Prezydent Emmanuel Macron, na problemy Afryki zalecił depopulację poprzez antykoncepcję

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Francuski prezydent Emmanuel Macron znowu dał popis szczerości. Tym razem zdiagnozował podstawowy jego zdaniem problem obecnej Afryki stwierdzając, że jest nim zbyt duża ilość dzieci u kobiet. Jego sugestia spotkała się z oburzeniem państw afrykańskich.

 

Macron stwierdził, że głównym problemem Afryki jest fakt, że każda kobieta ma 7-8 dzieci. Jego zdaniem taki przyrost naturalny jest problemem, bo można wydać miliardy euro na programy pomocowe, ale niczego nie da się w ten sposób stabilizować. Jego zdaniem odpowiedzią nie są pieniądze tylko depopulacja Afryki, którą można osiągnąć za pomocą antykoncepcji.

Po skutecznym zdławieniu przyrostu naturalnego Europejczyków, przyszedł czas na mieszkańców Afryki. Gdyby udało się zaimplementować na czarnym lądzie te same wzorce kulturowe pełne hedonizmu i wstrętu do rodziny a jednocześnie pełne zachwytu nad starokawalerstwem i homoseksualizmem czyli według lewackiej nowomowy: singlami oraz gejami. Innymi słowy wspiera się postawy, które nie rokują dużą szansą doczekania się potomstwa i są one bardzo popularne w społeczeństwach zachodnich. Teraz trzeba będzie jeszcze przekonać do tego Afrykańczyków, którzy płodzą się na potęgę nie zwracając uwagi na depopulacyjne plany naszych władców montujących z mozołem Nowy Porządek Świata - NWO.

 

Wczoraj w Londynie odbyła się konferencja, słynącej z promocji depopulacji Fundacji Billa i Melindy Gatesów, na temat tak zwanego "planowania rodziny". Podczas przemówienia zauważyła ona, że antykoncepcja to największa innowacja w walce z ubóstwem. Przypomina to do złudzenia to co opowiadał na szczycie G20 Emmanuel Macron, a skoro mówi niemal to samo jak pani Melinda, to może to oznaczać, że ktoś mądrzejszy kazał im tak mówić. Może to oznaczać, że depopulacja w Afryce wejdzie wkrótce w nową fazę.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika piaskoludek

To jest jedyna mądra rzecz,

To jest jedyna mądra rzecz, którą powiedział. Liczba ludności w Afryce prawie podwoi się do 2050 r. i osiągnie 2,5 mld ludzi. Czy szanowny Pan redaktor ma pomysł, jak sobie wtedy poradzić z taką ilością klimatycznych uchodźców? Bo eksodus z Afryki (i nie tylko) jest nieunikniony. 

Portret użytkownika bit

Masakra, co z was za ludzie

Masakra, co z was za ludzie przecież Makron to Satanista, rytualne mordy dzieci czy wam to coś mówi czy depopulizacja Europy was nie dotyczy a Chemtralis ,a szczepionki ,a "lekarstwa ",a chemiczne żarcie to wszystko macie w Polsce i wam się wydaje że jesteście lepsi od nich .
Nie wy decydujecie ani oni nie decydują o liczbie ludności na ziemi czy jesteście wstanie to pojąć ? Żygać mi się chce !

Portret użytkownika ąę

Micron może gadać co chce

Micron może gadać co chce więc i ja (ale nie "cały kraj") mogę powiedzieć co sądze o tym.Co prawda ani Micron ani 99,99% Afrykańczyków nie przejmuje się ani mną ani Micronem.Nie mają pecetów  i dla nich prokreacja to sposób na biologiczne przetrwanie gdyż śmiertelność dzieci jest duża.I tu jest pewien dylemat (zwłaszcza dla chrześcijan- " bądżcie płodni i rozmnażajcię się" St.T-Rdz.} i Afrykańczycy to robią skutecznie pomimo AIDS, głodu i licznych chorób a mnawet nieznajomości Posma Świętego.Zupełnie odwrotnie niż posiadający wszystkie potrzebne środki do dostatniego życia Europejczycy a nawet niezbyt zamożna Polska. 500+ to oczywiście lipa i kit.

Portret użytkownika helaa

Pierwsze slowa makarona z

Pierwsze slowa makarona z korymi zgadzam sie w 1000%. uniceff i podobne lewackie syfy rozwiazac, kolory kastrowac i cieszyc sie wolnoscia... No chyba ze malo europie brudu na statkach przyplywa, codziennie to tylko jakos ok 8tys..

Portret użytkownika Quito Akita

NanoRurka jedynym chlubnym

NanoRurka jedynym chlubnym wyjątkiem wśród komentujących tutaj lewicowych i prawicowych ateistów. Poprawcie się w mysleniu bo boję się o przyszłość naszego pięknego  kraju Polski z takim zapleczem intelektualnym. 

Strony

Skomentuj