Powstanie chłopskie w Holandii! Rolnicy zablokowali autostrady protestując przeciwko szalonej polityce klimatycznej 

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Wczoraj był historyczny dzień dla Europy. W Holandii doczekaliśmy się pierwszego protestu przeciwników szalonej polityki klimatycznej. Był on spektakularny i zorganizowali go rolnicy wściekli na holenderski rząd, który poddał się propagandzie klimatycznych alarmistów zobowiązując tamtejszych farmerów do zmniejszenia produkcji o połowę!

Żądania zwolenników walki ze zmianami klimatu za wszelką cenę spowodowały, że protestujący wykrzykiwali "mamy dosyć polityków, mediów, aktywistów, rozpowszechniających kłamstwa!!!”. W sumie na drogi wyjechało ponad 2000 ciągników, które, kierując się do Hagi, gdzie ma siedzibę holenderski rząd,  skutecznie zablokowały wszystkie drogi dojazdowe do tego miasta, w tym autostrady.

Dziesiątki tysięcy ludzi zgromadziło się na ulicach Hagi na wiecu, na którym zaprotestowano przeciwko podatkom klimatycznym i absurdalnej polityce samoograniczania w imię zideologizowanej ekologii. Można powiedzieć, że po raz pierwszy zobaczyliśmy masowe protesty przeciwko elitom przygotowującym dla nas szokową klimatyczną transformację.

 

Bez wątpienia nie był to ostatni raz gdy ludzie zaprotestowali przeciwko narzucanym im siłą rozwiązań rzekomo korzystnych dla naszej planety. Im bardziej to dotyczy danego człowieka tym bardziej skłonny jest do protestowania. Prawdopodobnie w Polsce ludzie wyjdą na ulicę protestować przeciwko klimatycznym katastrofistom dopiero po urealnieniu cen prądu elektrycznego, który musi drastycznie zdrożeć już wkrótce, właśnie z powodu realizacji przez nasz kraj tej dziwacznej polityki samoograniczania i opodatkowywania dla ratowania Ziemi.

Oczywiście lewica, która wzięła klimatyzm na sztandary i sprzyjające jej media, skupiają się na tym, aby cały czas tresować społeczeństwo zmuszając ludzi do bycia weganami albo karząc ich za to, że jeżdżą samochodem do pracy lub chcą polecieć gdzieś na wakacje. Celem alarmistów, którzy rzekomo walczą o dobro planety jest narzucenie masom swojego punktu widzenia i zmuszenie wszystkich do jego przestrzegania. Do tej pory im się to udawało, ale skoro nawet w postępowej do bólu Holandii w ludziach coś pękło, to może jest szansa, że zaczniemy się bronić przed tym galopującym szaleństwem.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Lommo

Jak napisał Prawda  Boli ,

Jak napisał Prawda  Boli , holenderska produkcja rolna w wiekszości nadaje się pod określenie produktu spożywcze a nie żywność. Moim zdaniem oprócz serów to holenderskie wyroby spożywcze są marne. Owoce  warzywa to beznadzieja czyli coś co prędzej można nazwać barwioną wodą w obudowie owocu. Co z tego że mają tam dużą plonowość zbóż jak wartość odżywcza takiego zboża nijak się ma do niskoplonowej produkcji  sprzed ery przemysłowego rolnictwa.

Portret użytkownika pancernik

Emicja CO2 powodowana

Emicja CO2 powodowana działalnością człowiaka nie przekracza 3% całości. 97% CO2 w atmosferze jest pochodzenia naturalnego. Powszechne uzdatnianie roślin uprawnych świadczy o tym, że CO2 w atmosferze jest zbyt mało CO2 aby uprawy były zdrowe i obwite. 

Klimat lokalny na ziemi zmienia się regularnie i progresywnie na przestrzeni kilkudziesięciu do kilkuset lat. Jest to zjawisko naturalne i udokumentowane historycznie. Jest to spowodowane zmieniającą się sytuacją w układzie słonecznym, który podobnie jak Ziemia i inne planety orbitujące słońce, również porusza się napotykając różne warunki "pogodowe" w przestrzeni kosmicznej.

Jednakże nie ma nic łatwiejszego niż zrobienie z zgrai zachodniej gównażerii armii idiotów z wypranymi mózgami walczących o kłamstwa i bzdury w imie nikogo i niczego. Robienie z polaków faszystów i zbrodniarzy na tej samej skretyniałej grupie docelowej wychodzi "im" równie dobrze.

 

 

Portret użytkownika Felipesku

Niech sie nie osmieszaja....

Niech sie nie osmieszaja.... dali brudne technologie to  niech teraz za swoje pieniadze je zmieniaja na czyste.... dlaczego obywatel ma placic za bledy urzednikow, politykow i lobbystow. NIE jeat to w gestii i intwresie obywatela zeby ponosil koszty zwiazane ze zmiana technologii ktore nie powinny byc wprowadzone... a swoja droga wegiel zakazuja a ropy nie??? Ciekawa sprawa bo ropa truje bardziej niz wegiel.

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Lisek

Zaraz zabraknie żywności i

Zaraz zabraknie żywności i wtedy zaczną się prawdziwe protesty.. Było za dobrze więc trzeba to zniszczyć...  Kogo w Indiach, Chinach, Afryce gdzie żyje kilkanascie razy tyle ludzi co w Europie obchodzi ekologia?  Zamiast to sciągają do Europy ludzi z Afryki gdzie człowiek emituje 400 kg CO2 do np Niemiec gdzie człowiek emituje 6.000 kg CO2 / rok 

Portret użytkownika TomLoCk

Hej. Co do Twego. 

Hej. Co do Twego. 

Ad.1 Traktory, kombajny, hakselary i rożnego typu maszyny rolnicze nie posiadają tablic rejestracyjnych, nie przechodzą typowych przeglądów , ewentualnie są to przeglądy serwisowe, naprawy itp. Brak tablicy- brak mandatu. A kto zatrzyma ciągnik o masie 10ton 200pk? Hmmmm , no kto? Kto da Mu ten mandacik? 

Ad.2 To korzystaj z encyklopedii  

Produkt spożywczy - surowce rolno-spożywcze przetworzone według ustalonego procesu technologicznego w celu otrzymania wyrobu, spełniającego określone wymagania, np. odżywcze, smakowe itp.

A co to jest produkt rolny ewentualnie płód rolny? Odpowiedz sobie sam. 

Ad3. Fakt masz trochę w tym racji. Jest już bardzo późno. Wszystko praktycznie zniszczone lub przekształcone w liberalną ekspozycję tandety. Niestety, tu również powiem. Nigdy nie jest za późno na zmiany na lepsze. Na naprawę całego systemu. Na ukaranie winnych. Na lepsze życie dla każdego. Na wyprostowanie Naszych światopoglądów. 

Pozdrawiam. 

 

Portret użytkownika Prawda boli

1 Mandat z kodeksu wykroczeń

1 Mandat z kodeksu wykroczeń a nie drogowego za wandalizm, wtargnięcie i niszczenie mienia dla deili którzy nagrali jak to robią. Zresztą jak się chce to nie ma problemu ustalić tożsamości z samego zdjęcia twarzy i sylwetki. Odpowiednie algorytmy udostępnia władzom Google i Facebook.

2. Fajnie że spełnia wymagania odżywcze LUB smakowe a nie obydwa naraz

3. Kilkanaście lat temu interesowałem się NWO i jak na razie wszystko jest realizowane zgodnie z planem. Ostatnim etapem jest podpuszczenie obywateli do buntu by wyłapać prowodyrów. Potem potrzebujemy chaosu i ludzie sami będą błagać o dyktaturę.

Strony

Skomentuj