinien odpowiedzieć przed Trybunałem Stanu. Naszym zagrożeniem w tej chwili jest Ukraina, gdzie mamy banderowców. Oni na razie mają tam poparcie niezbyt wysokie, ale przypominam, że wyższe niż Adolf Hitler na trzy lata przed dojściem do władzy. Ci banderowcy domagają się a to Zasania, a to Przemyśla, a to Łemkowyny, a to Chełma. Jeżeli mamy tutaj potencjalnego wroga, to musimy mieć dobre stosunki z wrogiem naszego wroga, czyli z Rosją. Kto zraża sobie Rosję, ten naraża Polskę. To jest zbrodnia. To co robisz, Jarek, to jest zbrodnia. Za to, mam nadzieję, odpowiesz" - powiedział Korwin-Mikke.

Portret użytkownika 3plabc

Erdogan wiecznie straszy i co

Erdogan wiecznie straszy i co pół roku powtarza to samo. Wypuści uchodźców i zaleje nimi Europę, albo dostanie kasę i wolną rękę na działania w północnej Syrii. A ja uważam, że tych dzihadystów z Idlibu i północnej Syrii należy wystrzelać do nogi, a jak już będą spacyfikowani wtedy deportować tam uchodźców od Erdogana... ale ten ma zamiar jeszcze uchodźcami rozgrywać sprawę Kurdów, którzy przez Turków sami za chwilę uchodźcami mogą być.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

10:18 i już aaron pijany?

10:18 i już aaron pijany? Treść tego wpisu jest bzdetem, bo nie ma takiego proroka "mahmud" (jest Mahomet) do tego link który wklejony jest w poście dotyczy rapera Popka - ćpuna i świra. Należy uważać na linki 13 bo są groźne dla zdrowia. Podejrzewam, że twoim zadaniem 13 jest epatować same bzdury z Grety dziury. Nie wiem po co to, jednak nawet produkcja histerycznej bzdury sama w sobie może mieć głębszy sens. Bezsensowne spamowanie, które produkuje iluminat13 w przyszłości może posłużyć jako pretekst np do zamknięcia tej strony. Powodem może być np to że ktoś wielokrotnie ubliżał prorokowi Mahommetowi, a administracja w porę nie reagowała. Admin weź coś zrób z tym 13 złem wywal to wreszcie, bo to się może źle skończyć dla całego ZNZ... wyślijcie mój post adminowi naczelnemu niech to przemyśli.

Strony

Skomentuj