Prehistoryczny gad zaatakował robotnika na wyspie która ma zostać zamieniona w „Park Jurajski”

Kategorie: 

Źródło: Internet

Waran z Komodo, ogromny gad będący właściwie żywą skamieliną, zaatakował pracownika w budowanym na indonezyjskiej wyspie Rinca kurorcie o nazwie "Jurassic Park".

Elias Agas, lat 46, pracował na wyspie Rinca, kiedy 90-kilogramowa bestia zaatakowała go i „wyrwała mu kilka fragmentów ciała”. Personel parku natychmiast ewakuował ofiarę z wyspy łodzią motorową do pobliskiego szpitala, ponieważ ugryzienie komoda może być śmiertelne, jeśli nie zostanie szybko leczone.

 

Według świadków zdarzenia, ogromna jaszczurka znajdowała się zaledwie kilka metrów od Agasa, kiedy nagle go zaatakowała. Kurort w stylu Parku Jurajskiego, który został ogłoszony prawdziwą wersją fikcyjnej opowieści z filmów Stevena Spielberga, już wywołał kontrowersje wśród ekologów.

 

Ludzie przyjeżdżają tam, aby zobaczyć warany z Komodo w ich naturalnym środowisku, a kurort spowoduje, że staną się eksponatami jak w ZOO.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika baca

czy nie dziwne jest że miłe

czy nie dziwne jest że miłe nam z natury ssaki się morduje w rzeźniach lub więzi w wielkich oborach i chlewniach a te wszystkie pierdolone gady pieści i bierze pod ochronę...
no bo jaki jest dla normalnego człowieka pożytek z jebanych krokodyli, wężów czy tych jaszczurów?
to chyba musza być bliscy krewni żmijowego plemienia, skoro tak się nad tymi pasożytami brandzlują....

 

Portret użytkownika yyegjoweg

ale masz nasrane nie wiem czy

ale masz nasrane nie wiem czy specjalnie ludzią nakręcasz takie farmazony czy sam w to wierzysz ale tak z logicznego punktu widzenia pomyśl co latwiej wyhodować świnie krowe królika indyka w strefie umiarkowanej czy krokodyla warana i inne węże ?  nie mówiąc już o samym zdarciu skóry  z takiego warana krokodyla czy innego jaszczura jak myślisz co łatwiej świnie ogarnąć czy wielkiego bazyliszka który jeszcze przy ugryzieniu może cie zajebać ? ty wogóle myślisz czy myślisz że myślisz czy poprostu podkrecasz ludzią kocopoły za klikbaity i diengji dawaj ?

Portret użytkownika Quark

Niby racja .. ale te grzeczne

Niby racja .. ale te grzeczne ssaki są roślinożerne i łatwo je tanio nakarmić do utuczenia a gady potrzebują mięsa , które to my chcemy jeść i jak sobie wyobrażasz takie "chlewnie" z krokodylami ? Czym je kamić i kto im ściółkę wymieni ?

Skomentuj