Prezydent Czech nie chce przyjmować uchodźców do swojego kraju, obawiając się terroryzmu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Prezydent Czech Miloš Zeman uważa, że jego kraj powinien odrzucić wszystkie wnioski o przyjęcie uchodźców, aby zapobiec „barbarzyńskim atakom”, podaje Reuters.

 

 

 

„Nasz kraj nie może sobie pozwolić, aby narażać się na niebezpieczeństwo, jak Francja i Niemcy. Poprzez ich politykę, będziemy tworzyć podatny grunt dla barbarzyńskich ataków "- powiedział Jiri Ovchacek, przedstawiciel Prezydenta Republiki Czeskiej.

 

Miloš Zeman jest najbardziej zagorzałym przeciwnikiem przyjmowania uchodźców w Republice Czeskiej. Sprzeciwia się inicjatywom rządu Bohuslava Sobotka, który chce przyjąć migrantów z obozów w Turcji.

 

Wcześniej Miloš Zeman opowiedział się za prawem do posiadania broni ze względu na zagrożenie terroryzmem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika XaX

Zamienimy jednego wasala na

Zamienimy jednego wasala na drugiego wasala i co to zmieni? Dalej będziemy tak samo wykorzystywani i dalej będziemy buforem tylko dla innych krajów w razie wojny ... Wy macie jakiś syndrom poddańśtwa że zawsze szukacie wielkiego brata? 

Portret użytkownika keri

Na słowa prezydenta Czech

Na słowa prezydenta Czech powinna byc natychmiast wspierająca i wzmacniająca wypowiedź dudu.

Takie głosy trzeba wykorzystywać do ochrony własnego kraju przed (h)ujnią gejropejską, zanim wydostaniemy się z tego bagna. Dudu nie ma o tym pojęcia, on wie tylko, że ma zniszczyć naród szczepionkami, chemtailsami i obcymi wojskami.

Czy dudu zrobił coś dla Polaków? Przeciw Polakom to owczem i nie mało.

Strony

Skomentuj