Premier Belgii wzywa do utworzenia "europejskiej agencji CIA"

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com
Od pewnego czasu można zauważyć, że Unia Europejska przestaje być jedynie organizacją a staje się normalnym państwem i prawdopodobnie wzoruje się na Stanach Zjednoczonych. Dzięki terrorystom, politycy mają dobre usprawiedliwienie dla utworzenia nowych instytucji, które zajmą się np. inwigilacją.

 

Skoro wśród społeczności europejskiej (mieszkańców poszczególnych państw i imigrantów) mogą znajdować się potencjalni zamachowcy, jest to dobry powód aby zacząć monitorować aktywność wszystkich ludzi w obrębie UE. Jeśli nie mamy niczego do ukrycia przed władzą to nie powinniśmy się niczego obawiać ale to jednocześnie oznacza, że dobrowolnie zrezygnujemy ze swojej prywatności.

 

Społeczeństwo żyjąc w ciągłych strachu zgodzi się dosłownie na wszystko a ostatnio coraz częściej mówi się o utworzeniu nowej instytucji wywiadowczej. Premier Belgii Charles Michel powiedział wprost, że UE potrzebuje "europejskiej agencji CIA", która zajmie się przede wszystkim operacjami antyterrorystycznymi.
"Europejska CIA, to są moje słowa. Uważam że jest to koniecznością. Myślę że z powodu strefy Schengen, istnieją dwie ważne korelacje: lepsze granice zewnętrzne Unii Europejskiej [...] i lepsze udostępnianie danych dotyczących osób poruszających się w strefie Schengen" - powiedział Charles Michel.

Oficjalnie, Ministrowie Spraw Wewnętrznych Francji i Niemiec podchodzą do tego pomysłu raczej sceptycznie. Trudno jednak powiedzieć jak niewiele nas dzieli od rzeczywistego utworzenia drugiej CIA, która początkowo zajmie się tylko zagrożeniem w Europie, a z czasem zacznie operować poza granicami Stanów Zjednoczonych Europy. Mimo wątpliwości co do powstania takiej instytucji poszczególne państwa są zgodne, że służby powinny otrzymywać więcej uprawnień.

 

 

Źródło: http://www.euronews.com/2015/11/30/belgium-s-pm-michel-calls-for-a-european-cia/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Jak widzicie premier Belgii

Jak widzicie premier Belgii jest takim samym pionkiem NWO jak Tusek i reszta postkomunistycznych masonów w Polsce. PiS to partia prawników dlatego chcą robić wszystko grzecznie, jednak w Polsce jest groznie, morduje się ludzi niewygodnych politycznie dlatego ich grzeczność może być zbyt słabym argumentem w pokonywaniu arentury NWO ! "Bodaj najważniejszą zapowiadaną zmianą jest odpolitycznienie mediów publicznych poprzez uwolnienie ich od bezpośrednich wpływów rządu na decyzje personalne i tym samym pośrednio na programowe. Czy to możliwe? Według Barbary Bubuli, posłanki PiS, taką niezależność może dać mediom publicznym ich nowy – narodowy charakter.- To będzie instytucja ze swoim statusem instytucji o charakterze państwowym, jak IPN. Będzie specjalna ustawa. Nie będzie podporządkowana pod ministerstwo, ale Radzie Mediów Narodowych, która będzie podobna do KRRiTV. Będzie wybierana przez Sejm, Senat i prezydenta na funkcję służącą nadzorowi nad mediami i przekazywaniu władzy jednoosobowym zarządom tych mediów – podkreśliła Bubula w rozmowie z Radiem Kraków.: http://www.pch24.pl/specjalna-ustawa--odpolitycznienie-i-1-5-mld-zl-do-dyspozycji--media-publiczne-wroca-na-misyjne-tory-,39732,i.html#ixzz3t5XclhvQ

To trzeba szybko przejąć TVP i wymienić kadrę na narodowców ! A nie bawić się w jakieś wybieranie rad i innych instytucji kontrolujących media, bo w Polsce jeszcze nie ma elit prawdziwych które by same z siebie dobrze rządziły ! Jak dojdą podstawienie masoni do tych niby nowych władz TVP to i tak zniszczą umysły Polakom ! Trzeba trzymać 4 lata TVP za gębę mocną ręką i nadawać wszystko o Smoleńsku, złodziejstwie i przekrętach ! Dodatkowo zrobić ustawy że prywatne potęgi medialne muszą łożyć 10 albo 20% ich utargu na TVP !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Henryk

Nakazuje się wszystkim

Nakazuje się wszystkim państwom UE przyjmować innowierców z ISIS, później operacja fałszywej flagi a na końcu ogranicza się prawa obywatelskie w tym dostęp do broni palnej (w przeciwieństwie do Izraela gdzie dostęp jest powszechny a tych co ustalili że Izrael dla Żydów nie nazywa się faszystami lub narodowcami).

Portret użytkownika inzynier magister

Obecnie enwuowcom z

Obecnie enwuowcom z eurokołchozu co chcą zrobić dyktaturę najbardziej przeszkadzają Orban i PiS ! "Komisja Europejska zarejestrowała inicjatywę mającą na celu zawieszenie Węgier w prawach członkowskich Unii Europejskiej. Autorami obywatelskiej inicjatywy są przeciwnicy polityki Victora Orbana. Wśród pomysłodawców znajduje się internacjonalista, feminista i ateista pochodzący z Polski. Liberalni obywatele Unii Europejskiej, w imię coraz modniejszej „obrony demokracji”, podjęli inicjatywę zawieszenia Węgier w prawach członkowskich UE. Ich inicjatywa została zarejestrowana przez Komisję Europejską, której urzędnicy zastrzegli, iż decyzja o wdrożeniu akcji jest uzasadniona jej dopuszczalnością prawną, a sama treść wniosku nie była jeszcze analizowana. Pomysłodawcy zarzucają rządowi Victora Orbana podejmowanie „antydemokratycznych” działań, a także ksenofobię i niedopuszczalną postawę względem tzw. „uchodźców”. Zjednoczeni wokół tej inicjatywy liberałowie odczuwają niepokój, iż przykład Węgier może zainspirować inne kraje, w których, jak twierdzą, „kultura demokratyczna jest świeża i krucha”. Victor Orban jest krytykowany również za przyjęcie we wrześniu prawa przewidującego kary więzienia dla osób nielegalnie przekraczających granice węgierskie. Członkowie komitetu obywatelskiego występującego z inicjatywą twierdzą, iż policja stojąca na straży prawa imigracyjnego na Węgrzech dopuszcza się nieuzasadnionych aktów przemocy wobec „uchodźców”. Dla przedsięwzięcia kroków wykonawczych w sprawie zawieszenia Węgier w prawach członkowskich przeciwnicy rządu Orbana potrzebują w ciągu roku zebrać co najmniej milion podpisów w co najmniej 7 państwach UE. Do komitetu, który wdrożył akcję zbierania podpisów należy Andrzej Dominiczak, prezes ateistycznego Towarzystwa Humanistycznego, publicysta „Bez Dogmatu” i „NIE”, działacz internacjonalistyczny i sympatyk ruchu feministycznego.
Ten film jest mega ważny, każdy Polak powinien go zobaczyć ! Polskie napisy się włącza w okienku jutuba
With Open Gates: The forced collective suicide of European nations
https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc
 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj