Prezydent Brazylii chory na COVID-19

Kategorie: 

Źródło: Internet

No i stało się. „Grypka”, która od kilku miesięcy infekuje świat, dopadła i prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro.

Prezydent Brazylii informując o tym media najpierw przemawiał w maseczce, by chwilę potem ostentacyjnie ją ściągnąć. Leczy się hydroksychlorochiną, którą do niedawna zachwalał Donald Trump, ale która została już wycofana z grona kandydatów na skuteczny lek przeciwko COVID-19. Jair Bolsonaro od początku lekceważy tego wirusa, nazywa go „zwykłą grypą”.

Jednak sytuacja w Brazylii jest bardzo trudna. Oficjalna liczba zakażonych zbliża się do 2 milionów, zmarło już prawie 70 tysięcy osób. Cały czas jednak docierają informacje, że statystyki są bardzo zaniżone, i rzeczywisty wymiar epidemii w tym kraju jest znacznie bardziej niekorzystny. Mówi się nawet o kilkudziesięciu milionach zakażonych.

 

Oczywiście prezydentowi Bolsonaro należy życzyć, tak jak wszystkim chorym, jak najszybszego powrotu do zdrowia, ale i większej pokory, bo najwyraźniej ciągle nie docenia tego wirusa.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika wacek

Widziałem filmik o tym jak

Widziałem filmik o tym jak zdenerwowani brazylijscy parlamentarzyści wybrali sie na wycieczkę do zakaźnego szpitala w którym rzekomo umarło tysiące osób. Włamali się siłą do środka a tam pustka, zero pacjentów... zero personelu, jakieś ciecie z ochrony się tylko burzyły.

Portret użytkownika Piotr Chmielewski

ZmianyNaZiemi... Co się z

ZmianyNaZiemi... Co się z wami stało?! Jeszcze kilka lat i będziecie jak WP, Interia czy Onet.
P.S. Panie Marcinie Kozera - "Look at my face, Im fine" Nie wiem czy zna pan angielski i ma pan chociaz troche rozumu, zeby zrozumiec ze zrobil to specjalnie, z premedytacja... Jest pelno amatorskich filmow z Brazylii gdzie mieszkancy wybieraja sie do tych szpitali chorob zakaznych i co ???!!! SZOK! PUSTO, NIC TAM SIE NIE DZIEJE !!! Covid i ten caly wirus to sciema, to Bolsonaro chcial pokazac!!!

"...Bolsonaro należy życzyć, tak jak wszystkim chorym, jak najszybszego powrotu do zdrowia, ale i większej pokory, bo najwyraźniej ciągle nie docenia tego wirusa." hahahahahhah MA SA KRA !!

"Nie ma czegoś takiego jak społeczeństwo. Są tylko pojedynczy mężczyźni, kobiety i rodziny."   - Margaret Thatcher

Skomentuj