Prezydent Filipin popiera nowy światowy porządek, zbudowany przez Chiny i Rosję

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Przywódca Filipin, Rodrigo Duterte, wiele razy dał nam do zrozumienia, że chce zupełnie odciąć się od Stanów Zjednoczonych i rozpocząć bliską współpracę z Chinami i Rosją. Lecz jego ostatnia wypowiedź mogła wywołać niemałe zaniepokojenie. Duterte ogłosił, że jeśli Chińczycy i Rosjanie postanowią zbudować nowy porządek na świecie, to Filipiny będą pierwszym państwem, które przyłączą się do niego.

 

Historia Stanów Zjednoczonych jest przepełniona wojnami. Gdy Amerykanie nie brali bezpośredniego udziału w konfliktach zbrojnych, finansowali i wspierali działania zbrojne jednej ze stron, często w kompletnej tajemnicy, przyczyniając się do destabilizacji danego państwa. W innych przypadkach, organizowano nielegalne akcje, polegające na obalaniu legalnie wybranych rządów w innych krajach. Jak wiemy z historii, każde imperium prędzej czy później upada.

 

Stany Zjednoczone to globalna potęga z niewyobrażalnie wysokim długiem publicznym - według Departamentu Skarbu, wynosi on obecnie ponad 19 bilionów dolarów. Aby utrzymać swoją dominację na świecie, USA przeznaczają ogromne ilości pieniędzy na zbrojenia. W styczniu bieżącego roku, Barack Obama powiedział, że jego kraj wydaje na wojsko więcej niż 8 kolejnych państw razem wziętych. W 2015 roku, kwota ta wyniosła 637 miliardów dolarów.

 

Jednak na horyzoncie pojawia się państwo, które już dziś poważnie zagraża amerykańskiej dominacji. Są to oczywiście Chiny, które rozwijają się znacznie szybciej od Stanów Zjednoczonych. W najbliższych latach musi więc wybuchnąć wojna, jeśli USA nadal chcą być jedyną superpotęgą na świecie.

 

Filipiny wykonały ostatnio zwrot o 180 stopni w swojej polityce zagranicznej i odwróciły się od Amerykanów. Rodrigo Duterte powiedział w czwartek, że może pójść w ślady Rosji i wycofa się z Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK), który zdominowany jest przez Stany Zjednoczone. Stwierdził również, że jeśli Chiny i Rosja zechcą zbudować nowy porządek na świecie to bardzo chętnie się do niego przyłączy. Czy to oznacza, że Stany Zjednoczone upadną a Chiny staną się nową superpotęgą i stworzą nowy ład na Ziemi?

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Dlaczego telewizja

Dlaczego telewizja wyszechradzka nie jest jeszcze stworzona i nie nadaje ! Hitleryzm już się zaczał panoszyć we włoszwech ! Właśnie Alex Jones pokazał jak hitlerowcy od multi kultu odbierają bezprawnie hotel włoskiemu dziadkowi by w nim umieścić murzunów !

http://www.infowars.com/shock-video-police-force-80-year-old-italian-hotel-owner-to-house-african-migrants/

Trzeba szybko telewizji wyszechradzkiej ktora będzie nadawać tak jak Alex Jones wszystko zgodnie z prawdą o nowym hileryzmie lewakow od nowego porządku lewackich terorystów multi kulti zboko generowych !

Lewaccy zboko hitlerowcy od rewolucji kulturalno finansowej chcą z nas zrobić wariatów i dzieci nam tak wykrzywić żeby te dzieci też sięstały zbokami albo wariatami gender ! Należy powołać w wyborach 2019 specjalne jednostki ONR które będą delegalizowały agenturę NWO i wyłapywały niebezpiecznych agentów chcących naszej zguby ! Do tego należy się modlić o Miłosierdzie Jezusa i Maryi Dziewicy byśmy jako Naród się nie dali diabelskiej ideologii !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj