Potwierdzono śmierć Amerykanki, więzionej przez Islamistów

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Władze Stanów Zjednoczonych potwierdziły śmierć 26 – letniej Kayli Jean Mueller, pracownicy misji humanitarnej. Kobieta była więźniem Państwa Islamskiego, podaje Reuters.

 

Prezydent Barack Obama wysłał kondolencje rodzicom kobiety i obiecał zemstę.

„Bez względu na to, jak długo to trwa, ale USA znajdzie terrorystów i wymierzy im sprawiedliwość. Schwytamy ludzi odpowiedzialnych za śmierć Kayli” – ogłosił prezydent Stanów Zjednoczonych.

Republikański senator John McCain powiedział, że „modlitwy i myśli mieszkańców Arizony, Ameryki i cywilizowanego świata są z rodziną Mueller w tej strasznej godzinie."

 

Rodzice Mueller 06 lutego br. otrzymali prywatną wiadomość od porywaczy, którzy napisali, że kobieta zginęła w wyniku jordańskich nalotów, ale ani Amman, ani Waszyngton nie mogą potwierdzić informacje na temat przyczyn śmierci.

 

Grupa terrorystyczna zwana Państwem Islamskim, umocniła się z początkiem 2014 roku. Kilka miesięcy później na terytoriach kontrolowanych, dokładnie 29 czerwca 2014 roku, ogłosiła utworzenie kalifatu.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

  " W Sztokholmie została

 
" W Sztokholmie została otwarta ambasada Palestyny – pierwsza w Europie Zachodniej ambasada autonomii. Ten krok spotkał się z krytyką ze strony USA i Izraela. W 2013 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ nadało Palestynie status «państwa-obserwatora» przy organizacji i potwierdziło jej prawo do samostanowienia w granicach terytoriów, okupowanych przez Izrael w 1967 roku, czyli na całym Zachodnim Brzegu rzeki Jordan, w Strefie Gazy i we Wschodniej Jerozolimie."
 
(http://jeznach.neon24.pl/post/118979,sroda-11-02-2015-cz-ii)

Portret użytkownika SurvivorMan

Niech jej rodzina i znajomi

Niech jej rodzina i znajomi wiedzą, że zabiły ją niechciane bękarty Busha, jego następcy Obamy i ich polityki nawracania na "demokrację" i likwidowania niewygodnych i nieposłusznych przywódców, którzy nie chcą oddać ropy USraelskiej mafii koncernów naftowych!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika rocky

teatr, hipokryzja i show

teatr, hipokryzja i show ponad miare. widzialem klip gdzie ta dziewczyna mowila ze jedzie pomagac ofiarom Assada i jego rezimu...no i te polityczne padliny wykorzystuja to, nagonka na Syrie trwa, nie przestanie. Putin sie ugnie wczesniej czy pozniej a wtedy zrownaja Syrie z ziemia i rusza na Iran.
 
dosyc juz mam pier****nia o tych pojmanych przez IS, prosta rada- tam obcinaja glowy-to do k...wy nedzy po jaki czort tam jedziesz przyglupie? pomagac, pomozesz im jak oswiecisz ludzi w domu co sie dzieje, jak przestana salutowac do szmaty zwanej flaga, jak przestana dawac siano na bomby, jak zolnierze zaczna w koncu myslec i odloza bron, niech ta bananowa malpa sama idzie strzelac.
 
niestety jest juz dawno za pozno, dekady prania bani z kazdej strony robia swoje. a ja sie nawet ciesze, ludzie sa jak plesn na tej planecie, zezra wszystko co sie da i przenosza sie gdzie indziej. Bog ma naprawde dziwne poczucie humoru, dal najlepszy mozg istocie ktora nie potrafi uszanowac swego wlasnego domu i otoczenia, ktora chetnie zabije wszystko i wszystkich-i to w imie Boga! to jest dopiero zabawne, mamy religie od Boga ( bo przeciez stworzyl tu wszystko) zeby sie zabijac w imie Boga:) 
co za popier***nik na tej planecie.

Skomentuj