Premier Mateusz Morawiecki ogłosił w Davos, że czas na Nowy Porządek Świata!

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Premier Mateusz Morawiecki podczas wypowiedzi dla mediów w trakcie spotkań mafii WEF (Światowe Forum Ekonomiczne) w Davos ponownie ogłosił wdrożenie Nowego Porządku Świata. Po raz pierwszy podzielił się tym z nami 4 czerwca 2020 roku w trakcie tak zwanej "pandemii covid".

 

Polskie władze gorliwie wykonują polecenia globalistów z mafii WEF, dlatego zarówno premier jak i prezydent naszego kraju stawił się na spotkaniu w Davos. Prezydent Andrzej Duda zdążył rozbawić audytorium swoim językiem angielskim, który jest na poziomie ucznia podstawówki walczącego o ocenę mierną na półrocze, a przy tym beztrosko oświadczył ze śmiechem, że rozbroił Polskę oddając większość uzbrojenia. Zabłysnął również Mateusz Morawiecki, który ogłosił jakie instrukcje otrzymał od Klausa Schwaba i jego globalistycznej mafii. Chodzi oczywiście o wdrożenie Nowego Porządku Świata, jak dodał finansowego. Wspomniał tez o konieczności walki z tzw. rajami podatkowymi

 

Morawiecki wielokrotnie udowodnił, że zasługuję na nazywanie go banksterem. Zaprezentował się tez nam nie raz jako gorliwy wyznawca lewicowego globalizmu. Z tego zafascynowania Schwabem, WEF i promowaną przez nich tak zwaną IV Rewolucją Przemysłową możemy domniemywać, że to co dla nas szykują nie jest bynajmniej związane z realizacją naszych polskich interesów.

 

Gdy widzimy ironiczny uśmiech Morawieckiego, który zapowiada koniec z unikaniem płacenia podatków, wiadomo, że chodzi mu o cyfrową pogłębioną inwigilację nas obywateli. Żeby tego osiągnąć konieczna jest rewolucja cyfrowa, likwidacja pieniądza gotówkowego i pełna kontrola przepływów finansowych. Z kolei sprawiedliwość społeczna o której mówi Morawiecki to poprostu niesprawiedliwość i być zapowiedź wyrównania obciążeń podatkowych według zaleceń globalistów tak, aby nigdzie nie zostały enklawy wolności z niższym opodatkowaniem. 

 

Przekaz jest jasny i czytelny dla każdego średnio ogarniętego. Polscy politycy pojechali do Davos po instrukcje i będę realizował to co mi rozkazano. Najbardziej dziwi to, że mało który dziennikarz o tym mówi czy pisze. Być moze myślą oni, że ten Nowy Wspaniały Świat Klausa Schwaba będzie dla nich żyłą złota i zostaną zaklasyfikowani do elity, której żadne ograniczenia nie będa obowiązywały. Być może dziennikarze nie sa świadomi tego, że działania mafii WEF dotkną ich samych i doprowadzą do tego, że ich dzieci będa żyły w koszmarnym totalitaryzmie.

 

Zobacz również:

https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/na-naszych-oczach-wykuwa-sie-nowy-porzadek-swiata-powi...

Ocena: 

4
Średnio: 4 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Cezarea

Ten lewikomunistuczny

Ten lewikomunistuczny polityczny pedofil może se gadać co chce,kto mu jeszcze wierzy w jego brednie. Zadajmy pytanie czy Morawiecki to oryginalny człowiek czy biorobot z oprogramowaniem systemu operacyjnego Obłąkanie.Zadajmy pytanie czy jego Führer Schwab to człowiek czy sztuczna inteligencja Chciwości produkcji nazistów. Każdy Babilon wcześniej czy później upada.

człowiek ma niby wolną wolę, ale niech tylko dupa zechce srać a w związku z tym lepiej być tak mądrym że aż głupim czy tak głupim że aż mądrym ?

Portret użytkownika Kwazar

Tenże SPENETROWANY, to takie

Tenże SPENETROWANY, to takie objawienia, to może sobie powszechnie głosić we własnym kiblu nad klozetem i niczego, to nie zmieni.Inni są od panowania nad światem i tego typu pionkami od "wygłaszania" Co najwyżej, pozwolono mu jedynie wydukać ECHO .....echo.....echo.... jeszcze bardziej wrogich ludzkości decyzji jakie w Davos podjęto.  

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Na zlecenie korporacji i

Na zlecenie korporacji i globalistów PiS dąży do likwidacji tradycyjnej gotówki. Najpierw banki ograniczają kwoty, jakie jednorazowo można wyplacić z bankomantów. Następnie rząd "dojnej zmiany" wprowadza limity płacenia gotówką dla firm i osób fizycznych. Teraz noszą się z zamiarem wprowadzenia rozporządzenia, które pozwoli skarbówce i innym organom, dowiedzieć się ile pieniędzy wydajemy na zakupy i rachunki oraz co dokładnie kupujemy. Tym samym będą mieć wgląd w faktury wystawiane m.in. przez sklepy oraz dostawców usług. Do tego jeszcze dążą do wprowadzenia cenzury oraz do tego, by wiedzieć jak najwięcej wiedzieć o tym, co Polacy robią w czasie wolnym, z kim korespondują i jakie mają poglądy. O tym, że rząd dojnej zmiany chce coraz mocniej ingerować w naszą prywatność mówił ostatnio dziennikarz czasopisma "Do Rzeczy" Łukasz Warzecha:

 

https://nczas.com/2023/01/18/nadchodzi-potezna-inwigilacja-warzecha-ostrzega-bardzo-brutalne-wtargniecie-w-nasza-prywatnosc-video/

 

Portret użytkownika Fred flinston

Matrix to sposób jakim

Matrix to sposób jakim posługują się demony by nawiązać relacje z człowiekiem. Do tego wykorzystują człowieka i swą wiedzę. Demony nic nie potrafią same stworzyć ani zbudować.. dlatego ufo to mogli im zbudować ludzie w przyszłości zniewoleni przez nich pod nwo.

Strony

Skomentuj