Premier Izraela zdradził, że szczepienia będą powtarzane co pół roku

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Premier Benjamin Netanjahu oświadczył w orędziu telewizyjnym, że zamówił kolejne 36 milionów preparatów genomicznych firmy Pfizer-BioNTech zwanych przez niektórych szczepionkami. Wyjaśnił też, że prawdopodobnie 9 milionów Izraelczyków będzie musiała przyjmować dwie dawki tych preparatów CO PÓŁ ROKU!

 

Netanjahu stwierdził, że nie wiadomo jak długo będzie się utrzymywała "odporność" rzekomo zyskiwana po wstrzyknięciu sobie tych produktów. Zasugerował, że kolejne zastrzyki mogą być potrzebne co pół roku i dlatego paszport covidowy w Izraelu trzeba będzie odnawiać w takim interwale czasowym. Mowa o dwóch dawkach preparatu co 6 miesięcy. Własnie z tego powodu zamówienie 36 milionów dawek, co powinno wystarczyć na rok "wyszczepiania".

 

Można się spodziewać, że wkrótce potrzeba przyjmowania tzw. dawek przypominających co kilka miesięcy, będzie również objawiona Polakom i innym narodom. Już teraz można o tym usłyszeć w nieśmiałych wystąpieniach dyrektorów firmy Pfizer. Podobnie sugerują inni producenci. Zapowiada się stały terror szczepionkowy, który może potrwać przez lata. Ludzie będą szczepieni do skutku, którym może być ostatnia wizyta na cmentarzu.

 

Kolejna teoria spiskowa związana z pandemią covidka się sprawdziła. Większość ludzi nadal uważa, że wstrzykną sobie eksperymentalne preparaty stręczone im przez rządzących i to będzie koniec pandemii, a oni odzyskają normalne życie. Nic bardziej mylnego, ponieważ będzie to dopiero początek szalonego świata, w którym prawa człowieka będą warunkowane wstrzykiwaniem sobie jakiś chemicznych preparatów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Rumcajs

hahaha debil myśli że jak 1,5

hahaha debil myśli że jak 1,5 roku pierd0lą w mediach szmatławych o pandemii to że pseudo pandemia jest już im wmówiona - pfff. 

Szczepionki co pół roku - a gdzie w tym zagrożenie pandemiczne? W DUPIE! zagrożeniem jesteście wy a nie pandemia - bo pandemii żadnej nie było - pojęcie pandemii to 60% umieralności a nie 0.03 procenta. Tych co w ogóle pitolą w tych parszywych mediach słowo "pandemia" powinno się ścinać gilotyną z emisją na żywo ku przestrodze. A tak w ogóle to ŚWO!

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i www.pl1.tv

 

Portret użytkownika Groot

To dobra wiadomość dla tych,

To dobra wiadomość dla tych, którzy mówili, że się zaszczepią raz lub dwa i będą mieć spokój i będą mogli dalej normalnie żyć. Nie ku.wa, nie będziecie mieć spokoju i nie będziecie normalnie żyć, NIGDY.

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika malina

Przy okazji dyskusji które to

Przy okazji dyskusji które to szczypionki  nagle okazały sie niedobre i powodują zakrzepicę, artykuły w  śmieciomediach pojawiły się jak na zamówienie. Redaktorki znowu mieli  okazję do zarobku.

Ceny szczepionek wg. nieoficjalnych informacji: Moderna 18 USD, Pfizer 12 Eur, Janssen  8,50 Usd,  Astra Zeneca 1,80 Eur. I juz wiadomo kto miał kasę na 'promocje  zdrowia' w mediach i utrącanie konkurencji.  Poza tym  preparat Astra  został opracowany przy współpracy uniwersytetu w Oxfordzie, a sama  firma jest  przedsięwzięciem brytyjsko szwedzkim. Wlk. Brytania od jakiegoś czasu nie ma dobrych notowań w Unii po tym jak się z niej wypisała.

Tyle o szczepionkach, trosce o zdrowie w publicznych mediach, grubej  forsie i polityce. 

 

Portret użytkownika Moving Target

Opowieść Do Przemyślenia...

Opowieść Do Przemyślenia...

"Gdy Jezus był już blisko Jerozolimy, na widok miasta zapłakał nad nim i rzekł:

O GDYBYŚ  i TY POZNAŁO w ten dzień to, CO SŁUŻY POKOJOWI (?) 
Ale TERAZ ZOSTAŁO TO ZAKRYTE PRZED TWOIMI OCZAMI. 
Przyjdą na ciebie dni, gdy TWOI NIEPRZYJACIELE otoczą cię wałem, oblegną cię i ŚCISNĄ ZEWSZĄD. Powalą na ziemię ciebie i twoje dzieci z tobą, a nie zostawią w tobie kamienia na kamieniu ZA TO, ŻEŚ NIE ROZPOZNAŁO CZASU TWOJEGO NAWIEDZENIA”.

Ewangelia wg św. Łukasza 19:41-44

https://wbiblii.pl/szukaj/%C5%81k+19%2C41-44

====

Strony

Skomentuj