Prezydent Estonii: Rosja stara się skłócić inne państwa

Kategorie: 

Źródło: Vabariigi Presidendi Kantselei/ Andres Putting/ CC BY 4.0

Rosja stara się skłócić wszystkich międzynarodowych graczy w polityce, a przynajmniej tak twierdzi prezydent Estonii Kersti Kaljulaid, która oświadczyła to w wywiadzie dla stacji telewizyjnej LNT.


Zgodnie ze słowami Kaljulaid, Kreml postawił sobie na cel wpływanie na wszystkie państwa demokratyczne wykorzystując każdą szramę w samej demokracji. Szeroko zakrojona wojna informacyjna, która ma na celu uwieść umysły zachodnich obywateli, trwa już od dawna i skutkuje wzrostem nastrojów prorosyjskich.


Prezydent Estonii wierzy, że Rosji i tak nie uda się nawiązać konkretnego dialogu z Zachodem ani powrócić z nim do pełnej kooperacji nim poważne zmiany zajdą w samym największym kraju świata, z naciskiem na Moskwę i biuro polityczne.

 

Kersti Kaljulaid zgodziła się w wywiadzie ze słowami, że Estonia, Łotwa i Litwa nie mogą być nawet w takiej sytuacji postrzegane jako jeden organizm – bałtowie – choć, mimo to, kooperacja pomiędzy nimi pozostaje w tym regionie kluczowa. To właśnie współpraca ma, jej zdaniem, wyznaczać wartość krajów bałtyckich w polityce międzynarodowej.

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika fix

Trallllllla  Dzis po wyw. Gen

Trallllllla  Dzis po wyw. Gen.Pyt. u P. Moniczki mysle sobie, ze jest nie fajnie u nas (przypadkiem wpadl. na to)To jest to co mnie boli najbardziej w naszym kr. NIE SZANUJEMY SIE NAWZAJEM...chodzi mi o sam fakt wrecz.wypow.....w taki sposob jakby byl...no nie wiem zwyklym szarakiem...a to przeciez Gen....nie wiem 

Nie znam sie na wojsku, ale sory jesli nie szanujemy tych, ktorzy maja nas chronic....to jak ma byc w naszym kraju dobrze....i w tym momencie nie obchodzi mnie, co ta pani mowi....skoro we wlasnym kraju wladza nie szanuje swoich zoln.....

Poza tym jest dobrze, bo pisza niektorzy, ze jak masz ponizej 15 lat skladk... to prawdopod...nic nie dostaniesz...moze ktos napisze sprostowanie....co to znaczy....znow nas okradna......prosze czy ktos w tym siedzi i mi to wylusci....bo szlak mnie trafia....wiec...pora relaksu:

  • Słowianska mantra /AGMA/ wew sily i zdrowia 432Hz
  • Freedom, Pharrell Williams
  • Ona tanczy dla mnie
  • Przez kredyty frankowe, kabatet pod wyrwigroszem (tu mi sie filmik spodob,nie tekst pios;))

Wszystko na YT komu sie chce niech sobie poslucha...

I prosze przerekl. Grej z pier.cz, juz reklamuja druga......zawsze sie zastan. czemu ten film pochwala trakt.kobiet jak przedmiot...wiec na walent. lepiej skoczyc razem ze spadochronu albo wszystko inne tylko nie ten badziew.film....

Portret użytkownika Zenek ;)

" Ministerstwo Macierewicza

" Ministerstwo Macierewicza złamie tradycję, byleby okręt nosił nazwę ORP „Lech Kaczyński”? Chcą przechrzcić „Ślązaka”
http://natemat.pl/201401,ministerstwo-macierewicza-zlamie-tradycje-byleby-okret-nosi-nazwe-orp-lech-kaczynski-chca-przechrzczic-slazaka

Jeśli chodzi o wypadek premier Szydło, to brak śladów hamowania samochodu świadczy o oszustwie całej ustawki.

Kolejna zorganizowana ustawka z aktorami udającymi wypadek. Zniszczenia w aucie są takie jak w samochodzie który uderza o nieruchomą przeszkodę z prędkością około 30-40km/h (oczywiście w zależności od masy pojazdu, a tu wiemy że była duża ponieważ auta rządowe są wzmacniane). I w związku z tym pytanie, GDZIE SĄ ŚLADY HAMOWANIA? Każdy kierowca jak widzi przeszkodę ma odruch hamowania, dlaczego oni nie hamowali? Do tego wyrżnęli centralnie w drzewo, tak jakby celowali w jego środek. Prawda jest taka że nie hamowali bo taki mieli scenariusz do odegrania, aby media teraz karmiły publikę przed telewizorami własnie tym tematem, rozważając różne wersje, które i tak nie mają nic wspólnego z rzeczywistością a są tylko kolejnym etapem utrzymania uwagi niczego nieświadomej owczej publiczności siedzącej przed telewizorami lub czytającej gazety. W ten sposób odciągają uwagę od rzeczywiście istotnych kwestii i jednocześnie zapewniają sobie monopol na dostarczanie dezinformacji. "
(https://www.monitor-polski.pl/prof-maria-d-majewska-grozne-zanieczyszczenia-w-szczepionkach/comment-page-2/#comment-272139)

 

Portret użytkownika Ogo Pogo

Co za bzdury wypisujesz?Skąd

Co za bzdury wypisujesz?Skąd te informacje?Dzień po zdarzeniu byłem przy "świętym" dla jednych ,diabelskim dla drugich drzewie.Ślady hamownia widoczne mimo neutralizującej olej posypki.Drzewo ledwie draśnięte auto zdemolowane.Niemiecki szajs.Trabant.Auta wożące vipów winny być jak przysłowiowe "ziły". Kto przygotowuje specyfikacje dla zamawianych pojazdów?Przecież to auto które wiozło Panią Premier to odpustowy szajs.Co do prędkości kolumny mam spore wątpliwości.Wielokrotnie obserwowałem kolumny vipów .Generalnie zasada taka im niższy w hierachi kacyk tym więcej hałasu,sygnałów i zamieszania.Akurat w tym przypadku nie doszukiwałbym się spisku .

Portret użytkownika Zenek ;)

To jest CYTAT..... to jest

To jest CYTAT..... to jest CYTAT..... to jest CYTAT..... to jest CYTAT..... to jest CYTAT.... to raz

a dwa to to iż PISdzielce już próbują tego chłopaka wkrecić w "ZAMACH na żydło".... WMUSZAJĄĆ w niego zeznania......

więc sprawa jest "rozwojkowa" jak z wypadkiem jednego hitlerowca zwanego gieereeemkiem któremu w czasie jazdy jego "asystentka" loda ssała a za spowodowanie czołowego na przeciwległym pasie ruchu oskarzono kierowcę NIM POPRAWNIE JADĄCEGO.....

tu też będą mataczyć aż z chłopaka zrobią kolejnego B Kwietnia.... by kfaczyzm miał swoją męczennicę....

 

 

Portret użytkownika kolo21

150 lat zaboru ruskiego.To

150 lat zaboru ruskiego.To mało? A teraz zachód z nas niewolników zrobił, i w to jescze pejsaci i służby specjalne, plus nasi rządowo-urzędnicze złodzieje.Więc nikt nie jet dobry dla Polski.Taka jest prawda.A Putin i reszta to zwykły wasal narodu nie wybranego.Każdy, czy z prawej czy lewej, chce nas dymać.Więc nie ma za kim się opowiadać.Udają że się kłocą i browarka obalają razem.To jak za czasów rozbioru Polskiego, stwierdzić, czy jest się za Austrio-Węgrami, czy za Rosją.Jeden Chu.Kto był na Upadlinie i widział osobiście Banderowcow? Albo gwałcących i mordujących islamistów? Nikt? Mam wielu znajomych w Niemczech czy w Szwecji, i żaden tego nie potwierdził.A te fotki czy filmiki, to mogą być zwykli przebierańcy.Tak jak szkopy, przebierali się w Polskie mundury i mordowali.Czy żołnierze W.P udając żołnierzy wyklętych, paląc całe wsie.

kolo21

Strony

Skomentuj