Z powodu Fukushimy możliwa jest nawet częściowa ewakuacja zachodniego wybrzeża USA

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Amerykańskie media zaczynają powoli przygotowywać mieszkańców pacyficznego wybrzeża USA do ewentualnych ewakuacji w wyniku skażenia radioaktywnego emitowanego z Fukushimy. Ostatni materiał filmowy wyemitowany w ABC News wydaje się potwierdzać plotki odnośnie powagi sytuacji.

 

Problem z Fukushimą jest nadal nierozwiązany, a kolejne emisje radioaktywności do oceanu powodują, że będzie się on raczej pogłębiał. Specjaliści w USA uspokajają, że stężenia radioaktywnych substancji w wodzie morskiej nie są na tyle duże, aby zagrażały zdrowiu mieszkańców. Nie można jednak wykluczyć, ze taki poziom zostanie osiągnięty.

 

Gdy dojdzie do następnych emisji radioaktywności, czego nie można niestety wykluczyć, rząd amerykański powinien wziąć pod uwagę wszelkie możliwe środki ochrony mieszkańców, z ewakuacjami włącznie. Za wcześnie jest obecnie wyrokować, czy lub jak kto woli, kiedy do tego dojdzie, ale istnieje wysokie prawdopodobieństwo takiego czarnego scenariusza. Już teraz konieczne jest podjęcie środków w zakresie zwiększenia ilości kontroli bezpieczeństwa spożycia owoców morza. Prądy oceaniczne propagują skażenie bardzo daleko powodując lokalne kumulacje promieniowania, co od razu absorbują organizmy żywe.

 

Amerykanie nie mogą też wykluczać, że przeprowadzana właśnie skomplikowana i niebezpieczna operacja przeniesienia odpadów radioaktywnych przechowywanych na dachu reaktora numer 4, doprowadzi do jeszcze większej emisji radioaktywności, która pogorszy tylko sytuację w zakresie bezpieczeństwa radiologicznego na zachodzie USA.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika PiotrK

http://ostrzezenie.wordpress.

http://ostrzezenie.wordpress.com/2013/11/23/bedziecie-stali-przede-mna-sami-i-nikogo-przy-was-nie-bedzie/  
 
Będziecie stali przede Mną sami – i nikogo przy was nie będzie

piątek, 15 listopada 2013, godz. 20.00

Moja wielce umiłowana córko, w zgodzie z Autorytetem Mojego Ojca, Boga Najwyższego, pragnę poinformować wszystkich tych, którzy cierpią w Imię Moje, że czas, kiedy Ostrzeżenie się wydarzy, jest blisko.

Wkrótce wy, którym została dana wiedza o tym Moim wielkim Dniu Miłosierdzia, ujrzycie znaki. Musicie wyznać przede Mną swoje przewinienia, tak abyście na to wydarzenie, które zaszokuje świat, byli odpowiednio przygotowani.

Dokonam tego wkrótce, tak abym mógł ocalić tych ludzi, którzy odcięli łączącą ich ze Mną pępowinę, zanim nie będzie za późno. Musicie mieć do Mnie zaufanie i gromadzić się na modlitwie, tak aby dusze, które tkwią w ciemności, nie zginęły, zanim nie ułaskawię ich z ich grzechów. Zajrzyjcie teraz do wnętrza waszych serc i dusz, i zobaczcie siebie takimi, jakimi Ja was widzę. Co widzicie? Czy będziecie w stanie stanąć przede Mną i powiedzieć: – Jezu, czynię wszystko, czego ode mnie żądasz, by żyć życiem, jakiego ode mnie oczekujesz? Czy też powiecie: – Jezu, ja Ciebie obrażam, ponieważ nie potrafię sobie z tym poradzić, więc proszę, Zmiłuj nad duszą moją? Albo czy powiecie: – Jezu, zgrzeszyłem, ale tylko dlatego, że musiałem sam wystąpić w swojej obronie?

Będziecie stali przede Mną sami – i nikogo przy was nie będzie. Ukażę wam waszą duszę. Ujrzycie na niej każdą plamę. Przeżyjecie na nowo swój grzech, a wówczas Ja dam wam czas, abyście Mnie poprosili o okazanie wam Mojego Miłosierdzia. Lecz wcale nie dlatego, że Ono się wam należy – ale wyłącznie dlatego, że Ja sam zadecydowałem, aby wam ten Dar ofiarować.

Mój Dzień nadejdzie nieoczekiwanie, poprzedzony znakami, które zostaną wam ukazane z wyprzedzeniem.

Przez trzy lata usiłowałem otworzyć wam oczy na Prawdę. Niektórzy z was Ją zaakceptowali. Inni odrzucili Mi Ją z powrotem w Twarz. Obecny czas jest czasem Mojego Bożego Miłosierdzia – i tylko tym, którzy otworzą dla Mnie swoje serce i którzy Mnie przyjmą, zostanie ofiarowana szansa, aby odkupić swoje grzechy.

Bądźcie wdzięczni za Moją bezwarunkową Miłość.

Wasz Jezus

Portret użytkownika Karol

Cyt.: "Mój Dzień nadejdzie

Cyt.: "Mój Dzień nadejdzie nieoczekiwanie, poprzedzony znakami, które zostaną wam ukazane z wyprzedzeniem."
No to zdecyduj się w końcu czy ten dzień nadejdzie niespodziewanie czy też spodziewanie z wyprzedzeniem i widocznymi znakami? Bo póki co tylko sie ośmieszasz tą ociekającą strachem apokaliptyczną propagandą. Owszem szykują się duże zmiany, ale to będą zmiany na lepsze - cały ten zgniły system się rozleci i powstanie nowy, piękny świat pełen dobra i miłości - ci, którzy tego w sobie nie mają raczej tam nie wejdą ze względu na, że tak to nazwę - brak kompatybilności a nie dlatego, że jakiś mściwy bożek tak sobie ubzdurał (podobnie jak ryba wyrzucona na brzeg morza udusi się bo nie jest przystosowana do życia na lądzie, a nie dlatego, że to kara za to, że jest rybą a nie wielbłądem). I jeszcze ludzie zobaczą kim jest ten cały 'bóg' - taki władca marionetek - Annunaki w panice próbujący zachować kontrolę nad swoimi owcami, które doi z energii. Ale wkrótce po przejściu w nowy wymiar kurtyna opadnie i już tak się nie da ...no chyba, że ktoś będzie do końca zaślepiony i nawet swe życie odda za kapłanów, religie i 'bogów' przeróżnych. Ty albo jesteś jedną z takich osób, albo też jesteś kimś kto świadomie (bądź nieświadomie jak sterowany zdalnie robot w matrixie) szerzynegatywne wibracje strachu i ślepego posłuszeństwa dla tego ciemiężyciela. Rób co chcesz - nie zabronię - każdy ma wolną wolę i może służyć komu chce, ale ja będę ludzi przed wilkami w owczych skórach ostrzegał.

Portret użytkownika stanisław20

To co teraz spada to jest

To co teraz spada to jest gruz. Niedługo będzie impact czegoś naprawde dużego. FEMA i rząd USA już są na to gotowi tylko czekają żeby zacząć ewakuacje. Poczytajcie o znakach X przy domach w Teksasie. Czerwony to będzie wywóz do obozu tymczasowego FEMA a niebieski do podziemnego schronu. Takich w USA są dziesiątki a główne wejścia do tych schronów znajdują się w stanach Teksas i Maryland gdzie akurat FEMA rzuciła dziesiątki milionów posiłków racji wojskowych, miliony butelek wody i antybiotyki. Możecie się ze mnie śmiać ale zobaczycie piękne przedstawienie. Tylko nie wiem jeszcze kiedy będzie ale  być może jeszcze w tym roku. 

Portret użytkownika Gospodin

Ale dziwi mnie, dlaczego w

Ale dziwi mnie, dlaczego w Europie nie ma żadnych podejrzanych ruchów.  Czyżby tylko USA spotka kataklizm? Wie ktoś czy w jakimś europejskim państwie robione są ogromne zapasy żywności i wody?  

Portret użytkownika stanislaw20

Bo widzisz kolego w Europie

Bo widzisz kolego w Europie nie ma takich schronow jakie są w Ameryce. W Europie trudno by było ukryć przed społeczeństwem istnienie czy budowę dużych podziemnych kompleksów mieszkalnych. Na pewno w Norwegi tak owe są na północy dokładnie bo tam jest kompletne odludzie. Pozatym są podziemne miasta np. Pod Helsinkami w Finlandi. Na pewno Ruskie mają setki schronow pod Moskwa, w górach Ural oraz daleko na Syberi. na youtubie są filmiki z takich kompleksów w stanie Kansas. Oni w jeden tego typu schron lądują miliardy dolarów. Jakby policzyć koszt całkowity wszystkich podziemi w USA to by wyszło grubą ponad 5 bilionów $. Na próżno nie wywalali takich sum z budżetu krajowego, z przemytu narkotyków czy z dofinansowan sektora prywatnego.

Strony

Skomentuj