Prank wszechczasów ? Użytkownicy forum 4chan nabrali CIA i lewackie media na fałszywy raport o Donaldzie Trumpie

Kategorie: 

Źródło: Internet

Od kilku tygodni lewackie media z zadowoleniem donoszą o możliwych kłopotach Donalda Trumpa w związku z tajnym raportem na jego temat, który został rzekomo przekazany portalowi BuzzFeed przez anonimowe źródło. Wynikały z niego niestworzone rzeczy, a skoro mogły zaszkodzić Trumpowi zostały powielone z radością przez lewackie media.

Co więcej dziennikarze mediów takich jak CNN tworzyli specjalne programy na temat rewelacji ze strony BuzzFeed. Doszło do tego, że przekazano te informacje CIA, które również wyraziło zaniepokojenie i przygotowywało groźne raporty. Okazało się, że wszystko to były "fake news".

 

Rzekomy raport, który miał stwierdzać między innymi, że Donald Trump ma oglądać animowane porno Hentai z tłumem prostytutek, wydał się wszystkim prawdopodobny i rozprawiano o tym od wielu dni sugerując, że może to być przyczyną pozbawienia władzy Donalda Trumpa.

 

Wszystko wskazuje na to, że wszystkie te media i CIA, padły ofiarą internetowego żartu, który z racji sfery oddziaływania, może być uznany z najlepszy "prank" w historii Internetu. Oczywiście nie wszyscy dają wiarę wyznaniu jednego z użytkowników forum 4chan, ale sam zainteresowany, czyli Donald Trump, oświadczył, że te rzekome "dowody" są niedorzeczne i dziwi się, że ktokolwiek mógł uwierzyć w takie bzdury.

 

Jednak gdy dominuje myślenie życzeniowe, można uwierzyć w dowolną rzecz i już pojawili się ludzie, którzy twierdzą, że kompromitacja BuzzFeed, CNN, a zwłaszcza CIA, to też robota Rosjan. Tym samym ci, którzy rościli sobie prawo do twierdzenia, które wiadomości są prawdziwe, a które fałszywe, sami stali się ponownie głównymi propagatorami "fake news".

 

Źródła:

https://archive.4plebs.org/pol/thread/95568919/#95571329

https://www.reddit.com/r/The_Donald/comments/5n8yhi/4chan_may_have_pulled_the_biggest_medi...

http://www.dcclothesline.com/2017/01/11/4chan-users-drop-epic-bombshell-we-fabricated-trum...

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika solo80

Ludziska toż to

Ludziska toż to przedstawienie jest. To jest największe show w USA od czasów zabójstwa Kennediego, Katastrofy promu Challenger i WTC. Nie zauważyliście, że jak ludność w USA chciała czarnego prezydenta, to go dostała. Chciał świat skromnego Papieża, to też dostał Jezuite, Franciszka imię dobrze kojaży się ty z Asyżu. Może ktoś slyszał o tym, że jest on Masonem? Na pewno jest jak każdy Papież należący do zakonu Illuminatów od początku istnienia Watykanu, z Wojtyłą łącznie. Możenie znaleść jego zdjęcia w necie, gdzie pokazuje oczka, trzy 6 czy oko saurona czyli symbol szyszynki organu odpowiedzialnego za intuicje, którą starają się nam zniszczyć byśmy za bardzo nie widzieli prawdziwego świata tylko to co nam wmówią. Figurka Chrystusa na krzyżu to żaden symbol wiary tylko trofeum zwycięstwa Imperium Rzymskiego i hebrajskich rabinów nad prawdziwymi Chrześcijanami i Chrystusem. Chyba nie sądzicie, że taki gość jak Chrystus by chciał narażać małe dzieci na takie widoki jak figurka jego trupa na krzyżu do ktorej trzeba się modlić. Po prostu Imperium nie potrafilo poradzić sobie z nimi to przybyli mędrcy ze wschodu i przynieśli dobrą nowine czyli sposób na pokonanie chrześcijan. Czyli poprostu przejęcie wiary i zmodyfikowanie jej staro egipskimi naukami i programami. To byle początki przedstawienia, które trwa nadal tyle, że teraz wspierane fluorem i telewizją. Czy wiecie, że Lincolna zastrzelili w teatrze Kennedy, a Kenediego w samochodzie marki Lincoln? Morderca Kennediego strzelał z magazynu i został schwytany w pobliskim teatrze, a zabójca Lincolna zatrzelił go w teatrze, a zostal złpany w pobliskim magazynie. Ta cywilizacha, która ma swoje początki w starożytnym egipcie, istnie je do tej pory i działa według zasad "dziel i rządź", "chleba i igrzysk", "arbeit macht frei".

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Swego czasu do ambasady USA w

Swego czasu do ambasady USA w Rydze (czyli do rezydentury CIA) zgłosił się oficer radzieckiego KGB. Powiedział że przez 12 lat kopiował najtajniejsze akta radzieckiej bezpieki i składował je w domu. Przyniósł Amerykanom kilka teczek akt a oni powiedzieli że to fałszywki i wykopali go za drzwi. Gość więc poszedł do konkurencji czyli do ambasady brytyjskiej. Brytyjczycy uwierzyli i pomogli mu wywieźć 25 tys stron dokumentów do UK. Amerykańce nie dość że stracili najcenniejsze zbiory radzieckich służb to jeszcze skompromitowali się na całej lini uznając kopie oryginałów na tanie fałszywki.

Ten szpieg nazywał się Wassilij Mitrochin i jego akta które zostały wydane w kilkudziesięciu krajach to najlepiej udekumentowana działalność służb specjalnych w historii.

 

Portret użytkownika Prawda boli

Właśnie straciłem resztki

Właśnie straciłem resztki nadzieii na przyszłość skoro nasi "obrońcy" to debile nie ptrafiący kojarzyć najprostszych faktów.

Jedyną siłą przeciw kłamstwu była prawda i uczciwość które właśnie są zaprzepaszczane.

Powiedz mi dlaczego mam wierzyć tobie a nie władzy skoro zarówno jedni jak i drudzy kłamiecie na potęgę?

Portret użytkownika Justyn Damaz

Schowaj sie do swojej dziury

Schowaj sie do swojej dziury i z tamtad zachowuj sie dalej jak pajac. Ta doskonale skonstruowana akcja zaszkodzila mediom jak cholera. Pewnie ze to wykorzystaja vs wolnym mediom ale co z tego? Chyba to lepsze niz przelewanie na konto cnn Twoich oszczędności, albo siedzenie po cichu i czekanie az Ci opodatkuja powietrze. To jest wojna a na wojnie sa tez ofiary. Ale zrozum ze zalatwimy te media takimi wyssanymi z palca historiami. Zaraz napisze artykol ze trump to pedofil, a kaczynski byl na kurwach. Onr brali lapowki od kgb itd. Ludzie robimy to!

Portret użytkownika ACHILES

Ameryka chce przetrwać. Ale

Ameryka chce przetrwać. Ale nie chce przetrwać jako ktoś równy pomiędzy równymi. O nie! USA chcą przetrwać jako hegemon ludzkości, jako najwyższy władca planety, jako niezastąpiona  nacja. Bo tylko to gwarantuje w Stanach dobrobyt i spokój społeczny, gdyż wyczerpały się surowce i pozostały tylko drukarnie dolarów. Pracują pełną parą i mnóstwo zielonych papierków z napisem „In God We Trust” zalewa świat. A więc zmusić trzeba cały świat, żeby handlował w amerykańskich dolarach, żeby kupował amerykańskie obligacje i inne bezwartościowe już papiery, żeby w Ameryce nie było rewolucji, żeby żydoanglosascy oligarchowie nie musieli się obawiać degradacji.

Łatwo powiedzieć, ale jak to zrobić, kiedy gospodarka na Nowym Kontynencie przegrywa nie tylko z gospodarką europejską ale z azjatycką, a przemysł zbrojeniowy USA przestaje przewyższać swoim potencjałem ciężki przemysł rosyjski?  Nadzieja tylko w drukarniach pieniędzy, a reszta świata niech pracuje dla USA.

Dwie wojny światowe wyniosły USA na szczyt świata. Trzecia musi nadejść, aby Imperium Chaosu z tego szczytu nie spadło. Anglosyjon ma pozostać najwyższą górą świata.

Rosja  i Chiny stanowią teraz największą konkurencją dla tych planów, Indie i Brazylia to następna kolejność. Jak pozbyć się najpierw jednego, potem drugiego konkurenta?

Narzędziem, jakim można się posłużyć, jest Europa. To też konkurent. Należy go zmusić do wojny z Rosją,a wydaje się to możliwe, w krajach europejskich panują przecież rządy utworzone przez marionetki anglosyjonu. Te kukiełki gotowe są poświęcić nie tylko narodowe interesy ich ojczyzn (które zresztą już dawno nie istnieją) ale zwyczajnie wystawić na ryzyko życie ludzi  w tych krajach, te sprzedawczyki w zamian za wygodne i dostatnie życie na świeczniku, a w przypadku przegranej  pewność schronienia za oceanem, sprzedają każdego swojego obywatela. A propaganda pracuje po to, żeby ten ogłupiony obywatel dał się zaprowadzić jak cielę na śmierć. Za Amerykę.

25 lat solidaruchy pracowały nad urzeczywistnieniem tego scenariusza.  Najpierw rzekomo w imię „wolności”, „demokracji”, „zmiany systemu” przejęto władzę nad Wisłą i gdzie indziej, potem niszcząc własny przemysł, własną prasę i własne banki  uzależniono całkowicie ludzi od rozkazów z Brukseli – czyli zza oceanu.W Polsce i innych krajach nowe reżymy de facto zabroniły jakiejkolwiek systemowej opozycji (lustracja plus kryminalizacja komunistów) oraz wspierały rusofobię na niespotykaną skalę, dzień w dzień Polak, Rumun, Litwin i inni słyszą, widzą, czytają antyruską i antyarabską propagandę a o żydach, niemcach, amerykanach same superlatywy.. Czyli w Polsce mamy do czynienia  z całkowicie ogłupionym pokoleniem, które nawet przejmując władzę,  nie będzie zdolne do pozbawienia władzy posłusznych Ameryce solidaruchów i ich duchowych epigonów. O to właśnie w roku 1989 chodziło i to się udało.

Ale czy uda się, aby narody wschodnioeuropejskie uderzyły na Rosję i w ten sposób popełniły zbiorowe samobójstwo  dla korzyści USA  i ku radości  anglojęzycznych  milionerów?

czytaj więcej, BO WARTO, NA : http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-rosja-uratuje-europe-2015-06

Strony

Skomentuj