"Prawda jest taka, że nie ma żadnej epidemii koronawirusa" - stwierdził poseł Janusz Korwin Mikke

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Poseł Konfederacji, Janusz Korwin-Mikke zabrał głos podczas wczorajszych sesji pytań w czasie procedowania przez Sejm wniosku o wotum zaufania dla rządu premiera Mateusza Morawieckiego. W trakcie krótkiego wystąpienia oświadczył, że epidemia koronawirusa nie istnieje. 

 

Janusz Korwin-Mikke oskarżył rząd Mateusza Morawieckiego o oszukanie Polaków w kwestii rzekomej epidemii koronawirusa SARS-CoV-2. Wskazał też jaki cel mógł przyświecać rządzącym w terroryzowaniu społeczeństwa poprzez wprowadzenie rządowej epidemii. 

"Prawda jest taka, że nie ma żadnej epidemii koronawirusa. Żadnej. W 90 procentach gmin nie umarła ani jedna osoba. Umiera miesięcznie mniej ludzi niż rok temu, dwa lata temu i trzy lata temu. Nie ma żadnej epidemii. Rząd sobie robi tę epidemię jako płaszczyk, żeby można było różnego rodzaju reformy robić" – mówił Janusz Korwin-Mikke.

Jeden z przywódców Konfederacji nie rozwinął jednak swojej myśli i nie doprecyzował jakie "reformy" mogą być wprowadzone tylko wtedy gdy większość obywateli zostaje ubezwłasnowolniona. Można się tylko domyślać, że chodzi o takie zmiany, których nie przyjęto by bez protestów, czyli likwidacja przedsiębiorczości, ograniczenia wolności i swobód obywatelskich, tak aby zgodnie z zaleceniami premiera Morawieckiego, wykuć Nowy Porządek Świata. 

Janusz Korwin-Mikke wspomniał też poprzednią medialną pandemię ogłoszoną przez WHO, która miała miejsce w 2009 roku. Wtedy walczono z grypą AH1N1 i tak samo jak teraz postanowiono zaszczepić wszystkich. Skończyło się to wtedy tragicznie dla wielu osób, które doznały uszkodzeń neurologicznych, na przykład zyskując narkolepsję. Szwedzki rząd do dzisiaj płaci odszkodowania za tamtą akcję szczepionkową. 

" Chciałbym przy okazji potępić pana premiera za atak na panią Ewę Kopacz, jedyną minister zdrowia, która nie wzięła łapówki i nie kupiła szczepionki na tę całkowicie fikcyjną epidemię" – dodał polityk.

Nie ma się co oszukiwać, że Platforma Obywatelska nie zaszczepiła wtedy wszystkich Polaków z powodu mądrości minister Kopacz. Prawie na pewno czynnikiem decyzyjnym była raczej kwestia finansowa i konieczność zakupu od karteli farmaceutycznych dużych ilości tych preparatów. 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Maryjan_66

Prawda jest taka, że nie

Prawda jest taka, że nie chodzi o tych złych na górze, tylko o nas samych. Politycy i 'elyta' są tylko skumulowanym odbiciem drobnych grzeszków ludzi na dole.

Nie znajdziemy prawdy w informacjach z zewnątrz, jak uczciwy by np wujek google nie był. Prawdę tworzysz Ty.

Portret użytkownika konserwaTor

To są ludzie władzy -

To są ludzie władzy - kameleony ideologiczne, którym nie przyświeca żadna idea prócz władzy. Rozjerzyj się ile pustych sloganów i plastikowych głosów a znajdziesz za nimi ludzi władzy. Ilekroć fałsz wyczujesz - tam wiją się macki ludzi władzy. Tylko, że kto w walkę wchodzi ten walkę dostaję. Z władzą walczyć nie wolno. Trzeba ją wynieść poza ramy swego życia, postawić granicę i nie wpuszczać - i zająć się budowaniem własnego życia i świata. Choć i odreagować trzeba.I tego sie trzymac.WD
 

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Czas na prawdziwą pobudkę

Czas na prawdziwą pobudkę na NIEPOPSŁUSZEŃSTWO wobec rządu i pozbycie się całkowicie polityki i polityków z życia publicznego, likwidację wszeklich instytucji rządowych. Głosowanie na jakiegokolwiek pasożyta uprawiającego politykę to strata czasu, energii i oszukiwanie samego siebie, że tym razem nasz faworyt nas nie zawiedzie - to złudzenie - zawsze zawodzą, bo taka jest ich rola. Czas na światową rewolucję przeciwko rządom, bo to tylko one są odpowiedzialne za cierpienie, głód i śmierć niewinnych istnień, za wywoływanie wojen, czas upomnieć się o prawdziwą wolność i sprawiedliwość, która zapewni ludzkości odpowiedzialny rozwój w prawdziwej harmonii. Czas by ludzie zrozumieli że żadna władza nie pracuje dla nich, a stwarzając iluzję opieki czy ochrony zawsze więcej zabiera niż daje. Czas na likwidację wszlekich długów publicznych bo są one tylko pustymi cyferkami stworzonymi przez banksterską mafię rządzącą finansami dla zniewolenia narodów, my bankierom nic nie jesteśmy winni, to oni nas okradają już od pokoleń i urośli na naszej krwawicy na śmierci i cierpieniu naszych bliskich do rangi panów tego świata. Czas się zbroić i nie pytać "władzy" o pozwolenie bo nikt im nie dał prawa do decydowania o tym czy mamy prawo do SAMOOBRONY. Czas na rewolucję, na otwarty sprzeciw i nieposłuszeństwo społeczeństwa wobec złodziejskiego totalitarnego systemu udającego tylko przychylny i pomocny obywatelowi, a w rzeczywistości będący aparatem opresyjnym i złodziejskim nie ponoszącym żednej odpowiedzialności za swoje kryminalne działania. Wolność i Sprawiedliwość dla Wszystkich. https://youtu.be/urAjuDecBFU

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika osa

ta... obok znanej  pani Violi

ta... obok znanej  pani Violi Kołakowskiej, mistrza deski, boksera, który otrzymał wiele ciosów w głowę kolejny autorytet w dziedzinie wirusologii... Ciekawe co na to by powiedzieli mieszkańcy Brazylii czy Hiszpanii...

A gdyby tak tych wszystkich tłuczków tam wysłać by coś pożytecznegho robili? Skoro wg ich nie ma wirusa, to nic im się przecież nie stanie....

 

Portret użytkownika j2323

Skro w/g  ciebie Jest      to

Skro w/g  ciebie Jest      to  wymień  lub pokaż tych  expertów  od vir. ...... z  tego    co  było

widać   wszysykich    nieprawomyślnych   Usówali'  z YT  i  wsystkich  Main szambo mediów

piszesz  ; osiczko  na  stronie  , która  jako jedna z pierwszych  wskazywała  że  coś tu nie hoho

CZY  KTOS  DO H..A  WYCIŁ CI TWOE  ZDANIE ?       .. na tak  szeroką skalę  nikt  do  tej  pory

nie stosował   takiej cenzury     nie  kuku  dlaczego   ? Jak  problem z kojarzeniem  TO TYLKO  VACINE WYLECZY.

Portret użytkownika syriues

prawda jest taka,ze jej nie

prawda jest taka,ze jej nie znamy.tzn,zle sformuowanie.Klamstwo jest klamstwem i nie da poznac sie co ukrywaja.Cokolwiek tam planuja i juz jest robione,to tylko po to by zabrac nam przywileje i prawa.Falszywa flaga kolejna z odslon.Wczesniej byli przybysze z kraji dotknietych powiedzmy wojna.a tak szczerze to wielka jedna manipulacja.

Rownie dobrze chemtrails moglo sluzyc temu by w plucach naszych odlozylo sie wystarczajaco aluminium itp by wprowadzic je w drgania i powodowac stany zapalne,bezdechu i mrowienia.szczerze mowiac to trzeba nadawac by to robic.takze cos w tym jest.zrozumcie ze to manipulacja na wielka skale,by moznowladccom wydawalo sie ze sa panami a tak na serio sa warci tyle ile srebrniki Judasza.Uwazajcie za co zostajecie kupowani,bo dusze zatracic mozna nawet za srebrnika

Portret użytkownika Gość

Brawo Panie Januszu zawsze

Brawo Panie Januszu zawsze Pan mówił prawdę i to jest dobre to jest ludzkie. Jest w przepowiedniach że na końcu czasu Ci co czynią DOBRO i co mówią prawdę będą traktowani przez tych złych z pogardą i wyśmiewaniem. Więc nie  ma się czym przejmować bo PRAWDA nas wyzwoli. Bóg Ojciec i Syn Jezus Chrystus Jest Drogą Prawdą i Życiem. 

Strony

Skomentuj