Premier Turcji twierdzi, że w Europie wkrótce wybuchnie święta wojna!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W przeciągu ostatnich kilku lat wielokrotnie ostrzegaliśmy przed islamizacją naszego kontynentu. Wiele mówiło się o tym, że zderzenie kultur jakie obserwujemy obecnie w Europie prędzej czy później doprowadzi do wielkiej wojny. Ostrzeżenia te były niestety zwykle bagatelizowane a każdy kto obawiał się najazdu muzułmanów był automatycznie nazywany rasistą.

 

Islamizacja Europy przebiega szybko i sprawnie za przyzwoleniem Unii Europejskiej. Należy nazywać rzeczy po imieniu - to nie jest jakiś tam kryzys migracyjny. To nie jest przypadek, że miliony muzułmanów chcą osiedlić się na naszym kontynencie. W większości to nie są pokojowi uchodźcy, tylko ludzie, którzy chcą zaprowadzić w Europie własny porządek, własne prawo i własną religię.

Turcja najwyraźniej przestała już nawet ukrywać się ze swoimi zamiarami. Premier Turcji Mevlüt Çavuşoğlu, komentując holenderskie wybory parlamentarne oraz porażkę przeciwnika islamizacji Geerta Wildersa stwierdził, że między partiami politycznymi w tym kraju nie ma żadnej różnicy. Powiedział, że socjaldemokraci oraz "faszysta Wilders" mają taką samą mentalność i prowadzą całą Europę ku upadkowi.

 

Najbardziej niepokojąco brzmiały jego słowa o tym, że wkrótce wybuchną na naszym kontynencie "święte wojny". Çavuşoğlu miał oczywiście na myśli wojny religijne, a skoro Turcja w ostatnim czasie nieustannie zarzuca Europie stosowanie zachowań rasistowskich to można z jego wypowiedzi wywnioskować, iż chodzi tu o wojnę między Europejczykami a muzułmanami. Obie kultury nie są przecież ze sobą kompatybilne, co ewidentnie widać na przykładzie wielu państw.

Czy wypowiedź tureckiego premiera jest sygnałem dla muzułmanów żyjących na naszym kontynencie? Czy to oznacza, że wkrótce nastąpi Ten Dzień - niezwykle ważny z punktu widzenia wyznawców islamu? Chcąc nie chcąc, Europa musi wreszcie podjąć konkretne działania by przeciwstawić się tej inwazji, lecz bez względu na to czy poszczególne państwa zaczną się bronić przed najazdem muzułmanów, czy pozostaną kompletnie bierne, wybuch wojny religijnej wydaje się być nieunikniony.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Alien1974

Wojna wybuchnie, a jeśli

Wojna wybuchnie, a jeśli doniesienia się potwierdzą,.że przez polską granice przeszły transporty z bronią, które trafią w ręce terrorystów, Polska zostanie odizolowana; skoňczy się 500+, ogólnie będzie smród i ubóstwo. Ale to nie wszystko.  Trump wycofa Amerykanów, ponieważ nie będzie narażał swoich żołnierzy, w kraju, w którym SKW bez wiedzy premiera robi sobie jakieś deale z wrogim wobec NATO wywiadem. Innymi słowy będzie nieciekawie, rządzący z Klerem pochowają się do dziur, a reszta co ćpa koks z kadzideł będzie czekać na porwanie przez Jezusa na chmurę aż nadejdzie śmierć - Maryja zawsze Żydówka znowu zapomni o Polakach jak w 1939 roku i Polska zniknie. Bo jesteście głupi, obłudni i podli. 

Portret użytkownika Kimbur

To się jeszcze okaże.

To się jeszcze okaże. Przepowiednie były innego autorstwa a tenże jedynie popagatorem jest. Będzie huk. Będzie przesunięcie Ziemi. Bedą 3 dni ciemności. Nie spieszmy się do okropności!

Portret użytkownika SurvivorMan

Wymysł Szatana??? Raczej

Wymysł Szatana??? Raczej biblijnego Boga! Boga wspólnego dla Chrześcijan, Muzułmanów i Żydów! Szatan (zgodnie z treścią Biblii) zabił 10 osób (dzieci Hioba) i to przy współpracy z Bogiem... Bóg natomiast osobiście, lub przy pomocy takich psychopatów jak Mojżesz, wymordował (zgodnie z treścią Biblii) blisko
2 500 000 ludzi, a biorąc pod uwagę wszystkie plagi i katastrofy jakie wywołał, szacunkowo nawet 28 000 000 ludzi!!! Nierzadko mordował na tle etnicznym i wyznaniowym, więc o czym Ty mówisz?
Ten cały Wasz "Szatan" (nie twierdzę że jest dobry, kimkolwiek jest), w porównaniu do Waszego Boga, to Matka Teresa!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Eva11

ich argumentem jest to ,ze

ich argumentem jest to ,ze nie musza czytac...

a 90 % po jej przeczytaniu zastanawia sie ...50 -watpi .....

wiec nie oczekuj ,ze zrozumieja ...moga jedynie aby nie burzyc jedynej choc tylko uslyszanej prawdy , kpic z Tych co czytaja...

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Kimbur

Tymczasem poranek w mieście

Tymczasem poranek w mieście Łodzi powitał mieszkańców zmasowanym nalotem chemtrailowym. Ni stąd, ni zowąd pojawiły się samoloty, które zasnuły niebo rozlewającymi się smugami, ułożonymi w niebiańskie kratownice. Kratownice te zaczęły rozmazywać się by stworzyć delikatną szarą zasłonkę na niebie, zwłaszcza od wschodniej strony; Słonko szybko przyblakło.

Co ciekawe - bardzo wielu ludzi wcale nie zwraca na to uwagi! "Chmurki się robią" - mówią. Nie dziwi ich, że dzień wcześniej nie pojawiały się samoloty, że nie było smug. 

To ja pytam: Co ludziom zadano, że nie widzą co wokół nich się dzieje?!

Portret użytkownika Eva11

nie wysylac pod topor ,a

nie wysylac pod topor ,a zrobic cos co przyniesie rezultat ...bo pisanie na necie o tej wlasnie kwesti jest tylko malym slabo widocznym punkcikiem w tonie badziewia ..

chyba w tym tkwi problem jak ich obudzic do dzialania ...

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj