Premier Izraela nazywa Arabów "dzikimi bestiami" i planuje otoczenie murem całego kraju

Kategorie: 

Premier Izraela, Benjamin Netanjahu - Źródło: Dreamstime.com

Państwo żydowskie znajdujące się w Palestynie ma zostać otoczone murem. Żydzi sami planują zrobić z całego kraju coś w rodzaju ochronnego getta, którego celem ma być obrona Izraelitów przed "dzikimi bestiami" jak nazwał Arabów premier Izraela, Benjamin Netanjahu.

 

Izraelski premier pozwala sobie na zupełnie niepoprawne politycznie wypowiedzi na temat arabskich mieszkańców okolic Izraela. Byłoby to nie do pomyślenia w okupowanej przez fanatyczną lewicę Europie. Od początku wojny w Syrii, Izrael, który mocno tam namieszał i nadal miesza, odmówił przyjmowania jakichkolwiek uchodźców, a teraz ich premier nazywa islamistów "dzikimi bestiami".

 

Na dodatek Netanjahu, otwierający międzynarodowe lotnisko w Eliacie, które, w celu zapewnienia bezpieczeństwa otoczono wysokim murem, zainspirowany pomysłem, wyraził nadzieję zbudowania takiego ogrodzenia dookoła Izraela. W niewybrednych słowach oświadczył, że zapewni to ochronę przed "dzikimi bestiami" jak nazwał zagrażających Izraelowi islamistów.

Mur wokół lotniska kosztował 77 milionów dolarów, ale budowa podobnego ogrodzenia wokół niewielkiego przecież Izraela to już zupełnie inna kwestia i koszty przynajmniej kilkunastokrotnie wyższe. Swoją drogą to zdumiewające, że naród tak doświadczony przez stygmatyzację polegającą na umieszczaniu w gettach za murami, sam zamierza umieścić się w getcie.

 

Jak pokazują doświadczenia po palestyńskich powstaniach, ogrodzenie sprawdza się jako środek utrudniający docieranie terrorystów chętnych do dokonywania ataków na Żydów. Izraelici dobrze rozumieją co się dzieje i planują bardzo mądrze izolować się od islamskiego otoczenia. Robią zatem dokładnie odwrotnie od fanatycznej lewaków nakazujących Europejczykom przyjmowanie każdej liczby potencjalnych poborowych ISIS udających uchodźców.

Polska powinna naśladować w tej kwestii Izrael i przemyśleć budowę ogrodzenia najpierw na granicy zachodniej, aby utrudnić ekspansję Islamu w naszą stronę, a potem na wschodniej, aby przeciąć ewentualne nowe szlaki przemytu nielegalnych imigrantów, które mogą biec przez Polskę.

Zdumiewające jest też to, że nie słychać ryku oburzenia lewackich fanatyków, po nazwaniu hord islamistów "dzikimi bestiami". Może reakcji zabrakło, bo ewentualna krytyka Izraela jego władz, mogłaby zostać odczytana jako antysemityzm. Netanjahu może zatem mówić otwarcie jak ocenia sytuację z islamistami, nie obawiając się, że może zostać spacyfikowany przez siepaczy politycznej poprawności.

Nikt nie odważy mu się postawić w obawie, że zostanie nazwany antysemitą, czyli krytykującym poczynania Żydów, co we współczesnym świecie bywa dyskwalifikujące. Poza tym Netanjahu to przywódca poważnego kraju, dysponującego tajnym arsenałem broni jądrowej, zupełnie nie oburzającej świata, który mimo tego, że zajmuje powierzchnię odpowiadającą województwu dolnośląskiemu, pozostaje jednym z najpotężniejszym państw świata, zdolnych dyktować politykę zagraniczną rzekomemu hegemonowi, USA.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika drbezposredni

Na dziesięć tysięcy Polaków,

Na dziesięć tysięcy Polaków, jeden był tym złym... Na dziesięć tysięcy Niemców, jeden był tym dobrym... Na dziesięć tysięcy Żydów, jeden był tym co walczył po stronie dobra, przeciw zbrodniczemu niemiecko-austriackiemu nazizmowi i zbrodniczemu rosyjskiemu komunizmowi - bo reszta Żydów oczekiwała że zrobią to za nich Polacy... Niestety nie daliśmy rady, nasi polscy ojcowie i dziadowie zaatakowani ze wszystkich stron nie dali rady... A teraz to Żydzi, mają o to do nas Polaków pretensje... Bezczelna to nacja, po stokroć bezczelna! Podobnie jak i Niemcy...____Kiedy w końcu będzie zachowana proporcja w przedstawianiu historycznej prawdy?! W sowieckiej Armii "walczyło" ponad pół miliona Żydów - a ci najbardziej zagorzali w propagowaniu zbrodniczego systemu jakim był/jest komunizm, służyli w NKWD i są współodpowiedzialni, są współtwórcami ludobójstwa na Polakach i innych narodowościach...___ A ilu Żydów walczyło w niemieckiej nazistowskiej "armii"???___ Dlaczego Niemcy nie rozliczyli się w pełni ze swoich zbrodni i swoich niemieckich zbrodniarzy, gdzie to RFN ukrywało i do dnia dzisiejszego ukrywa - oczywiście czerpiąc z tego korzyści w postaci dziesiątek ton ukradzionego złota przez zbrodniczy naród niemiecki - od czasu do czasu rzucając mediom jakiegoś 90 letniego staruszka, pod pozorem "rozliczenia się"??? To, w nazistowskiej Armii III Rzeszy służyło ponad 100 tyś żydowskich żołnierzy - w większości byli to tzw Żydzi półkrwi i ćwierć krwi - co nie zmienia faktu że byli Żydami i zbrodniarzami wojennymi... A służyli nawet w takich formacjach jak słynna "SS" np Karl Revi. Wśród wysoko postawionych było 22 generałów żydowskich i 7 admirałów żydowskich, a także feldmarszałek - Milch (pełny żyd) i wielu oficerów jak np. oficer ds propagandy - Edgar Jakobi, Werner Goldberg, Fritz Steinwasser i Rolf Von Sydov - niemiecki aktor, reżyser, producent telewizyjny... Naprawdę nie jestem antysemitą, ale mam już dosyć tej żydoizraelskiej, żydoamerykańskiej, żydobolszewickiej propagandy, poprzez którą robi się w mediach (czas pokaże jak będzie teraz za PISu...) z Zydów jedyne nieskazitelne ofiary, wymuszając tym samym wieloletnie, wielomiliardowe odszkodowania... Wszystkiego dobrego rodacy. W jedności siła!

Portret użytkownika ara

Lepij bym tego nie potrafiła

Lepij bym tego nie potrafiła ,ująć . Genialne , prostolinijne podsumowanie działalności tych wybrańców w ostanim stuleciu Polski i Europy. Biedni , niedoceniani , mordowani żydzi , a w rzeczywistości - zachłanni , pazerni odwieczni kłamcy zawłaszczający cały Świat i ingerujący bezposrednio lub posrednio w życie każdego ,,nie żyda '' na świecie ''. 

Portret użytkownika Angelus Maximus

Tak, tak... lemingi

Tak, tak... lemingi stwierdzą, że masz obsesję jak ja... Smile
NIENAWIDZĘ ŻYDÓW I ŻYCZĘ IM OKRUTNEJ ŚMIERCI!!
Za to samo co przedstawiłeś w swoim poście!
To nie ludzie, ale podłe zwierzeta o ludzkiej twarzy, w którą przyodział  sam ich Jachwe-Szatan...

Portret użytkownika H.R.

A jak siedzieli bezpiecznie

A jak siedzieli bezpiecznie za drutami w obozach w Polsce to im było źle. Najgorzej, to jak ludzie sami nie wiedzą czego chcą. Przecież w Auschwitz żaden Palestyńczyk nie był im w sytanie zagrozić! Teraz sami się odrutowują. Paranoja!

Portret użytkownika Mojeimię44

http://naszeblogi.pl/57266-fa

http://naszeblogi.pl/57266-fanatycy-islamu-boja-sie-wymowic-swietego-imienia-rothschild Izrael jest własnością rodziny Rothschild
Co więcej można powiedzieć?  W tłumaczeniu na Polski nazwwisko te oznacza nic więcej jak gnijące dziecko. Ród ten korzeniami sięga do samego biblijnego Dawida więc można powiedzieć, że w całości ta rodzina oznacza w tłumaczeniu na Polski gnijący ród Dawida. Czy to nie jest prawda? Sami sobie odpowiedzcie. Pamiętajcie! Wszystko ma swoje znaczenie! Jeśli zdejmiecie okulary kapitalizmu i zaczniecie się uczyć prawd duchowo-materialnych a nie tylko materialnych zrozumiecie, że świat jest rządzony przez upadłe anioły! Ja piszę to poważnie! Dlatego pamiętajcie!
Postępujcie tak żeby zawsze w sobie nosić humanizm i nauki duchowe nie koniecznie czerpane z bibli. Nawet ważniejsze źródło wiedzy to słowiańsko- hinduskie wedy. Uczcie się samodzielnego myślenia i kojarzenia faktów chociaż to nie jest proste. Najważniejsze byście otworzyli swoje trzecie oko (nie mylić z okiem Horusa, czy okiem opatrzności).
Dlatego jak ten premier używa sformułowania "bestia" to powinien spojrzeć na to kto jest właścicielem kraju którego jest pachołkiem?
Najczystrze nazwiska i imiona to imiona czysto słowiańskie i indiańskie. Słowianie oraz indianie imiona i nazwiska nadawali w hołdzie dla Boga i matki ziemi. Zawsze byliśmy najbliżej związani z korzeniami i do tego wrócimy! Wystarczy, że zmieni się ustrój, archetypy, świadomość i nauka! 
Ludzkość tworzyła w swojej histori różne okresy: pozytywizm, romantyzm, renesans, dekadentyzm. Czas stworzyć nową erę! Erę złotych archekratów! Erę prawdziwej wolności jednostki bez zniewolenia
Golden Arche Age!- era archaniołów!
Tam przystąpili do Niego uczniowie i prosili Go: «Wyjaśnij nam przypowieść o chwaście!» 37 On odpowiedział: «Tym, który sieje dobre nasienie, jest Syn Człowieczy. 38 Rolą jest świat, dobrym nasieniem są synowie królestwa, chwastem zaś synowie Złego. 39 Nieprzyjacielem, który posiał chwast, jest diabeł; żniwem jest koniec świata, a żeńcami są aniołowie. 40 Jak więc zbiera się chwast i spala ogniem, tak będzie przy końcu świata. 41 Syn Człowieczy pośle aniołów swoich: ci zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia i tych, którzy dopuszczają się nieprawości,42 i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. 43 Wtedy sprawiedliwi jaśnieć będą jak słońce w królestwie Ojca swego13. Kto ma uszy, niechaj słucha! 
Stąd ta wojna na bliskim wschodzie oparta o gnijący świat, którego podstawą funkcjonowania jest smoła, ropa naftowa itd. Armagedon rozpoczęty tam gdzie miał się rozpocząć Sad Nowa arka (arche) przymierza jest budowana a kto do niej wisiądzie zależy od was samych! Do następnego!
https://www.youtube.com/watch?v=V6dP3U4mA30

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Arya

Rothschild znaczy dosłownie

Rothschild znaczy dosłownie czerwona tarcza. Ty mieszasz słowiaństwo z chrześcijaństwem, a chrześcijaństwo to jahwistyczna religia wymyślona przez żydów. Więc się zastanów co chcesz stworzyć, bo na teraz to jakaś hybryda i to nieudana.
 
Słowiańsko-hinduskie wedy? Nie ma czegoś takiego. Są wedy hinduskie i wedy słowiańsko-aryjskie. Coś słyszałeś i chyba tylko chcesz przyciągnąć ludzi, wykorzystując coś, co jest akurat na topie.
 
Przemyśl to, co napisałem i nie pisz więcej bzdur.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Zenek :)

Nie ma 2 WED, jest ORYGINAŁ i

Nie ma 2 WED, jest ORYGINAŁ i fałszywka (wedy słowiańsko-aryjskie) jaką dziś mamieni są Słowianie.

Historia WED jest taka iż kiedyś około 1100 pne słowiański korpus ekspedycyjny powędrował do Indii (od północy) wyzwolić je spod panowania wojsk Biblijnej Bestii Maryjji i jej żydów.... tak jedna wersja WED trafiła do Indii, druga kompletniejsza trafiła tam wraz uciekinierami (od zachodu) z Bizancjum (nowa babilonia) jak zostali z niej wyparci przez wojska Asyrii (tych "okropnie ciemięzonych w Babilonie Żydków"). Jedna i druga ma swój początek w kraju nad Wistulą Wisłą dziś zwanej. Owa Asyria to GOG znany z przepowiedni, państwo biblijnego żydostwa i najbardziej sadystyczny reżim jaki kiedykolwiek antyczny świat widział. Ówczesna kwintesencja żydowskiej "kultury" znanej też z dokonań nazizmu, bolszewizmu, komunizmu, syjonizmu czy teraz "demokracji".

Strony

Skomentuj