Premier Morawiecki sugeruje Polakom, aby zaszczepili się dla „świętego spokoju”!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polski rząd przyjmował już różne strategie walki z pandemią COVID-19. Większość była prawnie nielegalna i medycznie kontrowersyjna. Teraz chyba argumenty się powoli kończą, ponieważ Mateusz Morawiecki zasugerował coś mało wyszukanego…

Na początek skupmy się na jego wypowiedzi:

My apelujemy bardzo mocno o to, ażeby rzeczywiście do jak największej liczby szczepień doszło, ponieważ być może cała Unia Europejska zdecyduje się w jakimś momencie wdrożyć jednolite, zharmonizowane rozwiązania i wtedy my technicznie jesteśmy do nich przygotowani, będziemy musieli do nich dołączyć, ponieważ jesteśmy częścią UE i nie chciałbym, żeby wtedy jakaś część rodaków była zaskoczona, zdziwiona - wszyscy, którzy chcą bez przeszkód podróżować, przemieszczać się, ale także, miejmy na uwadze, korzystać z niektórych instytucji życia publicznego, społecznego czy gospodarczego, naprawdę, żeby mieć święty spokój to najlepiej, aby się zaszczepili.

Pogrubiłem słowa klucze: „święty spokój”.

Zatem szef polskiego rządu otwarcie mówi o skoordynowanych działaniach państw Unii Europejskiej, mających na celu utrudnianie życia niezaszczepionym tak długo, aż w końcu dla „świętego spokoju”, odrzucą argumenty przeciwko szczepionkom, wszelki krytycyzm myślenia i resztki rozsądku tylko po to, aby nie musieć znosić uciążliwości fundowanych przez decydentów i regulatorów.

Co to jest w ogóle za retoryka - „dla świętego spokoju”?! To tak, jakby uznać, że wszystkich polityków należy zamknąć za korupcję i zdradę stanu, bo prędzej czy później i tak zrobią coś, co wkurzy społeczeństwo. Zatem dla „świętego spokoju” narodu, należy usunąć całą klasę rządzących.

Deal, Panie Premierze?

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Mar C

Co to za premier? I kto tego

Co to za premier? I kto tego zyda parcha wybral w ogole? Same kanalie w rzadzie , a narod madry ich wybiera. ja pierdole. 

No ale jesli juz zaszczepila sie wiecej niz polowa to widac jakie IQ w narodzie... i w ogole na swiecie.

Szkoda tylko mlodych ludzi. Wlasnie mi sie wnuczek urodzil... pierwszy i chyba ostatni, bo tak na to wyglada. 

Chcialoby sie powiedziec "szable w dlon", ale jak? I z czym? Jak sami idioci dookola. Eh....

Portret użytkownika Quark

Czy dla Ciebie podatki to

Czy dla Ciebie podatki to "kradzież" ? Jeśli tak to wytłumacz jak i za co sfinansowałbyś drogę miedzymiastową albo oczyszczalnię ścieków czy szpital , cokolwiek użyteczności publicznej ... kto by za to zapłacił ? Ruszyłbyś z tacą od domu do domu z "co łaska " ? Nikt by się nie kwapił do dobrowolnych składek na coś co jemu konkretnie nie jest potrzebne , więc ponawiam pytanie - skąd byś wziął pięniądze choćby na chodniki ??? 

Portret użytkownika ​euklides

Jeśli tak to wytłumacz jak i

Jeśli tak to wytłumacz jak i za co sfinansowałbyś drogę miedzymiastową

Odpowiedziałem podając nawet nie jak bym to sfinansował, tylko podając argument historyczny o którym dzbanie nie miałeś pojęcia. Będziesdz zatem wyciągał kolejne durne pytania nie umiejąc przyznać racji.

Strony

Skomentuj