Prawnik Donalda Trumpa zapowiada, że w ciągu 14 dni ujawnione zostaną szokujące informacje

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jesteśmy w centrum informacyjnej wojny, w której fakty mieszają się z fikcją tak często, że trudno być czegoś pewnym. Cały czas staramy się zrozumieć co dzieje się w USA i jaki będzie tego finał. Ostatnio głos w tej sprawie zabrał prawnik współpracujący z Donaldem Trumpem.

Lin Woood ogłosił na swoim koncie w mediach społecznościowych, że w ciągu następnych 10-14 dni opinia publiczna pozna szokujące informacje o wielu amerykańskich urzędnikach państwowych i bogatej elicie.

Oświadczył wprost, że prawdziwą światową pandemią jest handel dziećmi w celach seksualnych i pedofilia.

Rewelacje będą dotyczyć Joe Bidena, Baracka Obamy, Johna Robertsa, Hillary Clinton, Nancy Pelosi, Mike’a Pence’a, Jeffreya Epsteina, Billa Gatesa i tysięcy innych.

Jak twierdzi widział rozstrzygające dowody. Podkreślił jednak, że przepisy prawa zabraniają ujawniania ich wszystkim online. Dowody mogą zostać przedstawione wyłącznie w sądzie.

Wood poinformował też, że we właściwym czasie przez odpowiednie kanały otrzymamy również rozstrzygające dowody dotyczące oszustw wyborczych i aktów zdrady.

Być może jednak najbardziej szokujące będą działania prezydenta Trumpa w celu zrestartowania amerykańskiego systemu finansowego. Wspomniał, że jego efektem może być likwidacja podatków dochodowych.

Z oczywistych powodów wypowiedzi Lina Wooda nie są nagłaśniane przez cenzorskie media głównego nurtu. Warto więc mieć świadomość, że prawda na temat obecnej sytuacji w USA może być znacznie bardziej przerażająca niż wielu zakłada.

Teraz jedyne co możemy zrobić, to czekać na rozwój sytuacji. Trump jest w takim położeniu, że prawdopodobnie nie będzie już kalkulował ani z nikim niczego negocjował.

Albo to będzie tydzień prawdy, albo odejdzie  poniżony, co raczej nie leży w jego naturze.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika sceptyyk

 "Reweacje" dotyczą min Mike

 "Rewelacje" dotyczą min Mike’a Pence’a. Czyli jak, czyli co? Wcześniej nie ujawniali, ponieważ pacholę żydów tzn trampek, mianował Mike’a Pence’a na wiceprezydenta, a ten był psem u jego nogi.  A teraz ujawnią po tym, jak Mike Pence olał trampka przed kilkoma dniami. W tym us-burdel, wszyscy sa jednako umoczeni. trampek, tak bardzo dbał o epstein’a, że pozwolił go ukatrupić wpierdlu. brutalna prawda jet taka, że trampek przy władzy, oznaczał przedłużenie agonii us-burdelu. Bidet tę agonię przyspieszy.  I tak 3mać  Smile 3mojta się ciepluchno i nie dawajta się robalom  Smile

 

Portret użytkownika Słowianka

A mnie śmieszy, że niektórzy,

A mnie śmieszy, że niektórzy, nadal uważają, że przekręty i gigantyczne akcje zbrodnicze to wyssane z palca bajki, że nie ma handlu dziećmi i pedofilii. Ja uważam, że nie wolno im ufać za nic.

Kto pamięta jak CIA wywołało w Indonezji czystkę, w której w ciągu 30 dni zginęło około miliona osób? Po co? Ano po to by usunąć niewygodnego przywódcę, który szkodził interesom amerykańskich, prywatnych korporacji!

W latach 70 firma Pfizer (ten sam, który będzie nas teraz szczepił) była zamieszana w spisek razem z ITT mający na celu zniszczenie gospodarki Chile, kiedy prezydent Alland chciał wywalić z kraju amerykańskie korporacje. Zamieszany był w to rząd USA i CIA a sam prezydent dostał plan zamordowania Allanda od członków zarządu ITT.

Skoro Pfizer był zamieszany w niszczenie gospodarki całego Państwa to niech mi nie mówią, że szczepionkę na Koronę mamy dzięki temu, że cały świat to finansował. Nie, Pfiera stać na zrobienie takich badań samemu, to jest gigant światowy. Więc po co te bajki?

Moim zdaniem szczepieni są ludzie od najstarszych w dół. Za rok albo dwa wszyscy 70 +, 60 może 50 latkowie umrą. Zostaną tylko młodzi silni niewolnicy, którzy będą mogli pracować i przebranżawiać się do potrzeb NWO. Miliony rent i emerytur zostanie w kieszeniach państw.  I co im zrobią? Nic nie zrobią.

Powiem wam tak. Zrobią z nami co chcą i jak chcą i kiedy chcą a my nawet nie bekniemy. I taka jest prawda. Zmuszą nas do wszystkiego bez użycia siły.

Tak jak do szczepień. Są dobrowolne ale bez szczepienia nie możesz nic zrobić w przestrzeni publicznej nawet pracować. Nawet dobry pracodawca będzie wymagał szczepienia, bo jak nie to nie dostanie ubezpieczenia itd., itp., etc….   

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Portret użytkownika Alex Amish

Baca, prosze zejsc raz na

Baca, prosze zejsc raz na zawsze z tej strony internetowej. Twoje klamstwa, wulgaryzmy, brak jakiejkolwiek etyki, mniej niz zero. Nie zasmiecaj twoimi podlymi wypocinami, i nie pluj na najlepszego prezydenta USA. twoje "wypociny" to jedno wielkie dno pod kazdym wzgledem. nie sadz innych, to nkie jest w twoim interesie. zacznij od siebie. jestes mniej niz zero!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika baca

co ty tu robisz na forum o

co ty tu robisz na forum o tej godzinie?
o 13-tej masz przecież codzienną ceremonię pochwalną w przydomowym ołtarzyku z trampkiem?
nie zaniedbuj Q-onanie codziennej onanizacji nad zdjęciem Melanii bo jak nie dopilnujesz spraw ważnych to ci ją podmienią na Michela Obamę - i bedziesz sobie trzepał do najlepszego transwestytę jaki mieszkał w białym domu

 

Strony

Skomentuj