Prezydent Sopotu Jacek Karnowski próbuje sprowadzić uchodźców do Polski na przekór rządowi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Partia rządowa Prawo i Sprawiedliwość, podobnie jak wielu Polaków nie chce widzieć u siebie tysięcy nielegalnych imigrantów z państw Afryki i Bliskiego Wschodu. Jednak niektóre władze lokalne decydują się działać samodzielnie i mimo powszechnego sprzeciwu w naszym kraju chcą sprowadzać uchodźców.

 

Prezydent Sopotu Jacek Karnowski powiedział dla Radia ZET, że cały czas stara się sprowadzić "syryjskich imigrantów" z Turcji i w tym celu prowadzone są dyskusje z tamtejszym rządem. Jak sam przyznał, bez wsparcia PiSu, który jest "ksenofobiczny, antysolidarny i antychrześcijański" ściąganie uchodźców jest bardzo trudne a w Polsce nie ma takiej organizacji pozarządowej, która mogłaby się tym zająć.

 

Upartość przeciwników PiSu wydaje się nie mieć końca. Dochodzi do sytuacji, w której próbuje się sprowadzić imigrantów nielegalnie i na siłę, wbrew woli mieszkańców Polski. Dla nich kompletnie nieistotne jest, że sprowadzając tych ludzi narażają Polskę na niebezpieczeństwo. Wystarczy spojrzeć na sytuację we Francji, Niemczech czy Szwecji - są to państwa, które postanowiły przyjmować obcych kulturowo i nieintegrujących się imigrantów i w których szerzy się teraz islamski terroryzm.

W 2017 roku prezydenci 11 polskich miast postanowili, że ubogacą kulturowo Polskę poprzez sprowadzanie nielegalnych muzułmańskich imigrantów. Podpisana została deklaracja miast Unii Metropolii Polskich, w której stwierdzono, że imigracja jest dla nas korzystna a polskie miasta są otwarte dla uchodźców i na różnorodność mieszkańców. Wskazano w niej również na możliwość integrowania ludzi o różnym pochodzeniu. Skoro muzułmańscy imigranci nie chcą się integrować w Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji, Austrii, Niemczech, Belgii czy we Włoszech to skąd wzięło się przekonanie, że uda się ich zintegrować właśnie w Polsce?

 

Jest to świadome narażanie naszego państwa na niebezpieczeństwo i chęć zrealizowania interesów Niemiec i Unii Europejskiej za wszelką cenę. Zresztą powiązana z proniemiecką Platformą Obywatelską prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz już w zeszłym roku rozmawiała na temat sprowadzania imigrantów z kanclerz Niemiec Angelą Merkel. Kto wie, ilu nielegalnych imigrantów zostało już przywiezionych za pośrednictem władz polskich miast.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika lipka

Nie bądźcie naiwni, oni

Nie bądźcie naiwni, oni sprowadzją kolorowych po to by na nich gdy przyjdzie potrzeba zagłosowali, tak jest już na zachodzie, ale potem gdy już najeźdźcy urosną w siłę wybierają swoich imamów na stanowiska a ci mają więcej do powiedzenia niż niejeden prezydent państwa. Dadzą im prawa wyborcze jak mniejszości niemieckiej, jakoś mniejszość Polska w Niemczech nie ma swego żelaznego reprezentanta w ichnim bundestagu. Nasze rządy to sprzedawczyki i zdrajcy.

Portret użytkownika rtty4

Takie pierdzielenie to

Takie pierdzielenie to sprzedawaj babciom pod kościołem.
Od dziesiątek lat podpuszcza się Polaków pierniczeniem o jakiejś dawnej chwale, o jakiś boskich ochronach, o jakiejś powinności dla świata, o jakimś chrystusie narodów, o jakiś różańcach chroniących przed karabinami - to potem mamy rzewne pieśni o setkach trupów dzieci biegających z butelkami z benzyną przeciw czołgom, o atakujących czołgi z jednym karabinem na pięciu i z trzema nabojami, a co większych rzezi to się nawet nie wspomina, bo np. po co mówić o ćwierci miliona bezbronnych trupów w bezsensownych powstaniach?
Po wuj własny przemysł jak mamy różaniec! Po wuj planowanie i sens - bóg nas ochroni! Po wuj własne fabryki, technologie, media jak mamy napuszone i zmanipulowane pieprzenie o zwietrzałej,  kilkuminutowej, zaprzepaszczonej chwale sprzed setek lat!
Myślenie, chłodne planowanie, sens, prawda i nauka, a nie jakieś popłuczyny po wątpliwych wyczynach sprzed setek lat.
Jeszcze napisz coś o zwycięskim plemniku, to przynajmniej będzie miało większy sens, a na pewno będzie bliższe obecnych czasów.
 

Portret użytkownika Max 1983

Może i ckliwe ,ale może ten

Może i ckliwe ,ale może ten świat potrzebuję w końcu trochę dobroci i tolerancji.Zauważyłeś ,że od wieków się wyżynamy jak bezmyślne zwierzęta(przepraszam zwierzęta ,ale nic lepszego mi do głowy chwilowo nie przychodzi)może czas coś z tym zrobić.Zawsze będzie pełno mordercow i świrów ,ale jeśli założymy ,że każdy obcy to potencjalny morderca, to od razu budujmy mur na granicy.Powiedz mi jaki problem ma dziś terrorysta żeby na stacji w Berlinie wejść do pociągu i wyjść z niego Warszawie i się wysadzić??Ten strach przed uchodźcami to tania propaganda, nalecolawa na słupki wyborcze i się udała.Ciemny lud został wystraszony i Pisowi wzrosło.A co do słów tej pani ,ok świetnie że choć tyle to miłe ,ale co znaczy tam na miejscu??Gdzie konkretnie??W leju po bombie??Zapewne część z tych ludzi wymaga operacji nawet skomplikowanych(dlatego na Boga choć te korytarze humaniterne powinny być)nie wiem czy tak każdemu można pomóc, tam na miejscu.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Max 1983

Zanim kogoś nazwiesz matołem,

[...] naucz się czytac ze zrozumieniem ok??Użyłem określenia od wieków tak?Dla ciebie wieki to pewnie ostatnie kilka lat, ale ci objaśnie ,że chodzi o kilkaset lat.Wiele wojen było na tle religijnym i zwykle obie strony(muzułmanie i katolicy)nie były bez winy,  no ale wiem ,że dla ciebie katolicy są bez skazy, bo to ludzie wybrani chodzące dobro.Co prawda Niemcy którzy wywołali obie wojny światowe to raczej katolicy ....ale ich wiara slaba więc to się nie liczy nie??Ruscy czy Ukraińcy którzy mordowali z okrucieństwem gorszym od Arabów, to co prawda chrześcijanie ale prawoslawni.No i takim sposobem tacy jak ty i tobie podobni hipokryci sobie świat tłumaczycie.Nie wiem tylko jak wam się udaje wytłumaczyć gdy katolicy mordują katolików(serio nie chce mi się udzielac tobie lekcji historii ,zobacz sobie w google ile było wojen w ostatnich 1000 lat, gdzie dwa katolickie kraje się tłukły).Jak tłumaczycie sobie płonące stosy ,czy nawracanie niewiernych(np Indian ,swoją droga określenie nawracanie niewiernich brzmi znajomo??)Albo traktowanie innych ludzi jak niewolników.No ale katolik to taka istota ,że wszystko sobie wytłumaczy a jak nie umie to ksiadz to zrobi za niego i kaotlik może spać spokojnie bez grzechu.A tak na marginesie, za to co się obecnie dzieje w największej mierze wine ponosza twoje jakże wielce katolickie Stany Zjednoczone....[...]

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Taak. To nie Ruscy nabijali

Taak. To nie Ruscy nabijali dzieci na kołki od płotów i nie Ruscy przerzynali kobiety piłami, tylko zachodni ukraińcy, więc nie mieszaj jednych z drugimi. I nie zapominaj, że zachodni ukraińcy dokonali tego bestialskiego ludobójstwa przy aprobacie niemców. A po wojnie niemcy i zarządzający nimi uSSmańscy bandyci przygarnęli do siebie takich dewiantów, jak bandera, a sam banderyzm wspierają do dzisiaj. W monachium do dziś jest grób ścierwa bandery.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika euklides

Czyli z jednej strony mamy

Czyli z jednej strony mamy takie podejście do sprawy, gdzie rząd kradnie, a następnie wydaje cudze pieniądze na imigrantów, dzieci nieudaczników i inne kretynizmy, a z drugiej strony mamy takie podejście, gdzie każdy sam zarządza tym co sobie wypracuje. Jak dla mnie to drugie jest bardziej atrakcyjne, ale jak ktoś jest imigrantem albo nieudaczniekiem to przypuszczam, że to drugie...

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

"Polskę szczególnie

"Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, kiedy na tacy proboszcza beda powiewaly stowy zamiast dziesiatek, to wywyższę ją w potędze i świętości. 

Tylko rozaniec i systematyczne wplaty (minimum po 100 zlotych) uchronia od zlych muzulmanow.. 

Wplacajcie jak najczesciej i najwiecej, bo granice sa po otwierane.. Muzulmanie niebawem moga zamieszkac w sasiedztwie waszym, dlatego uzbierajcie pokazna kwote, a modlitwy wasze beda wysluchane! Zaprawde powiadam wam: biada ponizej 100 zl.

Portret użytkownika gall anonim

nareszcie ktoś sprowadza

nareszcie ktoś sprowadza żołnierzy do wojny domowej. ja tych żołnierzy wykorzystam do wojny z głupimi terrorystami eco co im śmierdzi mój komin anie ich, bo kradną wszystko a władza ich pilnuje i wszystko dźwiga do góry, aby złodziejom dać. wojna będzie krwawa z użyciem ciężkich ładunków. więc nie płakać o straty, bo to wojna już dawno wypowiedziana przez naszych terrorystów władzy z prawa i lewa. zgodnie z konwencjami ONZ mam i mi podobni przawo do oporu zbrojnego i do tego będą wykorzystani przybywający żołnierze

Strony

Skomentuj