Potwierdzono skuteczność szczepionki Moderna przeciwko COVID-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Opracowanie szczepionki mRNA-1273 wyprzedza harmonogram podczas całej pandemii, a naukowcy przedstawili obecnie szczegóły pierwszej fazy badań klinicznych. Szczepionka promuje wyższą produkcję przeciwciał neutralizujących przeciwko SARS-CoV-2 w odniesieniu do pacjentów, którzy wyleczyli się z COVID-19. Trzecia faza badań rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu.

 

W maju 2020 roku naukowcy z Moderna ogłosili pomyślne zakończenie pierwszej fazy badań klinicznych szczepionki mRNA-1273. Następnie poinformowali o wynikach u ośmiu osób, u których rozwinęła się odpowiedź immunologiczna na poziomie tych, którzy przeszli COVID-19. Obecnie opublikowano szczegółowe wyniki dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności szczepionki dla całej próby uczestników (45 osób) i pod koniec lipca rozpoczęto ostatnią trzecią fazę badań.

 

Uczestnicy w wieku od 18 do 55 lat otrzymali jedną z trzech dawek szczepionki domięśniowo w dwóch etapach. Drugie wstrzyknięcie podano cztery tygodnie po pierwszym. Niektórzy uczestnicy doświadczyli łagodnych skutków ubocznych, w tym dreszczy, bólu głowy, bólu mięśni i zmęczenia.

 

Najwyższe dawkowanie (250 mikrogramów) najbardziej narażało na skutki uboczne, więc naukowcy wstrzymali testy. Przy dawce 100 mikrogramów poziom przeciwciał neutralizujących w 57 dniu obserwacji był dwukrotnie wyższy niż w tym samym okresie u osób, które wyleczyły się z COVID-19. Zatem średnie geometryczne przeciwciał wynosiły odpowiednio 231 w porównaniu z 109.

 

Naukowcy obiecują później dostarczyć dane na temat starszych uczestników, którzy zwykle wykazują słabą odpowiedź immunologiczną.

 

„Nasze dane potwierdzają, że szczepionka mRNA-1273 wywołuje odpowiedź immunologiczną u wszystkich uczestników bez poważnych skutków ubocznych” - tłumaczą autorzy badania.

 

Pod koniec lipca planują uruchomienie trzeciego etapu badań z udziałem 30 tys. osób.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Takitam

Czyli że po zaszczepieniu

Czyli że po zaszczepieniu organizm będzie cały czas produkował przeciwciała nawet wtedy, gdy nie będą potrzebne. No to teraz będzie jeszcze większy problem z wysypem chorób autoagresywnych, bo te przeciwciała w końcu prędzej czy później przeorientują się na inny obiekt do zwalczania. Skutków długofalowych tej "ukołki" oczywiście nie badano - no bo niby kiedy???. Teraz pora na zagadkę: w którym bantustanie najpierw przeprowadzi się masowe szczepienia by poznać długofalowe skutki tego "dzieła"???. Delikatna podpowiedź to obietnica jaką dostał miłościwie nam panujący prezydent elekt od prezydenta USA. Po nagrodę za trafną odpowiedź należy zgłosić się do Pana ministra zdrowia. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Ta szczepionka rozprowadzana

Szczepionka na tężca rozprowadzana pod nadzorem WHO i UNICEF w Afryce też działała tylko nie na to co trzeba.

http://kontrrewolucja.net/rodzina/kosciol-w-kenii-ujawnil-proceder-proby-masowej-sterylizacji-kobiet-przez-szczepionki-who-i-unicef

Pieprze te organizacje. Na UNICEF nigdy nie wpłaciłem i nie wpłacę nawet złotówki. Zbierają niby na biedne dzieci a w zamian szczepionki i inne depopulacyjne gówna tworzą.

Szczepionka na koronowirusa w 6 miesiący od wybuchu "pandemi"? Mają rozmach. Nie dziwi was fakt, że na szczepionki na niektóre choroby czekamy już dziesięciolecia i postępów nie widać a na koronawirusa jest w 6 miesięcy? 

Moderna zajmuje się modyfikacją ludzkiego kodu RNA.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Moderna

Chcecie być modyfikowani genetycznie? Ja nie. Jestem jaki jestem; ani piękny, ani silny, ani nadzwyczaj inteligentny ale nie chcę tego zmieniać. Nie chcę też żeby ktoś na siłę w moim organiźmie uprawiał sobie modyfikacje jak na świni.  Nie pozwolę tym bardziej by syjonistyczne, żmijowe nasienie na moim cierpieniu zarabiało na akcjach tej spółki więc się nie zaszczepię!! Chyba syjoniści i masoni już wiedzą, że ludzi czeka globalna modyfikacja gdyż akcje moderny szybują w kosmos jak szalone. 

https://www.nasdaq.com/market-activity/stocks/mrna

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika drako_tr

Mojeimię44 wielkie brawa za

Mojeimię44 wielkie brawa za dociekliwość!!! Ktoś tu zapodał materiał, jak "testowano" na afrykańskich dzieciach szczepionkę na covid, po której kilkoro natychmiast zmarło, a materiał zniknął z sieci po kilku minutach...

Myślę, że szczepionka na cowid udowodniła swoją śmiertelność nie tylko w Afryce, ale też i we Włoszech, powodując śmierć tysięcy ludzi...ona została stworzona tuż przed ogłoszeniem "epidemii strachu", a ostatnie 6 miesięcy zajęło rozlanie jej do ampułek...8mld dawek, to sporo prawda...?

Portret użytkownika S

Czyli tak: ogranizm, który

Czyli tak: ogranizm, który sam zwalczył prawdziwą chorobę, zaraz o tym zapomina, nie utrzymuje przeciwciał i nie będzie się bronił przy ponownym zarażeniu. Natomiast ogranizm, któremu wstrzyknięto dużo słabszą, jałową wersję choroby, jest odporny, zatrzymuje przeciwciała i w razie zarażenia będzie dzielnie się bronił. Czy ludzie są naprawdę aż takimi debilami, żeby w to wierzyć?

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika euklides

Tak jest, ufajcie

Tak jest, ufajcie skorumpowanej firmie, która manipulowała cenami swoich akcji, oraz pracującym tam gangstrom, którzy sprzedaliby własne rodziny dla kasy i sławy.

Portret użytkownika baca

hmm... ciekawe dlaczego

hmm... ciekawe dlaczego naukowcy ogłosili to a nie ci zaszczepieni?

może są sparaliżowani i mają ważniejsze sprawy na głowie, nie wiadomo...

wiadomo że ani pandemii ani wirusa nie ma... jest jedynie stado tępych zwyroli którym ich kłamstwa zaczynają się już pierdolić...

 

Strony

Skomentuj