Potwierdzono wysokie zagrożenie atakiem terrorystycznym w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net

Władze Wielkiej Brytanii najwyraźniej chcą rozpocząć walkę z terroryzmem na terenie kraju. Należy zaznaczyć, że problem nie pojawił się znikąd a dotychczas był raczej ignorowany. Każdy kto wcześniej wskazywał na problem, jaki mogą stanowić islamiści, był natychmiast krytykowany i określany jako "islamofob".

 

W myśl zasady, jaką stosuje się w dzisiejszej Szwecji, premier David Cameron powinien zostać oskarżony o rasizm, islamofobię itd. Polityka wielokulturowości nie sprawdza się gdy rodowity mieszkaniec kraju nie ma prawa wypowiadać się na ten temat. W Szwecji, za publiczne skrytykowanie rządu w tej kwestii, można zostać okrzykniętym własnie jako rasista, faszysta czy nawet nazista. Ponadto, należy liczyć się z tym że można stracić pracę oraz być prześladowanym za posiadanie poglądów innych od władzy.

 

Niektórzy uważają, że imigranci mają nawet większe prawa niż rodowici Szwedzi i stwierdzenie to nie jest żadnym przegięciem. Wystarczy przypomnieć, że Anders Wilhelmsson, pracownik społeczny który na co dzień zajmuje się pomaganiem imigrantom z krajów trzeciego świata, napisał kilka miesięcy temu list do władz w mieście Halmstad. Wyraził w nim swoje zdanie, że powinno się odbierać Szwedom ich domy i oddawać je imigrantom oraz uchodźcom.

 

Wielka Brytania najwyraźniej zaczyna budzić się ze swojego snu i dostrzegać problem wielokulturowości. Ciekawe jest to, że jeszcze niedawno problem rzekomo nie istniał a osoby krytykujące politykę imigracyjną były zawsze "przewrażliwione na punkcie muzułmanów". Co więcej, brytyjskie władze prowadziły różne kampanie, które miały uspokoić i uświadomić ludzi, że nie każdy muzułmanin to terrorysta wyposażony w bomby. Jednak jak powiedział profesor Bogusław Wolniewicz: "Wszyscy terroryści są muzułmanami".

 

Brytyjskie władze dopiero teraz zaczęły dostrzegać zagrożenie - między innymi to, że muzułmanie starają się przejąć szkoły aby nauczać swoich zasad (operacja Koń Trojański) oraz dołączają do dżihadystów na Bliskim Wschodzie i bogaci w doświadczenie bojowe powracają z powrotem do kraju, gdzie mogą stanowić poważne zagrożenie dla zwykłych obywateli.

 

Zauważono również to, że w Wielkiej Brytanii (i innych krajach Europy) prowadzona jest rekrutacja osób, które chcą przejść przez szkolenia, otrzymać broń i wziąć udział w "świętej wojnie". David Cameron powiedział, że podjęte zostaną odpowiednie środki, które ograniczą możliwości emigracyjne i imigracyjne.

 

Władze tego kraju zwiększyły właśnie poziom zagrożenia terrorystycznego. Obecne zagrożenie w pięciostopniowej skali jest traktowane jako "wysokie" - jest to już niemal najwyższy stopień który stwierdza, że atak terrorystyczny jest bardzo prawdopodobny. Ostatnio poziom ten został podwyższony w kwietniu tego roku.

 

 

 

Źródło: BBC

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika jj

tym popaprancom z brodami

tym popaprancom z brodami ciezko bedzie zkolonizowac Polske, i moim zdaniem wlasnie dlatego pejsy szykuja sobie tu nowy dom. dlaczego? Ano dlatego ze pomoc finansowa naszeg pfu-rzadu nie wystarczy im na waciki do uszu, dlaego ze swinka u nas ma zaszczytne miejsce w naszym menu ( to akurat zart) ale przede wszystkim ze zaden mlody polak nie bedzie chylic czola przed jakims przyglupem w sukience i z broda. a jak jakiemus przyjdzie zniewazyc jakas polke na ulicy to mu polacy zrobia z dupy jesien sredniowiecza, bedzie tak wial ze brode zgubi.
 
jedyny sposob zeby opanowac Polske i zniewolic polakow-siano, zabawki, swiecidelka, nowe telewizory i auta, duperele za ktore polacy juz od wielu lat sluza wiernie pejsatym. Po prostu ich kupic, jak sie kupuje polityka albo nowe buty-na to moga liczyc nie tylko arabusy czy pejsy, Polacy chetnie nawzajem sprzedadza sie byle komu, zeby tylko miec lepszy dom niz sasiad ma, to jedyny sposob zeby opanowac polske. 
Jak ktos zechce zaprzeczyc, to niech popatrzy ile pejsow kupionych w pseudo polskim rzadzie, potem popatrzy na ulice i relacje miedzy ludzmi, a jak jeszcze bedzie mial watpy-niech sie dowie ile jest donosow jeden na drugiego do urzedu podatkowego-to u wystarczy. 
 
Siano brodacze, nie noz i nie bomby, arabia saudyjska jak zechce to zrobi z polski jeden wielki meczet, potrzeba tyko tony kasy i ani jeden czerep nie spadnie, wszyscy zapuszcza brode, tylko im dobrze zaplacic. 

Moje posty mają charakter karykaturalny i artystyczny. 

Portret użytkownika Pulpet

Zapewne sami brytyjczycy

Zapewne sami brytyjczycy czyli oczywiście zachodnie służby wywiadu sami spreparują taki zamach w ramach operacji fałszywej flagi, żeby jak zwykle zrzucić na kogoś winę, po to by go napaść militarnie. Już cały świat wie o ich zakłamaniu, tylko oni sami nie wiedzą że wszyscy o tym wiedzą. Czasem myślę że gatunek ludzki został stworzony w laboratoriach przez ufo kosmitów, którzy przez kilka tysięcy lat czerpią radość z tego że ludzie się nawzajem zabijają mordują i okradają, w imię jakichś wyimaginowanych celów i idei. Bo przecież jakby mieli pozytywne zamiary to już dawno by sę ujawnili i pokazali nam miejsce w szyku, oraz wprowadzili pozytywne zasady moralnego współżycia. A skoro się nie ujawniają, to jest oczywiste że na swój dziwny i nienormalny sposób nas wykorzystują w swoich manipulacjach. Czyli oznacza to również to, że są jeszcze gorsi od ludzi. Mają podłe i perfidne zamiary i bez uczuć i bez emocji pozwalają a wręcz dopingują ludzi do prowadzenia wojen mordów i ludobójstwa na masową skalę.

Portret użytkownika SurvivorMan

To że Zachód to w tej chwili

To że Zachód to w tej chwili patologiczny twór, który pod pozorem wolności, równości i tolerancji, sam sobie wbija nóż w klatę, to jasna sprawa... Ja bym jednak nie doszukiwał się tu ingerencji kosmitów, którzy choć istnieją, nigdy tu nie byli... Ludzkość sama sobie krzywdę zrobiła, za sprawą dwóch wynalazków: PIENIĄDZA I RELIGII... Oba wynalazki to największe zło tego świata i najpotężniejsze narzędzie do manipulacji ludźmi... Mateczka Natura popełniła wielki błąd, uzbrajając ludzki mózg w rozum większy niż rozum przeciętnego ssaka...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj