Prezydent Chin nakazał armii szykować się do wojny

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W środę w Chińskiej Republice Ludowej tysiące żołnierzy zostało postawionych przed prezydentem kraju. Należy zauważyć, że tak dużego wydarzenia militarno-politycznego nie było od wielu lat. Xi Jinping w swoim przemówieniu stwierdził potrzebę pilnego ulepszenia potencjału wojskowego Chin.

 

Ponadto, rządzący dali do zrozumienia żołnierzom, że w każdej chwili jednostki militarne mogą wejść na pole bitwy i będzie to walka o wszystko na śmierć i życie. Tak więc ludzie w armii są przygotowywani moralnie do nadchodzących wydarzeń.

 

W sumie Głowa Państwa przemawiała do siedmiu tysięcy żołnierzy, ale oświadczenia prezydenta wysłuchano w czterech tysiącach baz wojskowych. Przemówienie było transmitowane na żywo dla wszystkich jednostek: lądowej, powietrznej, morskiej, a nawet rakietowej. Warto zauważyć, że jednostka rakietowa została wcześniej rozwiązana, ale w 2016 roku została ponownie przywrócona. Ogólnie rzecz biorąc, obecnie potencjał Chin to około 2500 pocisków o różnej sile rażenia i zasięgu zniszczenia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ejże, miłośnicy chińczyka!

Ejże, miłośnicy chińczyka! Spójrzcie na link, ale ostrzegam! Jest wyraźnie napisane w świętych katolickich i żydowskich pismach że ''uczynię znak na ryjach plemienia kainowego.'' Jak by się tak bezstronnie zastanowić nad tym zagadnieniem, to faktycznie skośnoocy odstają od reszty ludzi z wyglądu. A cywilizacja azjatycka też ma zupełnie odmienne podejście do życia, tam liczy się tylko stado jednostka jest niczym i nie istnieje. Można by rzec iż to jest filozofia szarańczy. Tego pragniecie? A teraz link:

https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/10/kanibalizm-to-nie-fikcja/

Portret użytkownika drako_tr

Dziadek, szukałem i nie

Dziadek, szukałem i nie znalazłem, ale jeszcze pogrzebię...bo te miniaturki, nawet w photoshopie ciężko jest przeanalizować, tylko na dwóch nieco widać przeróbki, ale to troszkę za mało, by udowodnić, iż są sfałszowane....chociaż i tak mam pewność, że nie są prawdziwe.

Strony

Skomentuj