Premier Słowacji oświadczył, że wojna w Europie Wschodniej jest nieunikniona

Kategorie: 

Premier Słowacji, Robert Fico - Źródło: blogovisko.sk

Sytuacja na Ukrainie jest na tyle poważna, że już tylko zupełnie niepoprawni optymiści twierdzą, że wojna w naszej części Europy jest nierealna. Okazuje się, że świadomi zagrożenia są politycy, tylko nie zawsze przekazują takie informacji gawiedzi. Sensacyjne informacje w tym zakresie przekazał premier Słowacji, Robert Fico.

 

W wywiadzie dla słowackiej gazety "Hospodarskie nowiny" Fico oświadczył, że istnieje realne ryzyko wojny na duża skalę, którą miałaby zapoczątkować eskalująca się niebezpiecznie sytuacja na Ukrainie. Zapytany o powody takich stwierdzeń oświadczył, że otrzymał na ten temat wiarygodne informacje od niemieckich polityków.

 

W wywiadzie słowacki premier oświadczył między innymi, ze istnieje 70 % szans na to, że konflikt ukraiński rozleje się poza ten kraj i może dosięgnąć Słowacji i innych krajów z Europy Wschodniej. Robert Fico dodał, że nie zamierza ukrywać tych informacji przed swoimi obywatelami, którzy muszą mieć świadomość tego w jak niebezpiecznych czasach żyjemy.

 

Interesująco brzmią też jego kolejne deklaracje, wedle których konflikt ukraiński to tak naprawdę pole konfrontacji USA i Rosji, a UE jest tylko pionkiem w tej grze. Polityk dodaje, że informacje o możliwej wojnie ma z wiarygodnych źródeł i trzeba to traktować bardzo poważnie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Pantałyk

NIE BĘDZIE WOJNY. Czy nie

NIE BĘDZIE WOJNY.
Czy nie widzicie, że jak na razie jesteście jej jedynymi emisariuszami i "pierwszymi jaskółkami"? Zastanówcie się, co myśląc w ten sposób wzmacniacie i w którą stronę kierujecie energię i uwagę. I kogo tym samym wspieracie. Zastanówcie się dobrze, zanim po raz kolejny wypowiecie się w tej kwestii lub zastukacie w klawiaturę...
 

Portret użytkownika Ewiak Ryszard

Rzeczywiście wchodzimy w

Rzeczywiście wchodzimy w trudny okres czasu. W Biblii nazwany jest on "dniem Pańskim" (Objawienie 1:10). Będzie to czas sądu. Rozpocznie się globalną wojną jądrową (Daniela 11:29b,30a; Mateusza 24:7; Objawienie 6:4). Potem będzie zdeptana symboliczna Jerozolima - mniejszości chrześcijańskie (Daniela 11:34,35; Mateusza 24:15; Objawienie 11:2,7). "Ohydą spustoszenia" - "bestią" - będzie przyszły rząd światowy. Potem będzie czwarta wojna światowa. Tym razem triumfować będzie Rosja i jej sojusznicy (Daniela 11:40-43; Łukasza 21:25; Objawienie 13:3). Potem spustoszony zostanie "Wielki Babilon" - wielkie kościoły (Objawienie 17:1-18). Dopiero potem będzie Armagedon (Objawienie 19:19). Wtedy zostanie usunięty rząd światowy i pozostałe elementy systemu władzy. Rządy nad światem przejmie Jezus i Jego ekipa. O to modlimy się, mówiąc: "Niech przyjdzie królestwo Twoje". Ostatnim znakiem poprzedzającym ów "dzień" będzie powrót, występującej w roki "króla północy" - Rosji (Daniela 11:29a). 

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika Medium

admin napisał:Interesująco

admin wrote:
Interesująco brzmią też jego kolejne deklaracje, wedle których konflikt ukraiński to tak naprawdę pole konfrontacji USA i Rosji
Bo tak jest drogi adminie i za wschodnimi granicami tego nie ukrywają. Nie wiedziałam tylko, że i w Słowacji. Mądrego mają premiera. Nasz Tusk też coś swego czasu przemycał do opinii publicznej.

Portret użytkownika Zenek :)

  Wedle informacji jakie

 
Wedle informacji jakie można znaleść w necie USA a co za tym idzie cały pozostały nazistowsko-semicki "zahod" ma rok do dwóch na rozpętanie wojny nim pochłonie go bezmiar problemów z własnymi, "narodowymi" walutami.
 
Te przymiarki do wywołania wojny widać nieustannie. Właśnie trwa wojna walutowa z Rosją i jest przymiarka do podobnej z Chinami. Ostatnim modnym "akcentem" jakie wyszczekało biuro naczelnego gebbelsa 4 rzeszy z londynu są "szykowane na święta gojom zamachy samolotami" (ciekawe czy ponownie malezyjskimi). Teraz premier Słowacji otwarcie mówi o wojnie w Europie Środkowo-Wschodniej tym pewniejszej skoro Gazprom wycofał się z budowy południowej nitki gazociągu (po co ma marnować kasę na coś co ulegnie w czasie wojny i tak zniszczeniu).
 
Nazistowskim parchom zależy na wojnie bo tak im każe przesiąknięty rasową nienawiścią do ludzi (gojów) Main Kampf zwany tora. Wojna, wedle ich wierzeń, da im już niekwestionowaną władzę nad światem, da im "miliony gojów do zażynania na ołtarzach demona yahwe", da im niekwestionowane pole do wprowadzenia gestapowskiego terroru znanego ze starego testamentu a o jakim można poczytać chociażby ze wspomnień o Rzeziach Wołyńskich (banderowcy to syjonisci o czym się niechętnie wspomina) jak się te bydlęta pastwiły nad Polakami za samo bycie Polakiem. Dlatego też każdym możliwym sposobem dążą do jej rozpętania co widać chociażby przy próbach nazistowskiego żydowskiego rządu z kijowa przy wysadzeniu elektrowni atomowych w Zaporożu "na techniczną awarie" tak jak to zrobiono z Czernobylem czy Fukushimą (obie to celowy sabotaż). To będzie potraktowane przez Rosję (sabotaż z emisją nukleoidów) jako atak brudną bombą na jej terytorium. Gdzie poleci zwrotna atomówka można jedynie zgadywać (? telaviw, londyn, bruksela ?). A potem już debile zaczną się wyżynać głośno wrzeszcząć yahwe abkar, ku zadowoleniu pedofili w myckach i turbanach, rozpętując tę wyczekiwaną kolejną religijną wojnę w Europie i pozostałych miejscach gdzie istnieje osadnictwo białego człowieka. Wojnę w jakiej ciapate mają nadzieję, pod wodzą mashiacha (antychrysta), zapanować nad całym światem na grobach pozostałych ras. Bo tym będzie ta wojna = WYRZYNANIEM WSZYSTKIEGO CO ŻYWE ZA KOLOR SKÓRY I JĘZYK. Igrzyskami krwi tak ukochanymi przez nazistowskiego sadystycznego semickiego demona yahwe i jego zjudaizowane gollumy.
 
Zacznie się to co opisał w swoich przepowiedniach Nostradamus - KOLEJNE WIELKIE WYMIERANIE LUDZI, kolejny raz przez pedofili wyznających satanizm (judaizm). Murzyńskie VooDoo dla odmużdzonych gollumów.
 
 
PS.
Teraz nie powinna was dziwić informacja o przerzucenu syberyjskich dywizji rosyjskiego wojska na zachodnie granice Rosji. Oni wiedzą co parchy szykują gojom na "Nowy Rok", na jego HUCZNE OBCHODY "demokratycznymi" bombami.
 

Portret użytkownika qismo

Bardzo mądrze prawisz.

Bardzo mądrze prawisz. Aczkolwiek jeśli nastanie wojna na tle religijnym to tak czy siak przeinaczy się na wojnę globalną. Tylko mnie zastanawia jedno. Czy będzie to wyglądało tak jak wywołano wojnę w  Wietnamie. Gdyby muzułmanie wywołali wojnę wystrzeliwując rakiety lub innego rodzaju broń dalekiego rażenia, to wg mnie, taki arsenał broni konwencjonalnej czyli bez głowic jądrowych/nuklearnych jaki posiada Rosja i USA jest w stanie w 100% zaspokoić apetyt tych pedofilów. Nazywam ich w ten sposób bo jak wiemy(lub i nie) u nich stosunek płciowy uprawiają z dziećmi w wieku od 10lat wzwyż. To jak to inaczej nazwać?? U nas takie dzieci to idą do komunii...
A tak nawiązując do kościoła to księży(nie mam nic do nich ale też nie przepadam za nimi za bardzo) nazywa się pedofilami choć takich przypadków było na całym świecie nie więcej niż 1000. A w krajach muzułmańskich? To jest codzienność i w mediach broń Boże(czy Jahwe jak kto woli) nazwać ich pedofilami...

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika Zenek :)

  Do obrazu sytuacji w "kraju

 
Do obrazu sytuacji w "kraju miłościwie panującego szczawiu i mirabelek" należy dodać także nieustające w tym roku ćwiczenia obcych armii w Polsce, niejawne, ukradkowe przerzucanie "zasobów natowskiego miesa armatniego" zwanego oddziałami WP na wschodnią granicę, okopywanie się Bundeswehry na lini Odry, zmasowane zakupy uzbrojenia jakie mają być NA JUŻ DOSTARCZANE "armii" i nagle z pozornego beztroskiego obrazu serwowanego w reżimowych ścierwomendiach wyjdzie obraz Polski jako KRAJU FRONTOWEGO z całym związanym z tym bagażem grobów i ruin jakie nazizm serwuje Polakom bo z POLAKA MA SIĘ ODRODZIĆ CHRZEŚCIJAŃSTWO co tak zawzięcie wadzi tym co czcą koziego demona yahwe czekającego z wytęsknieniem na swojego antychrysta mashiaha by mieć wodza jaki ich poprowadzi do, opisanych u Nostradamusa,  brutalnym mordów na białej rasie.
 
Mordów na was filogłupki. Czytajcie XIX "fałszywki" to się dowiecie co wam w niej jest już od dawna zaplanowane.
 
PROPAGANDA KŁAMIE ŻEBYŚCIE JAK W 39 ROKU Z ROZDZIAWIONYMI GĘBAMI BEZ BRONI OBSERWOWALI AGRESJE NA POLSKĘ. AGRESJE 5 KOLUMNY "ŻYCZLIWYCH" SĄSIADÓW. BO JUDEOPOLONIA CZEKA. I świątynne szafoty na białych.
 

Portret użytkownika pilipp

"Sytuacja na Ukrainie jest na

"Sytuacja na Ukrainie jest na tyle poważna, że już tylko zupełnie niepoprawni optymiści twierdzą, że wojna w naszej części Europy jest nierealna" ??? Przecież wojna tam trwa wiec jak ma byc nierealna? Jest sprytnie przez europe i usa nazywana wojną "hybrydową" żeby wytlumaczyc swoj brak reakcji na to wszystko

Portret użytkownika Kazek12

Mówienie o wojnie i

Mówienie o wojnie i przyzwyczajanie ludzi do wojny jest rozpisane na rózne głosy, a zaczynaja się one od nie znaczacych osób żeby później przejśc do tych , którzy maja wpływ na wybuch wojny.'
To jest taki scenariusz długofalkowy, w którym oczestniczą rózne osoby, a wmiędzyczasie tworzy si e międzynarodowe oddziały wojskowe aby zmusic panstwa uczestniczące w tych oddziałach do wojny, którą ktoś wywoła bo widzi w tym interes dla siebiue, a inni będą walczyć w ich imieniu, zmuszani przez dowódców tych międzynarodowych oddziałow wojskowych.

Portret użytkownika ola

~ Polacy to najgłupszy naród

~ Polacy to najgłupszy naród w Europie a może i na świecie:Robotnicy walczą o kapitalizm!!!, nauczyciele olewają uczniów,!! lekarze leczą za jakieś tam punkty NFZ-tu, politycy się skundlili i bawią się kosztem społeczeństwa oszukując ludzi na maksa!!!, kler doi durne owieczki ile się da i jeszcze im kit wciska ,że to dla ich dobra-,że pójdą do nieba!!!Policja boi się przestępców-bandyta ma większe prawa jak uczciwy polak.NIE-rząd ma się dobrze i sam się wyżywi,A W OGÓLE TO" RÓBTA CO CHCETA"........I kto tu ma rację ,no kto, a w ogóle to jak wygląda PRAWDZIWY POLAK.....widział go kto?????.............PS. ostatnio widziano takiego na zmywaku w Anglii.........

Strony

Skomentuj