Premier Norwegii oświadczyła, że Szwecja upada i trzeba rozważyć zamknięcie granicy z tym krajem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Premier Norwegii Erna Solberg, oświadczyła, że jej kraj przygotowuje się na upadek Szwecji. Mówi się nawet o wystąpieniu z konwencji genewskiej. Norwegia obawia się, że system azylowy w Szwecji załamię się i kraj ten zostanie zalany szwedzkimi uchodźcami. Rozważa się nawet zamknięcie norwesko-szwezkiej granicy i wystąpienie ze strefy Schengen.

 

Trudno o lepszy przykład na fiasko polityki multikulti niż Szwecja. W imię fałszywie pojmowanej empatii przyjął do siebie rekordową liczbę islamskich imigrantów, którzy jak zwykle mają zwyczaju, zamiast integrować się ze szwedzkim społeczeństwem narzucili mu swoje wartości.

 

Norweskie władze obawiają się, że sytuacja w Szwecji wymknie się spod kontroli, co może skutkować falą uchodźców, którzy zaczną masowo napływać do Norwegii. Oczywiście miejscowa lewica zawyła z oburzeniawskazując na to że takie postawy są naruszenie zobowiązań umów międzynarodowych.

 

Premier Solberg argumentuje, że sytuacja jest nadzwyczajna, a ryzyko upadku Szwecji stało się realne i związku z tym rząd musi podjąć pewne kroki aby przygotować się na najgorsze scenariusze. Nieodpowiedzialna polityka imigracyjna szwedzkiego rządu sprowadziła już wielkie kłopoty na mieszkańców teg kraju, a teraz wygląda na to, że problemy te moga się roznieść na całą Skandynawię.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika gnago

Dajcie mi 400 ludzi

Dajcie mi 400 ludzi zdecydowanych i w obozie odosobnienia  jakieś 10000 muzułmanów w ciągu roku zamienię ich w zadeklarowanych fanatycznych np kalwinistów. To znaczy, tych co przeżyją

Portret użytkownika Robert Lacheta

Szkoda tylko, że nie podano

Szkoda tylko, że nie podano żadnego źródła tej wypowiedzi. Jedyne na co się natknąłem do wpis na infowars ale tam tez brak źródła. Lubię ta stronę i wiele wpisów pokazuje świat w innym świetle niż to co pokazują mainstreamowe media, ale szkoda ze nikt nie zada sobie trudu zweryfikowania prawdziwości wrzucanych newsow. Dla przypomnienia dodam, że informacja o możliwości zamknięcia granicy z Szwecja byłaby nie lada sensacja gdyż państwa graniczą na długości ponad 1600 km.

Portret użytkownika rochel57

Amerykański Departamant Prasy

Amerykański Departamant Prasy podaje: Speisa is owned by RUNE HAUGE since 2017. Speisa was registered with eNom Inc. on November 17, 2013. RUNE HAUGE resides in NYKOEBING M, Denmark

The proliferation of fake news website is seen as part of the rise of post-truth politics. Websites that push false or misleading stories, some of which imitate real news outlets, have been viewed as fake news website.

Czyli sklasyfikowana jest w kategorii stron fake news.

rochel57

Portret użytkownika Hubarus

Artykuł na Inforwars.com z

Artykuł na Inforwars.com z lutego 2016 odwołuje sie do tego artykułu na speisa.com, więc informacja zdecydowanie stara. Oczywiście speisa.com nie podaje źródła, więc info delikatnie mówiąc podejrzane. Byłaby to sensacyjna wiadomość.

Artykuł na Infowars.com odwołuje sie jeszcze do artykułów z 2015 i 2016 roku.

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj