Prezydent Emmanuel Macron, na problemy Afryki zalecił depopulację poprzez antykoncepcję

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Francuski prezydent Emmanuel Macron znowu dał popis szczerości. Tym razem zdiagnozował podstawowy jego zdaniem problem obecnej Afryki stwierdzając, że jest nim zbyt duża ilość dzieci u kobiet. Jego sugestia spotkała się z oburzeniem państw afrykańskich.

 

Macron stwierdził, że głównym problemem Afryki jest fakt, że każda kobieta ma 7-8 dzieci. Jego zdaniem taki przyrost naturalny jest problemem, bo można wydać miliardy euro na programy pomocowe, ale niczego nie da się w ten sposób stabilizować. Jego zdaniem odpowiedzią nie są pieniądze tylko depopulacja Afryki, którą można osiągnąć za pomocą antykoncepcji.

Po skutecznym zdławieniu przyrostu naturalnego Europejczyków, przyszedł czas na mieszkańców Afryki. Gdyby udało się zaimplementować na czarnym lądzie te same wzorce kulturowe pełne hedonizmu i wstrętu do rodziny a jednocześnie pełne zachwytu nad starokawalerstwem i homoseksualizmem czyli według lewackiej nowomowy: singlami oraz gejami. Innymi słowy wspiera się postawy, które nie rokują dużą szansą doczekania się potomstwa i są one bardzo popularne w społeczeństwach zachodnich. Teraz trzeba będzie jeszcze przekonać do tego Afrykańczyków, którzy płodzą się na potęgę nie zwracając uwagi na depopulacyjne plany naszych władców montujących z mozołem Nowy Porządek Świata - NWO.

 

Wczoraj w Londynie odbyła się konferencja, słynącej z promocji depopulacji Fundacji Billa i Melindy Gatesów, na temat tak zwanego "planowania rodziny". Podczas przemówienia zauważyła ona, że antykoncepcja to największa innowacja w walce z ubóstwem. Przypomina to do złudzenia to co opowiadał na szczycie G20 Emmanuel Macron, a skoro mówi niemal to samo jak pani Melinda, to może to oznaczać, że ktoś mądrzejszy kazał im tak mówić. Może to oznaczać, że depopulacja w Afryce wejdzie wkrótce w nową fazę.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika bit

Masakra, co z was za ludzie

Masakra, co z was za ludzie przecież Makron to Satanista, rytualne mordy dzieci czy wam to coś mówi czy depopulizacja Europy was nie dotyczy a Chemtralis ,a szczepionki ,a "lekarstwa ",a chemiczne żarcie to wszystko macie w Polsce i wam się wydaje że jesteście lepsi od nich .
Nie wy decydujecie ani oni nie decydują o liczbie ludności na ziemi czy jesteście wstanie to pojąć ? Żygać mi się chce !

Portret użytkownika ąę

Micron może gadać co chce

Micron może gadać co chce więc i ja (ale nie "cały kraj") mogę powiedzieć co sądze o tym.Co prawda ani Micron ani 99,99% Afrykańczyków nie przejmuje się ani mną ani Micronem.Nie mają pecetów  i dla nich prokreacja to sposób na biologiczne przetrwanie gdyż śmiertelność dzieci jest duża.I tu jest pewien dylemat (zwłaszcza dla chrześcijan- " bądżcie płodni i rozmnażajcię się" St.T-Rdz.} i Afrykańczycy to robią skutecznie pomimo AIDS, głodu i licznych chorób a mnawet nieznajomości Posma Świętego.Zupełnie odwrotnie niż posiadający wszystkie potrzebne środki do dostatniego życia Europejczycy a nawet niezbyt zamożna Polska. 500+ to oczywiście lipa i kit.

Portret użytkownika helaa

Pierwsze slowa makarona z

Pierwsze slowa makarona z korymi zgadzam sie w 1000%. uniceff i podobne lewackie syfy rozwiazac, kolory kastrowac i cieszyc sie wolnoscia... No chyba ze malo europie brudu na statkach przyplywa, codziennie to tylko jakos ok 8tys..

Portret użytkownika Quito Akita

NanoRurka jedynym chlubnym

NanoRurka jedynym chlubnym wyjątkiem wśród komentujących tutaj lewicowych i prawicowych ateistów. Poprawcie się w mysleniu bo boję się o przyszłość naszego pięknego  kraju Polski z takim zapleczem intelektualnym. 

Portret użytkownika Weles

Jak dla mnie to w sumie

Jak dla mnie to w sumie liberalne lewackie ideały o pełnym chillu, nie rozmnażaniu się, paradujących gejach i degrengoladzie są w sumie spoko pod jednym warunkiem. Że wszyscy ludzie na całym globie zaczną myśleć podobnie i nie będą wykazywać chęci dominacji nad innymi. Póki tak się nie stanie społeczeństwo białego człowieka ma być twarde, zdrowe, silne rodziną i gotowe do rywalizacji o własną przestrzeń życiową.

Portret użytkownika NanoRurka

Tyle ludzi tu pieprzy głupoty

Tyle ludzi tu pieprzy głupoty aż brak sił... To społeczeństwo jest po prostu ciemne , jadąc czy też płynąc do Europy zachodniej mają nadzieję że sobie dobrze życie ułożą ... Problem w tym że oni (Afrykanczycy) jako puste naczynia nabierają złych zwyczajów od muslimow oni się źli stają właśnie w momencie zetknięcia z kulturą islamską . Takie obozy czy też skupiska ludzi ,gdzie przeważa ludność szczególnie pochodząca z krajów arabskich niszczy czarnoskórych mam nadzieję że co niektórzy teraz zrozumieją ten fakt , podobne zjawiska w więzieniach zachodzą idziesz siedzieć przypuśćmy za niepłacenie alimentów a wychodzisz jako złodziej i nawet morderca . A macrona bym na pierwszym miejscu zlikwidował za to że się narodził . Każdy ma prawo decydować jakie i ile chce mieć potomstwa bo to jest taka nasza ewolucyjna natura i niech tego człowiek nie zmienia ... Najłatwiej jest iść drogą na skróty tak jak macron . Afryka pod względem surowcowym jest w czołówce najbogatszych kontynentów a taka jest biedna na to zagadnienie chyba nie muszę dalej nic mówić . Trzy może nawet dwa procent ludzkości posiada majątek równy reszcie świata . Rozwiązanie problemu Afryki aż ciśnie się na usta ... Wielkie korporacje wypompywuja kasę z Afryki to również trzeba brać pod uwagę . Dodatkowo trzeba mieć na uwadze iż to bardziej zamozniejsza ludność Afryki do nas się dostaje a nie skrajnie biedni ludzie którzy są niczemu winni . Bogactwa tych manipulatorów NWO dawno wszelką biedę i przemoc na ziemi by zakończyły ale nikt tego im nie odbierze ,ale spokojnie nadejdzie czas wielkiej zagłady i świat zostanie zresetowany by każdy miał równe szanse potem już tylko miłość i sprawiedliwość zapanuje .

Wake up people

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Problem w tym nanonrurko, że

Problem w tym nanonrurko, że w Afryce żadna para nie ma uświadomionego i podświadomego instynktu rodzicielskiego... Dzieci się rodzą, bo ta tłuszcza sie pier**** kto z kim  popadnie, szybko nie ucieka i na drzewo nie wskakuje. *********** u czarnuchów i muslinów to codzienny obowiązkowy posiłek, Nawet kuźwa nie wiedzą skąd te dzieci przychodzą na świat.

Jak zwierzęta w rui.. Jeno, że u zwierząt ruja jest dwa razy w roku a u tych zwierząt codziennie i conocnie...

Strony

Skomentuj