Powyborczy horror się rozkręca, czy Polacy go przetrwają, a może czekają nas nowe wybory ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Po głosowaniu z dnia 15 października roku 2023 wiemy co Polacy myślą o formacji PiS. Spora liczba wściekłych obywateli dała rządowi pana Morawieckiego mocnego kopniaka. Nikt nie chce drożyzny, biedy i rosnących cen, część społeczeństwa zdecydowała się nawet na kulturalne i gospodarcze "seppuku", nazywane także "hara-kiri", co w języku polskim znaczy "samobójstwo", odrzucając referendum, chcąc w ten sposób przyjmować na nasz koszt do Polski uchodzcców, nachodzcców i inne nacje, w tym islam.

Oprócz dziwacznego głosowania części Rodaków, okazuje się również, że pojawiły się już prawdziwe głosy członków większości parlamentarnej o nadchodzącej sytuacji społecznej. Zapytani o to z jakich pieniędzy będą utrzymywać uchodzcców, stwierdzili że "zabiorom je z puli przeznaczonej dla Polaków, jak 500 plus, lub tym podobne". Jak by tego wszystkiego było mało rząd ujawnił oficjalne zadłużenie, dług Polski wynosi już ponad 1,3 bln zł. - podał resort finansów w szacunkowych danych, które w opinii różnych specjalistów są wielokrotnie zaniżone.

Niektórzy uważają, że PiS mogło by rządzić kolejne 20 lat gdyby nie poświęciło bilionów dolarów na pomoc Ukrainie i astronomicznie wysokie wydatki wirtualnego uzbrojenia, o jakim marzą oficjele z PiS. Doliczając do tego szaleństwo kowidowe, otrzymujemy wynik wyborczy pana Jarosława i powrót lewicy totalnej oraz "totalnych przyjaciół Niemiec" do sejmu. Istnieje możliwość spłaty astronomicznego zadłużenia Polaków, jakie bez naszej zgody zaciągały wszystkie rządy po roku 1990-tym, chodzi o szybkie opodatkowanie supermarkietów, które drenują państwo od ponad 20 lat na niebotyczne sumy oraz otrzymanie biliardów euro od Niemiec w ramach odszkodowania za II Wojnę Światową, co pozwoliło by na załatanie wszelkich dziur, zakup najnowszego uzbrojenia od USA bez stresu i rwania sobie włosów z głowy, a nawet wypłatę "dwa tysiące plus" bez najmniejszego uszczerbku w finansach państwa!

Niestety takie posunięcia wymagają by pojawił się prawdziwy rząd Polaków, którzy nie będą na kolanach przed komisją europejską, tak jak nie są na kolanach Niemcy czy Francja, a nawet Węgrzy..., no ale to też wymagało by leczenia sporej części Narodu z prowadzonego, za pomocą stacji telewizyjnych, od 30 lat prania mózgów. Jak zwykle decyzja co będzie się dziać z Polską i Polakami zależy od Inteligencji Wyższej, zarządzającej Kosmosem, nazywanej także Bogiem.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika r.abin

Na "odszkodowanie od Niemiec"

Na "odszkodowanie od Niemiec" - to bym nie liczył. Fama niesie, że "bratnia pomoc", "zbrojenia" i "just447" - spowodowały jego rozdysponowanie. Gros - otrzyma Chabad-Lubawicz, a reszta pójdzie, na odsalarnie wody morskiej - w Izraelu (sprawdzić). 

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika TotylkoJAjjchxxj

Więc osobiście kolejne wybory

Więc osobiście kolejne wybory wg mnie nic nie zmienia partie +- zdobędą tyle samo głosów co teraz. Niestety PiS nie zdobędzie większości w żeby samodzielnie rządzić a opozycja pomimo iż zawarła pakt Po lewaki i 2050 to jakoś nie uważam tego za dobrą opcje i jeśli ktoś się ludzi ze spadnie inflacja dług się zmniejszy czy coś to proszę wziazc pod uwagę że PiS rządził w czasach covidovego cyrku na świece więc czy ten czy inny rząd musiałby coś wymyślić całe szczęście że rządził PiS a nie Po bo nie zostaliśmy przymusowo wszyscy zaszczepieni milionem nieznanych dawek preparatu przeciw covid. Co do długu państwowego możnaby pewnie rządzić tak aby nie był on taki duży bądź aby się zmniejszał jednak tutaj trzeba wziazc pod uwagę Zbrojenie które leżąc pomiędzy Rosją a Niemcami uważam za konieczność więc lepiej się zadłużyć i się uzbroić a przy tym tchnąć w gospodarkę życie (tak  gospodarka zbrojeniowa przynosi zyski więc dlaczego by w nią nie zainwestować skoro i tak trzeba się zbroić z czasem by się zwróciło), ponad to trzeba zauważyć że autostrady i drogi w kraju powstają i to stwierdzam że są całkiem porządne i można Polskę przejechać w każdą stronę bez problemowo, do tego budowa balticpipe, rozpoczęcie projektu energii atomowej, czy chociażby centralny port komunikacyjny, tak samo jak przekop mierzeji, tunel podwodny, pogłębianie nadbrzeżnych portów to wszystko to kosztowne inwestycje strategiczne które zostały podjęte w stosunkowo krótkim okresie czasu więc koszty się namnożyły ale w zamian mamy niezależność energetyczna, możliwość przyjmowania największych kontenerowców świata w portach, uniezależniła y się od Rosji i częściowo od Niemiec. Tak więc z 2ga złego chyba jednak wolę PiS przy którym urosl dług ale mamy za to w miarę stabilna gospodarkę energetyczna i paliwowa, i zaczęliśmy dbać o zbrojenie które zapewnią bezpieczeństwo i suwerenność, tak więc lepszy ten wariant, niż wariant Po-lewica który podczas swoich rządów już pokazali Po że nie mają zamiaru w razie czego bronić terytorium polskiego i pozwolą się podporządkować Niemcom i nie będą działać na korzyść naszego kraju który za swojej kadencji chętnie sprzedawali, a lewica proszę sobie przypomnieć czasy ich rządów i pomyśleć kto tak naprawdę wtedy był odpowiedzialny za to co dzieje się w kraju?  No jeszcze pozostaje konfederacja ale niestety nie wierzę że zagłosuje na nich tyle osób aby mogli dojść do władzy.  Mam tylko nadzieję że PiS będzie w stanie się dogadać z konfederacja i może z PSL żeby stworzyc koalicję? 

Portret użytkownika kolo21

Ale ile pisowców cie

Ale ile pisowców cie zminusowało! Nasz naród to naród frajerów zdrajców za 500+ sprzedali by własne matki. Kiedyś mnie bawiło teraz nawet już nie smuci gdy czytam te wściekłe komentarze że PO lepsze albo że PIS. Że ludzie sie łudza że to nie są te same kurwy.

kolo21

Portret użytkownika halny

To nie jest nowa ekipa - to

To nie jest nowa ekipa - to stara ekipa oderwana od koryta 8 lat temu. Tak jak w przeszłości narobią gówna naprawiając to spieprzyli pisiory naprawiając błedy tej ekipy. Nic się nie zmieniło - zjazd w dół od 34 lat.

Dobrze to już było.

Portret użytkownika edi8

Przecież wybory procentowo

Przecież wybory procentowo wygrał PIS to po pierwsze, a po drugie jakim trzeba być imbecylem żeby oczekiwać jakiegokolwiek spełniania obietnic przez opozycję w sytuacji gdy przez kilka następnych tygodni, a może i miesięcy nadal będzie rządził PIS do czasu powołania nowego rządu.

Portret użytkownika pb88

Przez następne 2 lata będzie

Przez następne 2 lata będzie rządził Duda bo opozycja nie ma większości żeby odrzucić jego veto. Ale najpierw trzeba uchwalić ustawę budżetową na co jest czas do końca stycznia 2024. Obstawiam wcześniejsze wybory chociaż wtedy PiS dostanie jeszcze mniej niż teraz z czego muszą sobie zdawać sprawę. Chociaż kto wie, Prezes żyje w urojonej rzeczywistości.  Sytuacja na dziś jest patowa.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Fakty

Do inzynier magister

Do inzynier magister

A to czytałeś :

Powtórzonego Prawa 10: 17  Bo Jehowa, wasz Bóg, to Bóg bogów+ i Pan panów,+ Bóg wielki, potężny i wzbudzający lęk+ — który nikogo nie traktuje stronniczo+ ani nie przyjmuje łapówki,+

Psalm 97:9  Bo ty, Jehowo, jesteś Najwyższy nad całą ziemią;awstąpiłeś wysoko i jesteś nader wywyższony nad wszystkich innych bogów.b

Psalm 95:3 Bo Jehowa to wielki Bóg, wielki Król ponad wszystkimi innymi bogami.

Psalm 135:5  Bo dobrze wiem, że Jehowa jest wielki, nasz Pan przewyższa wszystkich innych bogów.

Jeremiasza10:10  Lecz Jehowa naprawdę jest Bogiem.+ Jest Bogiem żywym+ i Królem po czas niezmierzony.+ Z powodu jego oburzenia zakołysze się ziemia,+ a żaden z narodów nie ostoi się wobec jego potępienia.+ 11  Oto, co im powiecie: „Bogowie,+ którzy nie uczynili niebios i ziemi, znikną z ziemi+ i spod tych niebios”.

A wiesz w jakiego Boga wierzył Jezus i za kogo się uważał :

Mateusza 16: 15  Powiedział im: „A wy jak mówicie, kim jestem?”+ 16  Odpowiadając, Szymon Piotr rzekł: „Tyś jest Chrystus,+ Syn Boga żywego”.+

Jana 20: 17  Jezus powiedział jej: „Przestań się mnie kurczowo trzymać. Jeszcze bowiem nie wstąpiłem do Ojca. Ale idź do moich braci+ i powiedz im: ‚Wstępuję do Ojca mego+ i Ojca waszego oraz do Boga mego+ i Boga waszego’”.+

Osoba co pada na kolana przed Bogiem nie może być Bogiem tylko jego czcicielem :

Łukasza 22: 41  A sam oddalił się od nich mniej więcej o rzut kamieniem i upadłszy na kolana, zaczął się modlić, 42  mówiąc: „Ojcze, jeśli chcesz, zabierz ten kielich ode mnie. Jednakże nie moja wola,+ lecz twoja niech się dzieje”.+

A w jakiego Boga wierzył Jezus i jego uczniowie Biblia donosi :

Dzieje Apostolskie 3: 13  Bóg Abrahama i Izaaka, i Jakuba,+ Bóg naszych praojców, otoczył chwałą+ swego Sługę,+ Jezusa, którego wyście wydali+ i zaparli się przed obliczem Piłata, gdy ten postanowił go zwolnić.+ 14  Tak, zaparliście się świętego i prawego,+ a poprosiliście, żeby wam wspaniałomyślnie darowano człowieka, który był mordercą,+ 15  i zabiliście Naczelnego Pełnomocnika w sprawie życia.+ Ale Bóg wskrzesił go z martwych, czego my jesteśmy świadkami.+

Kto siedzi po prawicy Boga nie może być Bogiem , tak samo jak ktoś kto siedzi po twojej prawicy nie może być tobą :

Hebrajczyków 10: 12  Ale ten człowiek złożył na zawsze jedną ofiarę za grzechy+ i zasiadł po prawicy Boga,+

KTO MA SYNA TO WIE JAKA JEST RÓŻNICA  MIĘDZY SYNEM A OJCEM  !  A KTO TWIERDZI, ZE OJCIEC A SYN TO TA SAMA OSOBA ,TO NIE ROZUMIE BOJĘĆ  HASEŁ OJCIE  - SYN !

Strony

Skomentuj