Powolny upadek PiSu - jesteśmy po I turze wyborów prezydenckich

Kategorie: 

Źródło: internet

Wstępne wyniki wyborów prezydenckich z dnia 28 czerwca 2020 pokazują wiele rzeczy jakie dzieją się w umysłach rodaków. Po pierwsze, już teraz widać ogromny sukces Trzaskowskiego i Chołowni, dwóch kandydatów których celem jest totalne przemodelowanie Polski na modłę filantropów. Tak ogromny sukces nie byłby możliwy bez dwóch głównych telewizyjnych stacji komercyjnych. Niestety PiS nie zrepolonizował środków zagranicznej psychomanipulacji więc będziemy obserwować przez kolejne lata powolną erozję państwowości i w końcu upadek społeczeństwa, jak i ugrupowania pana Kaczyńskiego, co wcale nie jest dobre.

Po drugie, jeśli Konfederacja oficjalnie nie poprze Dudy w drugiej turze, to obecnie panujący obrońca żyrandola może mieć problemy z wygraną. Gdyby wygrał pupil znanego filantropa, oznaczało by to szybki wstęp globalnej rewolucji, tej obserwowanej obecnie w USA do Warszawy, a następnie do innych większych miast Polski. Chołownia, Trzaskowski, Biedroń i Kamysz mają razem więcej procent niż Duda. To pokazuje jak daleko, jako społeczeństwo, zabrnęliśmy w przygotowaniach, by doprowadzić Polskę na skraj przepaści. Gdy do władzy dojdą ludzie pokroju Trzaskowskiego, to nie będzie litości. Nastąpi natychmiastowe wdrożenie morderczego "Zielonego Ładu Agendy 2030", nie będzie to stopniowa akcja, jak ma to miejsce w przypadki PiSu, a to będzie oznaczać szybką nędzę i rozbiór resztek gospodarki.

To też doprowadzi, tak jak na zachodzie, do wprowadzenia totalnej cenzury, nikt już nie odważy się wypowiedzieć krytycznie w stosunku do neomarksitów i wszelkiej maści ludzi "kochających inaczej" ("rowerów")! PiS miał, i ciągle jeszcze ma, szansę na ogromny sukces, wystarczy zrepolonizować media, jednak znając ich stosunek do "wielkiego brata" nigdy do tego nie dojdzie, co oznacza stopniową asymilację tego ugrupowania przez ducha Lucyfera. Polacy, ogromny ich odsetek, codziennie jest faszerowany audio wizualną sieczką, produkującą przez lata setki tysięcy robotów, psychologia nazwała taki proces robieniem wody z mózgów. Również z perspektywy duchowej PiS zawiódł wielu chrześcijan, co też ma wpływ na wynik wyborów.

Jako chrześcijanie widzimy strach, albo jakąś tajemniczą niemożność, by przywrócić w Narodzie chrześcijańskiego Ducha, co mogło by przeważyć szalę w globalnej wojnie duchowej, szybko wdzierającej się do Polski. Episkopat od lat nie pomaga, będąc samemu w ciężkiej sytuacji naporu "kościoła frańciszkowego", dlatego każdy kto ma w sobie odrobinę wiary powinien modlić się za Polskę, byśmy, zgodnie ze słowami świętej Faustyny, stali się nadzieją dla świata: "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje" - usłyszała w ostatnim roku swojego życia nasza święta rodaczka, sekretarkach Chrystusa.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika krytyk4566

Autor siedzi nie wiadomo

Autor siedzi nie wiadomo gdzie, oglada tylko narodowa i mysli, ze wszystko wie. Wstawil mema z obecnym doborem ministrow przez rady krajow i widzimy, ze w Polsce dobierani sa oddani koledzy, ktorzy ida w klamstwa. Cenzura dzieki PIS jest olbrzymia, po cichu sprowadzajaq uchodcow i liza tylki wszystkim zamiast umocnic pozycje przy sasiadach i tam szukac wsparcia.

Portret użytkownika grażyna77

Bardzo niespójny art, tak

Bardzo niespójny art, tak jakby tylko PIS był całą nadzieją a po nich katastrofa.  Gdzieś zapodział sie Bosak (3-ci wynik wyborczy)  widać autorowi nie pasuje.

Niech autor sam zobaczy mema o ministarch obrony który zamiescil w artykule, to jest cała prawda o naszych rządach za czasów tej komuny i POprzedniej.   Ludzie z przypadku i bez kompetencji ponieważ  w tym skorympowanym kraju nie da się wypromować innych. Ten art to jest zakamuflowana pochwala rozdawnictwa Pisowego czyli Janosikowej gospodarki. Tego wystarczy na maks 2 kadencje a potem kryzys będzie ogromny. 

Portret użytkownika ARTUR

Pozostał też jeszcze temat

Pozostał też jeszcze temat finansowania obietnic wyborczych ale z tym raczej nie będzie problemu z powodu braku maseczek i dystansu społecznego w okresie kampanii . Myślę że kary po 300 000 zł i reszta drobnego planktonu po 500 zł uzupełni wystarczająco budżet a prokuratura i sanepid mają dostęp do winnych z nagrań ogólnie dostępnych i tych rządowych . Cóż w tym temacie mógłby powiedzieć kolega i współwinny - minister zdrowia , zapewne tylko to że od stycznia 2021 r NWO nam pokaże co to znaczy prawdziwa demokracja i prawdziwy rząd .

Portret użytkownika ARTUR

Czekają nas wybory pomiędzy

Czekają nas wybory pomiędzy dżumą a cholerą gdyż każdy z nich musi wypełniać obowiązki zagranicznych nadzorców , inaczej zginie . Każdy z nich będzie musiał się dostosować się do nowych ustaleń które zapadną w Davos w styczniu 2021 r , a do tego czasu musi dostosować społeczeństwo do rządów NWO i w miarę swoich możliwości zaszczepić jak największą liczbę ludzi w swoim kraju . Cała reszta to jedynie gra pod publiczkę gdyż wiadomo że prezydent jak i europoseł mają zagwarantowaną dożywotnią emeryturę po 1 kadencji i stanowiska dla swoich dzieci i wnuków w urzędach na całym świecie .

Portret użytkownika Zefel Retinger

Jesteście chrześcijanami bo

Jesteście chrześcijanami bo Mieszko I ułożył się z Ottonem i którymś tam Janem z Rzymu nie pamiętam numerka ale to ten od burdeli. W wyniku tej zdrady ludy tego obszaru stały się tanią siłą roboczą i zderzakiem dla zachodu. Teraz stado baranów jest z tego dumnych. Ale upadek chrześcijaństwa islamu i judaizmu jest bliski Yahwe odchodzi. Wierza Babel zostanie zbudowana a ludzie znów będą mówić jednym językiem.

PS Widzę ze już nawet nie ukrywacie że piszecie na zamówienie Jarka i Tadka. 

Portret użytkownika ARTUR

Nie będzie Wieży Babel ,

Nie będzie Wieży Babel , upadnie Wielki Babilon a z nim sodomici którzy chcą przejąć władzę i posuwają się nawet do deprawacji dzieci w szkołach . Trudno nawet pomyśleć co dzieje się w domach takich rodzin gdzie zasady moralne, które na Ziemi mają nawet zwierzęta , są dopasowywane do talmudystyczno - satanistycznych wzorców istnienia człowieka .

Portret użytkownika człowieknieistotny

Demokracja - System

Demokracja - System polityczny który ma pozorować wolność człowieka, wpływ obywatela na to co dzieje się w kraju. Właśnie, telewizja mówi że jesteś wolny - nie jesteś, w internecie panuje cenzura, fake newsy, coraz to nowe zakazy, a na zmiany zachodzące w kraju, nie mamy wpływu tylko oni. Druga sprawa, jak "S" napisał - Wybory gdyby miały coś zmienić, zostały by zakazane. Bez znaczenia czy wygra Duda czy wygra Trzaskowski, nic to nie zmienia, Polska ma upaść i taki jest odgórny scenariusz, to co dzieje się w polityce to tylko złudne przedstawienie aby ogłupieni ludzie nic nie wskurali. Nie ma czegoś takiego jak podziały w naszej polityce, jak wspominałem jest to pokazówka, mająca tudzież na celu skłócenie polskiego narodu, jak historia pokazała, zjednoczony Polski naród jest wstanie wszystko zdobyć. Dla przypomnienia, Trzaskowski bierze udział w spotkaniach blinderberg. Szczerze jakoś nigdy nie był moim zdaniem popularny, nagle się pojawił - i ma wysokie noty, gdzie wydaje mi się że Kidawa miała większą popularność w mediach niż on więc była bardziej rozpoznawalna wśród obywateli. Finał zdaje się być taki że II turę faktycznie może wygrać Trzaskowski, co oznacza szybka integracja z ZSRR nowego wydania, tym razem bez ukrywania faktu że są sprowadzani do naszego kraju muzułmanów, i to w większej ilości, co wzbudzi straszne niepokoje w naszym społeczeństwie, powolny bądź natychmiastowy upadek gospodarki, aż do upadku kraju. Unia Europejska ma zamiar przekształcić się w "superpaństwo" na wzór chociażby Stanów Zjednoczonych. Ogólnie na świecie będą wyniszczane pojedyńcze narody i wchłaniane w Unie, Stany czy inne twory. 

Wielu  może się nie zgadzać z moją opinią, ale wystarczy na spokojnie przeanalizować ostatnie lata, przecieki dokumentów czy innych faktów oraz to co się dzieje po za naszymi granicami. Na zakończenie - rok 2020 jest kluczową datą, nie którzy ją łączą z przepowiednią Majów, tak to jest konieć swiata ale takiego jakiego jeszcze rok temu pamiętaliśmy. 

Strony

Skomentuj