Premier Izraela chce zaczipować izraelskie dzieci

Kategorie: 

Źródło: Internet

Proces wdrażania koncepcji czipowania społeczeństwa rozwija się coraz mocniej. Ostatnio kwestia ta została przedstawiona przez premiera Izraela – Benjamina Netanjahu.

Podczas przemówienia na jednej z niedawnych konferencji prasowych Netanjahu wyraźnie zasugerował, że Ministerstwo Zdrowia zastosuje nową technologię, aby ułatwić Izraelowi dostosowanie się do nowej rzeczywistości, gdy państwo zniesie blokadę koronawirusa.

„Oznacza to, że technologię, która nie była wcześniej używana i jest dozwolona na mocy przepisów, wprowadzimy w życie”.

O jaką technologię chodzi? Otóż Netanjahu chce wyposażyć izraelskie dzieci w specjalne czujniki, które uruchamiałyby alarm jak w samochodach, gdyby były zbyt blisko siebie łamiąc dystans społeczny.

Ta z pozoru „niewinna” technologia będzie miała zapewne o wiele więcej funkcji niż tylko sprawdzanie czy przestrzegana jest zasada dystansu społecznego. To zresztą ciekawe, że na przykład Czesi rezygnują z noszenia maseczek na zewnątrz, pokazując, że sytuacja z koronawirusem jest tam opanowana, a Izrael jest tak nadgorliwy, że będzie czipował w imię bezpieczeństwa narodowego.

To pokazuje też, że także społeczność żydowska może być narażona na „znamię Bestii”, o którym coraz częściej mówi się w kontekście działań takich ludzi, jak choćby Bill Gates.

Czyżby więc „narodem wybranym” była tylko grupka najbogatszych?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Tańczący z WILKAMI

RAZ NA ZAWSZE...!!!

RAZ NA ZAWSZE...!!!

Aaaaa… właściwie to te POjepy niech se robią ze swoim zwynaturzonym plemieniem co chcą… skoro zwyrodniali „pedofile” okaleczają dzieciakom siusiaki by nachłeptać się świeżutkiej krwi… to po takiej traumie żadne czipusie nie są w stanie bezmózgowcom zrobić krzywdy… więc i szczepionki z całego świata również niech spłyną do tej parchatej krainy i niech żygi się szczepią do oporu… aż się pożygają!!!

Skoro już raz swoim zrobili depopulację… to dla nich /zwyrodnialców/ będzie to tylko powtórką z „rozrywki”… tylko tym razem niech nie zwalają winy na kogoś innego!!!

Niechże tylko do jasnej cholery raz na ZAWSZE odpierdoLOLOM się od NAS, Naszych DZIECI i Rodzin, od wszystkich Polachów i naszej OJCZYZNY oraz OD WSZYSTKICH SŁOWIAN!!!  - Na POHYBEL wszystkim zwyrodniałym okupacyjnym ociosanym krwiożerczym bezdusznym hienom!!!  

 

https://www.youtube.com/watch?v=HklDeeWwo2Y -  СЛАВЯНЕ, В ЕДИНСТВЕ СИЛА! 

 

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukryta-historia-niesamowitego-zla-chazarskiej-mafii-2019-03 

 

https://m.cda.pl/video/8843126d     - Szokujący wywiad z Rabi... 

Portret użytkownika axell69

Kozera , pytam  ciebie 

Kozera , pytam  ciebie  autora tego  gófna  ,.:  "kogo obchodzą dzieci   z israela ?? "  

podwajam pytanie , czy  israelczyków  interesuje  los  Polskich  dzieci ??

Idąc  tym tropem  zapytam jeszcze  o  to - dlaczego  wy admini ZnZ  i autorzy postów   tak często nawiązujecie  do krainy niedawno odkrytej  w Palestynie  zwanej  od czasu do czasu  israelem ??

Portret użytkownika inzynier magister

Politycy Partii

Politycy Partii Demokratycznej zaproponowali wprowadzenie nowych narzędzi prawnych w walce z rozprzestrzenianiem koronawirusa SARS-CoV-2. W projekcie znajdziemy m.in. przymus śledzenia osób podejrzanych o zainfekowanie oraz poddanie ich obowiązkowej kwarantannie. Inicjatywa posiada zaskakującą nazwę; „COVID–19 Testing, Reaching, And Contacting Everyone (TRACE) Act” – H.R.6666.„H.R. 6666” zaproponowało 1 maja 2020 r., 39 polityków z Partii Demokratycznej, na czele z Bobby Rushem z Illinois. Projekt ustawy upoważnia departament Zdrowia i Opieki Społecznej do przekazania 100 miliardów dolarów „uprawnionym podmiotom do przeprowadzenia testów diagnostycznych na obecność COVID-19 oraz powiązanych działań, takich jak śledzenie kontaktów, za pośrednictwem mobilnych jednostek medycznych oraz, w razie potrzeby, w domach poszczególnych osób”.Jak zaznaczono w ustawie, zastosowane środki mogą zostać przedłużone na kolejny rok, w razie potrzeby. Demokraci planują wprowadzenie podobnego rozwiązania do stosowanego już z powodzeniem modelu azjatyckiego.

W Chinach czy Korei Południowej powszechne jest korzystanie z aplikacji mobilnych monitorujących stan zdrowia oraz zapisujących historię kontaktów. Bez wirtualnego certyfikatu potwierdzającego dobry stan zdrowia, poważnie utrudnione jest korzystanie z miejsc publicznych np. bibliotek, muzeów czy restauracji.O tym, że takie rozwiązanie możliwe jest również w „ojczyźnie wszelkich swobód” wiemy chociażby z deklaracji hrabstwa  Ventura w Kalifornii, którego władze ogłosiły wprowadzenie pilotażowego programu monitorowania życia społecznego. Oprócz kontroli społeczeństwa, przepisy umożliwiają wyciąganie ze swoich domów osoby zakażone koronawirusem (nawet przechodzące chorobę bezobjawowo) i transport do specjalnie w tym celu przygotowanych miejsc odosobnienia."

"transport do specjalnie w tym celu przygotowanych miejsc odosobnienia." za jakiś czas będą to obozy dla nieprzystosowanych a następnie dla chrześcijan nie zgadzających się na LGBT i głoszących Biblijne zasady moralne ! Po tym nasąpią zaostrzenia i z obozów dla chrześcijan zrobi sięobozy zagłady ! Musiymy się modlić do Chrystusa Pana i do Ducha Świętego by nas ochraniał i pouczył co mamy robić i jak rozumieć świętą Bibię !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj