Premier Węgier Viktor Orban nazwał islamskich imigrantów "muzułmańskimi najeźdźcami"

Kategorie: 

Źródło: Flickr/European People's Party/CC BY 2.0

Premier Węgier trafnie wyjaśnił na czym polega dzisiejsza nielegalna migracja z państw Afryki i Azji do Europy. Nie mamy do czynienia z masowym napływem ludzi, którzy uciekają przed wojną czy prześladowaniami. Muzułmanie zalewają nasz kontynent, aby stworzyć tu swoje własne społeczeństwa i z biegiem czasu zaprowadzić swój własny porządek, co doskonale widać już na przykładzie Francji, Niemiec, Danii i Szwecji.

 

Viktor Orban w wywiadzie dla niemieckiej gazety Bild wskazał na wielki szlak imigrantów, który przebiega z Turcji przez Bałkany aż do Niemiec. W 2015 roku setki tysięcy, a być może nawet milion ludzi przedzierało się przez granice państw Europy Południowo-Wschodniej. Zanim zdołali dotrzeć do węgierskiej granicy musieli przejść przez Grecję, Macedonię i Serbię. Viktor Orban zwrócił uwagę, że nie są to państwa tak bogate jak Niemcy, ale są przynajmniej stabilne.

 

Skoro imigranci chcieli za wszelką cenę dotrzeć do Niemiec to znaczy, że nie uciekali raczej przed wojną i przybyli do nas w innym celu. Sądząc po tym, co obserwuje się w krajach Europy Zachodniej można stwiedzić, że celem muzułmańskich imigrantów jest po prostu kolonizacja kontynentu i utworzenie osobnych, odmiennych kulturowo i zamkniętych społeczeństw.

Viktor Orban nazwał tych ludzi muzułmańskimi najeźdźcami i dodał, że wielokulturowość jest tylko iluzją a chrześcijanie i muzułmanie nigdy się nie zjednoczą. Powiedział również wprost, że to Niemcy chciały przyjmować tych imigrantów w przeciwieństwie do Węgier i reszty państw Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Europejska lewica robi dosłownie wszystko, aby zalegalizować nielegalną imigrację. Francja zamierza dodatkowo sprowadzać nachodźców samolotami prosto z Afryki, podczas gdy Niemcy organizują kampanie, na których przedstawiają muzułmanów i murzynów jako typowych Niemców. Szwecja stara się ukrywać przestępstwa popełniane przez imigrantów i "zachęca" Szwedów to zbudowania nowego wielokulturowego państwa, z kolei Włochy i Grecja funkcjonują niczym dwa wielkie obozy dla nachodźców. Muzułmanie mają świadomość tego, że Europejczycy rodzą bardzo mało dzieci i dlatego chcą wykorzystać dziurę demograficzną, aby w kolejnych dekadach zdobyć Europę.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika lipka

Tak po prawdzie to nie

Tak po prawdzie to nie wiadomo do końca po jaki kij makrela sprowadziła muzułmanów do Europy, ani z nich robotnicy, ani służący, ani naukowcy, ci ludzie nic sobą nie reprezentują. Zasiedlają swoje ziemie od stuleci, z Europą nic ich nie łączy, dla nich Europa to jak dla nas kosmos, wrogi świat który ich nie chce. Oni są jak z innej bajki i w tej bajce na swojej ziemi powinni pozostać. Wszystko co w Afryce zostało zbudowane przez ostatnie wieki istnieje dzięki Europejczykom. Afrykanie zatrzymali się w rozwoju setki lat temu i tak trwają do dziś. Jeszcze w dziejach ludzkich nie zdarzyło się by barbażyńcy byli motorem dla rozwoju cywilizacji, cywilizacja zawsze zostaje cofnięta do poziomu dzikich, którzy siłą i terrorem wprowdzają swoje prawa nie respektując żadnych innych. Niestety, wprowadzanie tzw. demokracji w Afryce to jak włożenie kija w mrowisko i to mrowisko teraz przyszło do Europy. Powinniśmy wiedzieć kto stoi za destabilizacją kontynentu, czyje decyzje, czyje zaproszenia, kto pociągał za sznurki europejskich marionetek, komu wystawić rachunek. Wyprani z mozgów europejscy "przywódcy" myśleli, że to będzie tak jak było w ich koloniach gdzie mieli całą władzę nad podbitymi krajami, teraz role się odwróciły, Europa staje się zamorską kolonią afrykanów i ich fundamentalizmu.

Sam premier Węgier nic nie wskóra jeśli nie będzie miał poparcia innych krajów, to on pierwszy przeciwstawił się najazdowi dzikich za co był prawie wyklęty przez zachodnie marionetki. Dziś wie, że ma nasze poparcie i innych krajów środkowej Europy bo postąpił słusznie zatrzymując niechcianych gości u swoich bram. Niestety polskie marionetki za naszymi plecami otworzyli unijną granicę dla Ukraińców, poszły milionowe przelewy na "pomoc" w rewolucji i destabilizacji regionu, teraz gdyby ci przyjezdni sąsiedzi mieli inny kolor skóry nasze ulice wyglądałyby jak ulice Londynu czy Paryża. Pół biedy jeśli przyjechali tylko za pracą. 

Jedna ciekawostka, wiecie kto wykupuje nowo budowane mieszkania w osiedlach zamkniętych w dużych miastach, prym wiedzie oczywiście stolica, tylko jedno mieszkanie na dziesięć kupuje Polak, pozostałe wykupują obcokrajowcy.

Portret użytkownika inzynier magister

Ciekawe że w Polsce nie mamy

Ciekawe że w Polsce nie mamy takiego polityka który by tak mówił ! Niestety u nas jest zbyt duża diaspora NWO i nie możemy miećtakich polityków w sejmie i sencie, zamiast tego mamy dwie partie filantropa, muzyka i partię prawa i słabości enwuowskiej... Módlmy siędo Jezusa o zmiłowanie i o ratunek od Ducha Świętego bo Duch Święty może nas poprowadzić do odkrycia tajemnic wszechświata !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Artus

Magister piszesz a nie

Magister piszesz a nie myślisz. Po co mam się modlić do wymyślonego przez żydów jezusa niby syna boga który mówi w pismach nie świtych, że jesteśmy synami bożymi i ten nasz ojciec jak piszesz morduje swoje dzieci. Magister jesteś opłaconym żydem i kontynujesz kłamstwo rozpoczęte dwa tyśiące lat temu.

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

Magister inzynier musisz

Magister inzynier musisz wiecej koronek odmawiac, muzulmanie modla sie 5x dziennie, a jak ty modlisz sie tylko wieczorem albo w niedziele tylko no to taka jak obecna wladza to jest maximum co mozesz od jezusa dostac...

Strony

Skomentuj