Powodem rozwodu Gatesów może być znajomość Billa z pedofilem Epsteinem!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wiadomość o rozwodzie najsłynniejszej pary biznesowej świata, jaką bez wątpienia są Bill Gates i jego żona Melinda, zelektryzowała media na całym świecie. Do tej pory motywy rozstania były kwestią spekulacji. Jednak „Business Insider” właśnie odkrył tajemnicę.

Bill Gates w czasie trwania pandemii COVID-19, zaczął mocno odlatywać w swoich teoriach, pomysłach i postępowaniu. Sąd w Peru uznał go nawet za jednego ze współwinnych całego covidowego zamieszania.

Wydawało się, że może być to jedna z głównych przyczyn rozwodu, choć para w oficjalnym komunikacie podała, że po prostu doszli do wniosku, że ich związek się wypalił.

Tymczasem „Business Insider” poinformował, że powodem rozejścia się Gatesów, jest znajomość Billa z pedofilem Jeffreyem Epsteinem!

Bill Gates i Jeffrey Epstein mieli znać się już od dłuższego czasu. Od 2011 roku miało dojść do wielu spotkań obu panów.

Co ciekawe, Gates utrzymywał kontakt z Epsteinem już trzy lata po tym, jak ten przyznał się do przemocy seksualnej wobec 14-letniej dziewczynki. Potem wyszło na jaw, że ofiar jest więcej.

Co zrozumiałe, Melinda nie była zwolenniczką tej relacji.

Ciekawe jest to, że w 2019 roku Bill Gates przyznał, że poznał Epsteina, ale jak twierdził „nie przyjaźni się z nim i nie łączą ich żadne relacje biznesowe”.

To po rewelacjach dziennika „The New York Times”, żona współtwórcy Microsoftu, miała rozpocząć konsultacje z prawnikami w sprawie rozwodu.

Linia obrony, obrana przez Gatesa, jest podważana przez coraz więcej osób i mediów. Wyszło bowiem także na jaw, że kontakty z Epsteinem utrzymywali również pracownicy fundacji Gatesów.

„The New York Times” w 2013 roku pisał o tym, że Bill Gates razem z Jeffreyem Epsteinem miał polecieć z New Jersey na Florydę, na pokładzie prywatnego odrzutowca „Lolita Express”, który należał do pedofila.

Sprawa nabiera więc innego wymiaru, bowiem, jeśli bezpośrednią przyczyną rozwodu jest relacja Billa z Epsteinem, to pojawia się pytanie, czy były szef Microsoftu sam nie jest zamieszany w seksualne wykorzystywanie nieletnich?

Może jednak faktycznie są na to dowody?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika sekator

Nie ma w tym grama prawdy.

Nie ma w tym grama prawdy. Jest natomiast drugie dno. Prawo w USA, dopuszcza konfiskatę mienia w całości dla ludzi łamiących konstytucję. Fałszerstwa wyborcze inicjowanie i popieranie, oraz depopulacja szczepionkowa ludzi. "Białe Kapelusze" w USA to fakt, a nie teoria spiskowa. Idą zmiany, które mogą uratować i nas,przed zamachem na naszą wolność i państwowość, dokonywaną rękami obywateli polskich pochodzenia etnicznie obcego.

Portret użytkownika .44

Codzienny komentarz

Codzienny komentarz dziennikarzów i polityków: Łuksza, Maciak, Ator, Uszi, Gryguć, Pinokio i innych wielu
mne meeeee neeee mnnnmeee eeeee mmmmm eeeee nnneeee jak kozy na chazarskim stepie meeee beeee
i tyle

Portret użytkownika Ed

Ehh ten tytul ze slowem

Ehh ten tytul ze slowem kluczem "może" to a mosze tamto. A może poprostu idzie bessa na gieldzie bo wszystkie akcje sa tak przewartosciowane, ze jedynym sposobem zeby z nich wyjsc dla nich jest sciema o rozwodzie aby miec pretekst do ich sprzedazy (zeby bylo niby za co splacic babe) i tak aby sie inni za wczesnie z gieldy nie wycofali? A Może nie..

Portret użytkownika wojna.INFO

Powód jest prozaiczny.

Powód jest prozaiczny. Wprowadzone w USA wysokie podatki o majątku oraz przepisy antymonopolowe. Po rozwodzie firmę podzielą i przepisy ich nie obejmą, a jeżeli Melinda zrzeknie się obywatelstwa USA (bardzo ostatnio modne) to nie będzie płącić tam podatku.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj