Powstaje nowa silikonowa partia polityczna o nazwie "Misja Niemożliwe" (Mission Impossible)!

Kategorie: 

Źródło: internet

Większość z czytelników portalu ZnZ pamięta jak jeden z bliźniaków, zaraz po wyborach ogłosił przez mikrofon, że "misja została wykonana". Chodziło w tej wypowiedzi o wyrażenie sukcesu z wygranej partii Jarosława. Po wielu latach trwania u steru władzy, partia PiS dokonała wiele. Wszystko szło dobrze do czasu plan-demi, to wtedy okazało się, że politycy tego ugrupowania robią dokładnie to samo co inne państwa Unii Europejskiej, czyli piorą wszystkim mózgi oraz demolują gospodarki poprzez "zamknięcia kowidowe" (lock-downy), co było zgodne z wytycznymi "Rządu Światowego". Jak pamiętamy pan Morawiecki był "pupilem" tego nieformalnego i tajnego globalnego zarządu, co przełożyło się na silną propagandę szczepionkową w naszym umęczonym kraju.

Misja musiała być wykonana, choćby była niemożliwa, tak to zaplanowano, i tak to zrealizowano. Wszyscy politycy zdają sobie sprawę, że sytuacja w Polsce jest bardzo zła. Ogromna ilość malutkich i średnich firm pobankrutowała. U mnie w mieście na każdym rogu widać pozamykane sklepy i wiszące napisy: "do wynajęcia". Ogólnie gospodarka się zwija i nie widać żadnego światełka na horyzoncie, a przecież już zapowiadane są kolejne fale i kolejne "lock down'y". To też musiało być główną przyczyną powołania w czerwcu 2021 nowej formacji politycznej, która po całkowitym wypaleniu się PiSu i kowidowej kompromitacji, przejmie władzę, albo ma nadzieję na przejęcie władzy.

Były rzecznik PiS ogłosił w niedzielę 20 czerwca powstanie Partii Republikańskiej. Zjazd Republikański odbył się pod hasłem wzmocnienia PiS u władzy. Wygłaszano tyrady typu: „Odpolitycznienie samorządów, które powinny współpracować z rządem", „poszanowanie tradycji, własności i godności jednostki oraz rodziny", „najlepszą drogą do realizacji postulatów jest trwanie Zjednoczonej Prawicy" – to główne postulaty nowego bytu politycznego. Jak wiemy to samo głosił wcześniej PiS.

Teraz przyszedł czas na nową silikonową maseczkę, a dokładniej tak jak w filmie "Misja niemożliwa" (ang. "Mission Impossible") o nową maskę silikonową, nakładaną na całą twarz osoby polityka. Mission: Impossible to seria amerykańskich filmów sensacyjnych powstałych na podstawie serialu telewizyjnego o tym samym tytule. Filmy stworzono w wytwórni Paramount Pictures i wydano w latach 1996–2018. Wszystkie filmy wyprodukował Tom Cruise, który wcielił się również w postać głównego bohatera, który często zmienia twarze, nakładając sobie wydrukowane silikonowe oblicza. Seria filmów ukazuje przygody Ethana Hunta, członka Impossible Mission Force, który zmuszany jest w każdej części wykonać skrajnie trudne misje, coś na wzór premierów wielu europejskich państw oraz partii politycznych.

Nowy byt polityczny Jarosława ma za zadanie przekonać Polaków, że tamci, to znaczy ci sami politycy z PiSu, to nie są ci sami, ale nowi, inni, odmienni. Ludzie muszą tylko chcieć ruszyć swoją wyobraźnią i uwierzyć na słowo, że nowa partia, w której zasiądą ci sami politycy co w PiSie, są inni, nie ci sami, w tym celu politycy powinni zamówić sobie zaawansowane maski silikonowe typu "Mission Impossible", co przekona publiczność, że rzeczywiście to ktoś nowy, ktoś kto kolejny raz będzie kazał im nadstawiać ramię by wstrzyknąć sobie "doświadczalny preparat biologiczny". Do tego kolejny raz wypiorą jeszcze komuś mózgi. Jeśli chcemy się uratować jako naród, powinniśmy zorganizować w Polsce ogromne grupy modlitewne, które wyproszą u Jezusa ratunek dla sponiewieranej Polski, ale uratują nasze dusze przed kolejnymi planami rządu światowego, przed kolejnymi "Misjami niemożliwymi", które będą realizowane przez "nowych" polityków, a kto wie, może w silikonowych maskach.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika ​euklides

Nowe obostrzenia dla

Nowe obostrzenia dla wracających z wakacji. Przyjeżdżający do Polski spoza strefy Schengen i Europejskiego Obszaru Gospodarczego zwolnieni będą z 10-dniowej kwarantanny tylko, jeśli zostali w pełni zaszczepieni przeciw COVID-19 preparatem dopuszczonym do obrotu w UE, albo okażą po 7 dniach od przekroczenia granicy ujemny wynik testu.

Po 7 dniach od przekroczenia granicy ujemny wynik testu.... No to ku.. pojechali z logiką po całości... Czy to możliwe czy ja śnię, bo to niemożliwe żeby głąby ciągle sprzedawały społeczeństwu tego typu pierdolenie.

Portret użytkownika axell69

 Zalewsz  ten portal 

 Zalewsz  ten portal  obrazkami      i myślisz że  coś dobrego  dla Polski  robisz .....klechy  zawsze   rozdawały    "słowo bosze poparte  obrazkiem świntym"   za bug   zapłać   i co łaska  

"Były rzecznik PiS ogłosił w niedzielę 20 czerwca powstanie Partii Republikańskiej. Zjazd Republikański odbył się pod hasłem wzmocnienia PiS u władzy"      i co   insztalator z tego ??   martwisz się  o to że nie mają  kapelana ?? 

Portret użytkownika Sio

Ach ten Jezus i Maryja. Tak

Ach ten Jezus i Maryja. Tak chronili Polskę dzięki modlitwom. Mieliśmy wieczne wojny potem rozbiory, drugą wojnę światową w której ostatecznie obronili nas posługując się ruskimi ateistami i komunizm.
Wierzący w te żydowskie bóstwa chcą nam wmawiać, że istniejemy dzięki nim, ale jakoś żaden naród nie został całkowicie zgładzony na ziemi, ale my istniejemy dzięki modlitwie - co ty magister znów bredzisz?
Rządy to nic innego jak odzwierzęcy instynkt. Koty, psy, szczury walczą o pozycje i terytoria.
Obojętnie czy są to politycy, kościół czy media. Dlatego rząd światowy może być wyjściem aby szczurom nie pozwalać wykańczać innych ale może też być odwrotnie.

Portret użytkownika zdzichu

Pisk to partia Putina i tyle.

Pisk to partia Putina i tyle. A covid qrwa istnieje bo go miałem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Straciłem dziadka ,którego zaraziłem. Jak czytam o robieniu wody z mózgu to chcę takiego kogoś pozwać do sądu . Bo ja nie należę do spisku, nie jestem iluminatem ani kosmitą. Jestem człowiekiem ,który ledwo z tego wyszedł i stracił bliską osobę. Jak się nie ma pojęcia o czym się pisze to się trzyma mordę na kłódkę .

Strony

Skomentuj