Prezydent Austrii ogłosił, że w ramach walki z islamofobią wszystkie kobiety powinny nosić chusty

Kategorie: 

Źródło: © European Union 2017 - European Parliament

Zachodnia Europa z uporem maniaka wmawia nam, że zamachy terrorystyczne dokonywane przez radykalnych islamistów nie mają nic wspólnego z islamem. Co więcej władze utrzymują, że społeczeństwa "chorują" na islamofobię i należy je z tego wyleczyć, zaś nikogo nie interesuje nienawiść obcokrajowców względem Europejczyków. To tak jak w USA gdzie napaść na czarnoskórych jest rasizmem, ale ataki na białych są traktowane jak zwykłe przestępstwa, które rzekomo nie mają niczego wspólnego z uprzedzeniami rasowymi.

 

Wschodnia część Europy kategorycznie sprzeciwia się przyjmowaniu tzw. uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Tymczasem Zachód postępuje dokładnie odwrotnie - tamtejsze rządy ignorują fakt, że wśród imigrantów znajdują się islamscy terroryści. Każdy kolejny zamach jest przecież dokonywany przez wyznawców "religii pokoju" i z jakiegoś powodu to tamtejsze społeczeństwa mają się dostosowywać. Europa dwóch prędkości stała się więc faktem.

Pomysł nowego prezydenta Autrii Alexandra Van der Bellena doskonale obrazuje całą sytuację. Zapytany o kwestię zakazu noszenia burki na terenie kraju postępowy polityk odpowiedział, że każda kobieta ma prawo nosić co zeche. Van der Bellen zwrócił jednak uwagę na postępującą islamofobię i zapowiedział, że rząd może zwrócić się do wszystkich kobiet, nie tylko muzułmanek, aby założyły chusty na znak solidarności.

Warto zadać pytanie dlaczego świat arabski nie solidaryzuje się z Europejczykami, którzy giną podczas zamachów? Dlaczego muzułmańscy mężczyźni na znak protestu nie zgolą brody a kobiety nie założą krótkich spódnic? Jak widać tolerancja i solidarność działa tu tylko w jedną stronę.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Bee

Jak łatwo jest narzucac

Jak łatwo jest narzucac kobietom co powinny robic szczegolnie takim chorym polityk. Jak ten powyzej. A ile takich kobiet jest zmuszonych do noszenia tego czegos na glowie to juz niewazne, bo przeciez z samej wygody tego nie nosza...

Portret użytkownika romell

Alexandr Van der Bellena

Alexandr Van der Bellena chyba sobie coś popi..dolił, to kto jest niby gościem u kogo ? Myślę że Panu Prezydentowi Dudzie nie wpadnie do głowy szerzenie takich herezji jak nie chce przewrotu w polskim kraju.  

 

Portret użytkownika rochel57

Stetryczały, bezmyślny wróg

Stetryczały, bezmyślny wróg Nr 1 austriackiego społeczeństwa.

Ta plaga debilizmu samozagłady musi być konkretnego autorstwa. Tzn. sorosowe itd, itp, to oczywistość. Natomiast ta jednomyślność rządzących może wynikać z paru powodów: zastraszania, prania mózgu werbalnie, oddziaływaniem energetycznym na podświadomość lub/i podawaniem środków farmakologicznych, tzw. zmiękczaczy. Ludzie bez wiary /czyt.: bez kregosłupa/, są podatniejsi na wszelką ingerencję z zewnątrz, gdyż ich wewnętrzna pustka musi zostać czymś wypełniona. Nie będę odnosił się do katolicyzmu, gdyż w wielu przypadkach jego wyznawcy popadają w skrajności minimum humorystyczne, a ich wiara to duchowa deformacja. Natomiast "sąsiedzki" Nam islam, ma tak ogromne oddziaływanie na te mało co pojmujące niebożęta, że w ogłupieniu swym są tak mocno scaleni, że siła ich jest bardzo trudna do pokonania. Islam buduje głównie męski szowinizm, a ogłupionemu wmówić, iż jest nieomylny, najważniejszy, a jego wiara musi być wszędzie, bo to jedna i jedyna, jest bardzo łatwo. Indokrynacja od przedszkola ma takie oddziaływanie, jak i ta w Korei Płn... Zaryzykuję tezą, że gdyby nacje islamskie indoktrynować czymś pozytywnym, także bezkrytycznie pójdą w ogień dla innej, moralno-ludzkiej idei, w której nie ma mowy o zabijaniu i czekajacych w Niebie hurysach

Portret użytkownika witek

Proponuje najpierw czegoś się

Proponuje najpierw czegoś się dowiedzieć, a potem analizować bo to nie "zastraszanie, pranie mózgu werbalnie, oddziaływanie energetyczne na podświadomość lub/i podawanie środków farmakologicznych" powoduje takie działania - tylko świadome wprowadzanie zapisanego w manifeście z Ventotene planu komunistycznej Europy. Jest to program zapisany wprost w latach 40tych, nie ma tu żadnych niedomówień, wystarczy przeczytać.

Portret użytkownika rochel57

Co poczytać ? A jest tam

Co poczytać ? A jest tam napisane, że kilkadziesiąt lat później, kiedy wydawałoby się, że ludzkość zmądrzełe/dojrzeje, taki ogrom tumanów pójdzie w tym samobójczym kierunku ? A może Nostradamus pisał, tylko nie poczytałem.

Strony

Skomentuj