Prawie 4 lata temu ustanowiono nagrodę w wysokości 100 tysięcy dolarów za wykazanie nieszkodliwości szczepionek. Nikt jej nie zdobył.

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Media całego świata trąbią o konieczności masowych szczepień na COVID-19, a tymczasem 4 lata temu senator Robert F. Kennedy i aktor Robert de Niro rzucili wyzwanie wszystkim twierdzącym, że szczepionki są 100% bezpieczne. Nikt temu wyzwaniu nie sprostał.

Robert F. Kennedy Jr wraz z Robertem De Niro przedstawili tę niesamowitą propozycję w 2017 roku. Na osoby, lekarzy, naukowców, którzy będą potrafili bezspornie udowodnić, że rtęć w szczepionkach jest bezpieczna, czeka 100 000 dolarów.

 

Skoro także w Polsce cała masa „specjalistów” wyraża przekonanie, iż szczepionki są bezpieczne, to dlaczego nikt nie przedstawił do tej pory badania, które to potwierdza? Przecież to bardzo dużo pieniędzy. W takim kraju jak Polska zarobienie kwoty prawie pół miliona złotych to duży wyczyn, a tu mamy przecież do czynienia z bardzo „banalnym” zadaniem.

 

Skoro oni wszyscy są tacy pewni, że szczepionki są bezpieczne, to nic prostszego. Kasa jest wasza, tylko dajcie dowody! Przecież, jeżeli jest prawdą to, co powszechnie głoszą lekarze na temat cudownej roli szczepionek i ich bezpieczeństwa, to powinno być dla nich łatwizną przedstawienie dowodów na skuteczność i bezpieczeństwo owych szczepionek.

 

Za jakiś czas w mediach będzie się trąbiło o gotowej szczepionce na COVID-19. Pytanie za 100 punktów: kto wykaże, że ona faktycznie jest bezpieczna i skuteczna? Że nie powstaje z płodów po aborcji? Że nie ma w niej czipów Gatesa? Kto będzie w stanie przekonać bezspornie zwykłego szarego człowieka, który będzie zmuszony przyjąć tę szczepionkę, że naprawdę wszystko będzie ok? Artykuły nawet największych specjalistów już nie wystarczą, bo skalę korupcji w nauce unaoczniła nam sprawa zmian klimatycznych i redukcji dwutlenku węgla.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika czesio i muchy

ale tu się buractwa

ale tu się buractwa lewackiego zbiera! ! wystarczy że temat jest kontrowersyjny i zlatują się gnoje jak muchy do gówna! 777 44 inżynier - wiedziecie prym ! na pohybel !!!

Portret użytkownika Ono

Wystrzegam się podziałów na

Wystrzegam się podziałów na lewą prawą  lub prawą lewą, ale kontynuując Twój punkt widzenia to raczej są to prawaki - blizej ONR, Narodowców,...

Mam nadzieję, że u Ciebie w porządku i dogadujesz się ze swoja prawą i lewą stroną, tj. np. prawa noga nie idzie na prawo a lewa na lewo tylko ze sobą współpracują. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika FI

" Polsce cała masa

" Polsce cała masa „specjalistów” wyraża przekonanie, iż szczepionki są bezpieczne "

to są ci 'specjaliści' od głowy, głównie, co zarzucają ludziom brak inteligencji i głupotę za byle co.

Portret użytkownika czesio i muchy

Tomasz Sommer - fragmenty z

Tomasz Sommer - fragmenty z wikipedii - dziennikarz i wydawca, redaktor naczelny i współwłaściciel tygodnika konserwatywno-liberalnego „Najwyższy CZAS Jego promotorem była prof. Jadwiga Staniszkis, - Należała do grona młodych asystentów (obok m.in. Waldemara Kuczyńskiego, Marcina Króla, Andrzeja Mencwela czy Aleksandra Smolara), którzy wspólnie z cenionymi profesorami (m.in. Zygmuntem Baumanem, Włodzimierzem Brusem, Leszkiem Kołakowskim, Tadeuszem Kotarbińskim czy Marią Ossowską) oraz aktywnymi politycznie studentami (tzw. komandosami, m.in. Sewerynem Blumsztajnem, Teresą Bogucką, Janem Lityńskim, Adamem Michnikiem i Henrykiem Szlajferem - wychodzi na to że pan redaktor ma powiązania i koneksje z lewacko komunistyczną jaczejką . nikt tego wcześniej nie zauważył?

Portret użytkownika euklides

A kto z jałtańskich jelit ich

A kto z jałtańskich jelit ich w tym kraju nie ma. Ale Tomek nie jest raczej lewakiem. Jest po prostu przeciętniakiem. Wiadomo, że jelita nikogo naprawdę wybitnego nie przepuści do kontrolowanej opozycji. Przeciętniaki natomiast jak najbardziej.

Strony

Skomentuj